با سلام خدمت دوستان بنده 4روز پیش اقدام به خرید 100گرم پودر استاگزانتین کردم چون کمتر نمیفروخت مجبور شدم اینقد بخرم 30 گرمش رو خودم برداشتم 70 گرم باقی مونده رو گذاشتم بفروشم چون زیاده این مقدار برام میخوام مقدار اضافیش رو بفروشم دوستانی که اطلاعی در مورد این پودر نمیدونن عرض کنم این پودر یک رنگ دونه طبیعی هست که با آب قاطی میکنن و به غذای خشک یا میکس اضافه میکنن و میدن به ماهی هایی که رنگ قرمز خودشون دارن این پودر باعث میشه رنگ قرمز ماهی پررنگ تر شه مثل ماهی فلاور یا اسکار دوستان این پودر هیچ عوارضی نداره این رنگ دونه در پوست میگو هم یافت میشه یا جلبک و کاملا طبیعی و برای سلامت ماهی هم موثر میتونید از اساتید انجمن مثل بابک جان هم بپرسید قیمتش هم هر گرم 1500 تومن 70 گرمش میشه 105000تومن کسی همشو خواست 100000 میتونم تقدیم کنم خورده هم هرکی خواست تقدیم میشه محل تحویل هم کرمان هرکجاش دوستانی که از شهرهای دیگم هستن میتونم ارسال کنم با پست براشون هزینشم فکر کنم 5تومنی بشه اگرم خواستن میتونم بدم ترمینال هزینه ارسال با خریداره بنده عکس ماهی خودم رو هم میذارم ببینید البته بگم بنده دو روز بیشتر نیست دارم میدم این پودر حداقل یک ماه تاثیر واقعی خودش روش نشون میده ولی حتی توی دو روز هم من تغییر رنگ رو مشاهده کردم.

عکس روز اول یک روز پس از دادن پودر استاگزانتین

عکس روز دوم دو روز پس از دادن پودر استاگزانتین

عکس روز سوم سه روز پس از دادن پودر استاگزانتین

اینم عکس محصول

----------------------------------------------

یاداشت مدیریت:

تاپیک
فروش استاگزانتین(تقویت رنگ قرمز ماهی) بسته شد.

دلیل قفل شدن تاپیک : عدم رعایت قوانین