صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    ولش کن .... ولش کن .... ولش کن .... ولش کن .... ولش کن .... ولش کن ... ولش کن ... ولش کن ....
    (صدای جمعیتی که خواهان آزادی زندانی اسیر در بند هستند . خبر گذاری شبکه پارسی پت . ایران )

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    بابا مگه این بدبخت اسباب بازی دست شماست؟
    آقا جان شما نیاز این بدبخت رو به نور و آب و غذا چجوری میخوای تامین کنی؟
    ولش کن بره
    عزیزم جان من که پلنگ ایرانی نگرفتم والا عقاب ایرانیم نیست که بگی گونه در معرض خطر این بنده خدا تا الان کابوس شبهای من بوده

حالا تو 1000 تا بچه این جیغ جیغو درومده به جا کابوس شده همبازی وسوژه جالب حالا ولشم کنم دوباره تو خونه خودم

پس فرقی نداره از طبیعت هم شکار نشده تا الان بیش از 10 تا دونه از این مارمولکارو هم دادم به ماهی اروانا پس 2 راه میمونه یا

باید غذا خور بشه یه غذای ماهی آروانام میشه ممنون از همایت هایه بی دریغ شما البته از طرف این بنده خدا مهدی تو که تو اسم گذاش استاد یه اسم برا این عضو جدیدی بزار

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabasmds نمایش پست ها
    عزیزم جان من که پلنگ ایرانی نگرفتم والا عقاب ایرانیم نیست که بگی گونه در معرض خطر این بنده خدا تا الان کابوس شبهای من بوده

حالا تو 1000 تا بچه این جیغ جیغو درومده به جا کابوس شده همبازی وسوژه جالب حالا ولشم کنم دوباره تو خونه خودم

پس فرقی نداره از طبیعت هم شکار نشده تا الان بیش از 10 تا دونه از این مارمولکارو هم دادم به ماهی اروانا پس 2 راه میمونه یا

باید غذا خور بشه یه غذای ماهی آروانام میشه ممنون از همایت هایه بی دریغ شما البته از طرف این بنده خدا مهدی تو که تو اسم گذاش استاد یه اسم برا این عضو جدیدی بزار
    ببین کی بشه این مارمولک از دست شما به حرف بیاد هرچی از دهنش درمیاد بگه ... خوشت میاد بندازنت توی شیشه سوژت کنن آره که مثلا متفاوتی با بقیه ؟ نکن برادر من . اون سوت نمیکشه داره اعتراض میکنه بهت . . . از صدتا یوز پلک هم با ارزش تره . چهار سال بعدی عکس روی پیرهن تیم ملی یهو دیدی شد مارمولک ایرانی هه هه هه. بدی آروانا بخوره یهو دیدی از فردا آروانات هم سوت زد اونوقت آروانا رو میخوای بدی کی بخوره ؟ به نظر من سعی کن پیگیری کنی اگه همچین موحودی ثبت نشده ثبت علمی کنی و هرچه سریع تر رهاش کنی . اعتصاب هم نکرده فکر کنم اونشب شام تپلی خورده بوده تا الان گرسنش نشده وگر نه تورو هم میخوره صبر کن ... ببین کی گفتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    ببین کی بشه این مارمولک از دست شما به حرف بیاد هرچی از دهنش درمیاد بگه ... خوشت میاد بندازنت توی شیشه سوژت کنن آره که مثلا متفاوتی با بقیه ؟ نکن برادر من . اون سوت نمیکشه داره اعتراض میکنه بهت . . . از صدتا یوز پلک هم با ارزش تره . چهار سال بعدی عکس روی پیرهن تیم ملی یهو دیدی شد مارمولک ایرانی هه هه هه. بدی آروانا بخوره یهو دیدی از فردا آروانات هم سوت زد اونوقت آروانا رو میخوای بدی کی بخوره ؟ به نظر من سعی کن پیگیری کنی اگه همچین موحودی ثبت نشده ثبت علمی کنی و هرچه سریع تر رهاش کنی . اعتصاب هم نکرده فکر کنم اونشب شام تپلی خورده بوده تا الان گرسنش نشده وگر نه تورو هم میخوره صبر کن ... ببین کی گفتم

خخخخخخخآره دنبالش باید برم امیدوارم فردا بتونم ارتباط با مرکز محیط زیسط پیدا کنم ولی این فعلا سوژه ماست و میمونه

هنوز 48 ساعت نشده 900 نفر کلیپش تو آپارات بینننده داشته ولی میمونه تا من هستم خخخ نه تو فکرشم فقط نمیدنم غذای

که بپسنده چیه والا همه میدونن من شیشلیگ خیلی دوست دارم اینو نمیدونم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    سلام.جیغ زدن مارمولک غیر عادی نیست.من وقتی بچه بودم خیلی مامولک میگرفتم و شکنجشون میکردم.مامولکهایی میگرفتم که الان خودم تعجب میکنم چجوری موفق میشدم(بزرگ بودن)-ی مدت مارمولکارو میزاشتم توی شیشه در دار میزاشتم توی کابینت اپزخونه.هر روز صدای جیغ مادرم و خواهرام سر این جریان در میومد.یادمه ی مدت مینداختمشون توی اب جوش.بعضیهاشون همینجوری جیغ میزدن.ولی صداشون خیلی بلندتر از این بود.در کل از این پست نتیجه میگیریم وقتی بچه بودم خیلی روانی بودم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    15218
    گکویی که جیغ میزنه
    داداش بردیش محیط زیست مارو نذار بی خبر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    16262
    متاسفم داداش ولی
    من توی خونه دیده بودم از همین مارمولکای کوچیک که اونم جیغ میکشید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    26316
    اره مارمولک جیغ میزنه حالا چرا نمیدونم ،اما تو اتاق منم بود جیغ میزد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    26373
    سلام دوست عزیز من با موضوعی مشابه دنبال صدای مارمولکا بودم.البته تقریبا مطمئن بودم که اون جیغ جیغای شبانه کار خودشه ولی دیدم علاقه مند هستید خواستم اطلاع بدم جفت اتاق منم یه مارمولک روانی هست که نصف شبا میاد در اتاق من جیغ میکشه😑 یکم دیوونه اس ها ولی خوب اگه به نگهداری مارمولکای جیغ جیغو علاقه مندید اینم یه کیسه. اینم بگم البته خیلی هم گنده اس نمیدونم با این هیکلش خجالت نمی کشه....

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)