صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    من تجربه خودم در مورد تانک قرنطینه را دارم و اینجا باشتراک گذاشتم و این نکاتی بود که باهاش درگیر بودم
    ولی جیزی که معمولا اتفاق میوفته در تمامی سامپها خونه ای که واتر پمپ قرار داره بدلیل وجود واتر پمپ و پمپاژ آب سطح آب اون از تمام خونه ها پایین تر هست و زمانی که تبخیر صورت میگیره سطح تمام خونه ها ثابت هستش و فقط خونه آخری هست که سطحش پایین تر میاد
    با اضافه کردن آب به سامپ دز زمان تبخیر فقط سطح خونه واتر پمپ هست که تغییر میکنه و اندازه تیغه این خونه تعیین کننده سطح آب در سامپ هست (باستثناء خونه آخر)
    موفق باشید
    سلام منم کاملا موافقم چون خودم با این مشکل برخورد کردم قسمت سامپو دادم برام ساختن ولی خونه واتر پمپ همش کم آب میشد آخرش هم مجبور شدم شیشه خونه واتر پمپو کوتاهتر کنم

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام خدمت دوستان
    در عکس چیدمان سامپ که فضایی کوچکی برای نگهداری گیاه در نظر گرفته شده بازدهی مفیدی میتونه داشته باشه حجم ابگیری تانک 55 لیتر هستش

پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    در عکس چیدمان سامپ که فضایی کوچکی برای نگهداری گیاه در نظر گرفته شده بازدهی مفیدی میتونه داشته باشه حجم ابگیری تانک 55 لیتر هستش

سلام دوست عزیز البته من نظر خودمو میگم ث اصلا قصد جسارت ندارم چون جواب شما رو مدیران محترم و دوستان با تجربه باید بدن ولی من فکر میکنم با گذاشتن پد و سیفون هفتگی آب خیلی خیلی بیشتر از گیاه تو این حجم نتیجه میگیریم .....

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز البته من نظر خودمو میگم ث اصلا قصد جسارت ندارم چون جواب شما رو مدیران محترم و دوستان با تجربه باید بدن ولی من فکر میکنم با گذاشتن پد و سیفون هفتگی آب خیلی خیلی بیشتر از گیاه تو این حجم نتیجه میگیریم .....
    سلام خواهش میکنم شما لطف میکنید چرا جسارت البته از پد هم با ورود ماهی استفاده خواهد شد و این خونه از سامپ که قصد قرار دادن گیاه هست بصورت امتحانی قرار گرفته و اینکه دوستان اگر کسی تجربه این گونه سامپ رو داره وجود این خونه از سامپ با این سایز میتونه مفید باشه در پالایش و کم کردن نیترات در تانک یا خیر؟ ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    سلام خواهش میکنم شما لطف میکنید چرا جسارت البته از پد هم با ورود ماهی استفاده خواهد شد و این خونه از سامپ که قصد قرار دادن گیاه هست بصورت امتحانی قرار گرفته و اینکه دوستان اگر کسی تجربه این گونه سامپ رو داره وجود این خونه از سامپ با این سایز میتونه مفید باشه در پالایش و کم کردن نیترات در تانک یا خیر؟ ممنون
    سلاام اقا احسان
    اول خدمتتون عرض کنم که پد رو از اول باید استفاده میکردید و خاصه ماهی نیست. در مورد اون فضایی که اختصاص داده شده واسه گیاه که فکر میکنم ابعادی در حدود 15در 20 سانتی بیشتر نباشه در واقع هیچ تاثیر انچنانی در مورد حذف نیترات نمیتونه به شما بکنه و گذشته از اون بی ضرر هم نیست چون گیاه نیاز به روشنایی داره و نور واسه بازدهی باکتری های موجود در مدیاها مضر هست شما اگر لامپ روی سامپ رو خاموش کنید و سیفون مرتب داشته باشید انشا.. نتیجه بهتر میگیرد . موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام دوست عزیزم از مدیران عزیز عذر میخوام که جواب دوستمونو میدم تجربه خودم هم کم هست ولی درباره ساخت سامپ و آک خیلی مطالب خوندم
    دوست عزیز برای اینکه گیاهان بتونم نیترات و فسفات و پایین بیارن باید جریانی حداکثر دو تا سه برابر در ساعت وجود داشته باشه ولی با وجود واتر پمپ شما که من فکر میکنم حداقل ۱۰۰۰لیتر در ساعت هست یه کمی این قانون و نقض میکنه و من هنوز هم فکر میکنم سیفون و استفاده از پد بهترین گزینه هستش البته نظر اساتید بر نظر من مقدم تر هست
    درضمن دوست عزیز من فکر میکنم تیغه خونه واتر پمپ و اگه یخورده بیاری پایین تر در مواقع تبخیر آب خونه واتر پمپت سریع کم آب نمیشه ....

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    سلاام اقا احسان
    اول خدمتتون عرض کنم که پد رو از اول باید استفاده میکردید و خاصه ماهی نیست. در مورد اون فضایی که اختصاص داده شده واسه گیاه که فکر میکنم ابعادی در حدود 15در 20 سانتی بیشتر نباشه در واقع هیچ تاثیر انچنانی در مورد حذف نیترات نمیتونه به شما بکنه و گذشته از اون بی ضرر هم نیست چون گیاه نیاز به روشنایی داره و نور واسه بازدهی باکتری های موجود در مدیاها مضر هست شما اگر لامپ روی سامپ رو خاموش کنید و سیفون مرتب داشته باشید انشا.. نتیجه بهتر میگیرد . موفق باشید
    سلام
    برای قسمتی که مدیا قرار داره که مقابل نور هست با طلق مشکی دیواره خونه سامپ پوشیده میشه و با اینکار که دیروز انجام دادم اصلا نور به مدیا نمیرسه و از راه اندازی تانک 7 روز میگذره و با راهنمایی شما پد رو امروز در سامپ قرار میدم . این طرح رو یکی از دوستان با الگو برداری تا حدی شبیه به نمونه اصلی از یک سایت درست کرده و برای امتحان حال شما نظر تون این هست در این خونه هم مدیا قرار بگیره و گیاه میتونه ضرر داشته باشه و الان که 7 روز از راه اندازی میگذره و دیر نشده اینکار رو انجام بدم یا اینکه مدتی برای امتحان گیاه داخل این خونه از تانک باشه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    سلام
    برای قسمتی که مدیا قرار داره که مقابل نور هست با طلق مشکی دیواره خونه سامپ پوشیده میشه و با اینکار که دیروز انجام دادم اصلا نور به مدیا نمیرسه و از راه اندازی تانک 7 روز میگذره و با راهنمایی شما پد رو امروز در سامپ قرار میدم . این طرح رو یکی از دوستان با الگو برداری تا حدی شبیه به نمونه اصلی از یک سایت درست کرده و برای امتحان حال شما نظر تون این هست در این خونه هم مدیا قرار بگیره و گیاه میتونه ضرر داشته باشه و الان که 7 روز از راه اندازی میگذره و دیر نشده اینکار رو انجام بدم یا اینکه مدتی برای امتحان گیاه داخل این خونه از تانک باشه ؟
    خوب اگه با طلق جلو نور و پوشیده باشید که خوب خیلی خوبه. من از لحاظ نور که مربوط به گیاهان هست و به مدیا میتابه گفتم ضرر داره وگرنه خود گیاه البته اگه بخوبی نور و مواد مورد نیازشو دریافت کنه که باعث خرابی خوده گیاه نشه . ضرری نداره.
    در مورد استفاده امتحانی از گیاه هم میتونید استفاده کنید گرچه من معتقدم در این حجم واقعا جواب گو نیست ولی به امتحانش می ارزه.
    شما میتونید هر زمان که خواستی مدیا به سامپ اضافه کنید ..موفق باشید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)