صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: كوي هاي من

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169

كوي هاي من

درود بر همه پارسي پت ها بعد از جابجايي منزل اكواريومم رو يك ماهي ميشه راه انداختم راستش براي خريد ماهي خيلي وسواس داشتم چون بعداز نگه داشتن اروانا اينكه بتوني ماهي ديگه ايي نگه داري خيلي سخته ولي بالاخره تصميم به خريد كوي گرفتم خيلي گشتم تا اوني رو كه ميخوام بگيرم تا حدودي موفق شدم عكسهاشون رو ميگذارم دوستان نظرشون رو بگن خوشحال ميشم
    از كيفيت بد عكسهام Iam sorry
    اين نماي كلي تانك ابعاد 60*50*120 فيلتر اكسترنال سطلي ايهام 800 ليتر در ساعت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    اينم كوي زيباي من اسمش رو گذاشتيم چاق(البته دخترم اسمش رو گذاشته) خيلي پر رو شكمو ست خيلي هم نازه. داره عادت ميكنه از دست غذا بگير فقط يكم ميترسه از دوربين كه نگو از ترسشون كف اك خوابيدن و به من نگاه ميكنن البته اينم بگم از سيفون كردن آب اصلا" خوششون نمياد

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    سلام :
    کوی های بسیار خوبی هستند از غذاهای jbl حتما براشون استفاده کن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    کوی های بسیار خوبی هستند از غذاهای jbl حتما براشون استفاده کن
    لطف داريد شما غذا در حال حاضر اشن نيتروژن بهشون ميدهم البته هرزگاهي ميگوي خشك و نخود فرنگي هم ميخورن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    اين يكي كه تازه داره رنگ باز ميكنه اسمش طلاست به آينده اش خيلي اميدوارم از چاق كوچكتره اما زيبا و شيطونه خيلي وقت گذاشتم تا تونستم پيداش كنم خوش استايل است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605
    استارت دوباره سیستمتون رو محمدی جان تبریک میگم امیدوارم کوی هایی که دوست داشتید رو پیدا کرده باشید بسیار زیبان همشونم پوزه کوتان یه برداشت از تکشون داشته باش یه دستمالم بزار کنار تاییپت خواهشن آخه داره آب از لب و لوچمون راه میفته......................................mo jtabasmd

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabasmds نمایش پست ها
    استارت دوباره سیستمتون رو محمدی جان تبریک میگم امیدوارم کوی هایی که دوست داشتید رو پیدا کرده باشید بسیار زیبان همشونم پوزه کوتان یه برداشت از تکشون داشته باش یه دستمالم بزار کنار تاییپت خواهشن آخه داره آب از لب و لوچمون راه میفته......................................mo jtabasmd
    عزيز جان قابل شما رو كه نداره تشريف بيار منزل تقديم كنم.يا اصلا" بيارم براتون فقط اينكه اژدها هاي زيباي شما نخورنشون حيف شن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

47

نقل قول نوشته اصلی توسط m.136028 نمایش پست ها
    عزيز جان قابل شما رو كه نداره تشريف بيار منزل تقديم كنم.يا اصلا" بيارم براتون فقط اينكه اژدها هاي زيباي شما نخورنشون حيف شن
    بنده نواری میکنی محمدی جان رسم ادب بود که ما به عنوان شیرینی تانگ جدیدتون مزاحم میشدیم و تقدیم میکردیمما با اسم دوستان همچون شما به حضور این سایت تلبیده شدیم پس این شادی رو روز افزون کنید ..............................mojtabasmd

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6029
    سلام دوست عزیز ماهیهای بسیار خوبی خریدی مبارک باشه من فکر میکنم چاق بهتر باشه . من 4 یا 5 سالی میشه کوی دارم یکی لنگه چاق شما طولش حدود 40 سانتی میشه ولی چند روز پیش رفتم نواب ولی کویی که به دلم بشینه و قیمتشم با جیبم هماهنگی داشته باشه ندیدم . بازم عکس بزار دوست گرامی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 56 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ماهیهای بسیار خوبی خریدی مبارک باشه من فکر میکنم چاق بهتر باشه . من 4 یا 5 سالی میشه کوی دارم یکی لنگه چاق شما طولش حدود 40 سانتی میشه ولی چند روز پیش رفتم نواب ولی کویی که به دلم بشینه و قیمتشم با جیبم هماهنگی داشته باشه ندیدم . بازم عکس بزار دوست گرامی
    درود بر شما چاق بهتره چون بزرگتره و تقريبا" رنگ خودش رو گرفته من فكر ميكنم طلايي بزرگ شه بهتر شه بايد صبر كرد. راستش اينه كه كوي خوب رو گرون ميدن. نواب هم كه پر شده از كويهاي شمال بزرگترين ايراد كويهاي تو بازار پوزه شونه كه ماهي رو زشت نشون ميده.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)