صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 131
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    در مورد اسمشم همه درست میگن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام دوست عزیز کاراکترات خیلی قشنگ بود من خودمم از دیدنشون خندم گرفت....

یه 3 ماهی هست
    فکر میکنم برای زنده موندنش یک جریان حداقل ملایم اب باید در تانک باشه که به وسیله موج ساز و پمپ اب در تانک بوجود میاد....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605
    سیستم سبزی دارید با تراکم بالا امیدوارم روز به روز سبز تر شه...........................mojtabasmd

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14724
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز کاراکترات خیلی قشنگ بود من خودمم از دیدنشون خندم گرفت....

یه 3 ماهی هست
    فکر میکنم برای زنده موندنش یک جریان حداقل ملایم اب باید در تانک باشه که به وسیله موج ساز و پمپ اب در تانک بوجود میاد....
    سلام مجدد
    خيلي ممنون از توضيحات كافي و وافيت .
    فقط يه پيشنهاد دارم براتون . اگه جواب دوستان رو با نقل قول بدين خيلي بهتره اونوقت هم سوال و هم جواب در يك پست ميشه
    مثل الان كه من پست شما رو نقل قول كردم .
    راحتم هست هر پستي رو كه ميخواي جواب بدي زيرش سمت چپ نوشته پاسخ با نقل قول روش كليك كني حله

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15761
    سلام
    بابت تمام مطلبهای مفید و فوق العاده ارزشمندی که زحمت کشیدین و در اختیارمون گذاشتین میخام از تمام دوستان و بخصوص آقای رفیعی عزیز تشکر وقدردانی کنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    دوستان سلام
    خیلی ممنون از توجه شما....
    اگر من جواب برای بعضی از پستها نمینویسم دلیل بر بی ادبی نیست وقت میخوام در تعداد صفحه کمتری مطالب مفیدی رو قرار بدم تا خوانندگان خسته نشن.....برای همین با نقل قول جواب نمینویسم......در کل از این کارم پیشا پیش عزر خواهی میکنم.....
    دوست عزیز من هم به نوبع خودم از تمام کسانی که این مطالب رو گرداوری کردن ازشون تشکر میکنم....و بنده فقد اونها رو در سایت خوب و عزیزمون پارسی پت در یک جا جمع کردم البته بعضی از این مطالب نوشته خودم هست.....و تماما توسط منابع کاملا صحیح و قابل اعتماد نوشته شده.....یا تجربه شده.....
    بعضی از این مطالب رو از همین سایت انخاب کردم منتها در کل سایت پخش بوده و در اینجا جمع کردم.......تا در مدت زمان کمی بتونید مطالب مفید رو پیدا کنید ....و در نوشتنشون پر حرفی و روده درازی نشده......تمام این مطالب رو در تانک خودم اجرا کردم و تانکم رو به عنوان نمونه حقیری از این تجربیات براتون مثال زدم چون نمونه دیگری در نزدیکم نبوده......
    تمام مطالب رو با ذکر نام نویسنده در اینجا گزاشتم و از نویسنده اصلی تشکر کردم......کاری کردم تا بعد از مشاهده این موضوع دست خالی بیرون نرید و وقتتون رو حدر نداده باشم....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    الان باز میخوام یه نکته جالب توجه رو براتون بیان کنم ......که فکر میکنم براتون جالب باشه.......
    تا الان چقدر پول ماهی های تترا برای تانکتون دادید.....
    میخوام یک ماهی جالب رو بهتون معرفی کنم..........این ماهی اسمش گوپی بلک اندلر هست........اولین بار در یکی از ویدئو های یوتیوب داخل یک اکواریوم نانو دیدمش بسیار زیباست...

این ماهی رو در نواب خیلی کم میارن....و اگر هم بیارن عقیمش میکنند
    اگر این نوع گوپی رو به صورت سالم داشته باشیم با ایجاد یک کلنی ازش دیگه نیازی به خرید تترا کم میشه و ماهی های تترا رو دستشون باد میکنه
    این ماهی از نزدیک خیلی زیبا تره و انواع مختلفی داره ....مادهاش هم خیلی کمه تو بازار وبا داشتن خالهای سیاه روی بدنش از سایر گوپی مثل گوپی نئون متمایزه.....
    اگر اشتباه میگم اساتید تصحیح کنن.......
    خیلی خوبه که در بین بچه های سایت تلاشی برای کشیدن این نوع گوپی داشته باشیم و همینطور نژاد های جالب دیگش....
    این ماهی ریز یک سانتیش در نواب 2 هزار و کمی بزرگترش 4 هزار است و تازه عقیم هم هست......

در کنار این ماهی دوست دارم یک ماهی دیگه هم معرفی کنم اونم تترا تبرزینی هست ....خیلی خوش گل و زیباست و خیلی کم تو نواب میارن اونم فقد یک مغازه

و همین طور این ماهی رو که فقد در اکواریوم فروشی محلمون دیدم.....
    که اسمشو گزاشته بود رمبو فورکتیل
    یک نوع ماهی رنگین کمانه که اندازه خیلی کوچیکی داره و واقعا زیباست.....دونه ایی 2500 فکر کنم بود

رنگین کمان دم چنگالی یا فورکتیل رمبو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    12671
    سلام آقا محسن در این عکس انواعشو ذکر کرده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام مدیر عزیز واقعا خوشگلن این ماهی هایی که اینجا گزاشتم عکسشون رو ...................من از نزدیک هم دیدمشو به همین زیبایی هستند مثلا رنگین کمان باله ریسمانی عکسهای زیادی داره که قشنگن .................ولی از نزدیک چنگی به دل نمیزنه ولی این ماهی ها از نزدیک هم همینقدر زیبا هستند....

دلم میخواست عکس رمبو بوسمانی هم بزارم ولی این ماهی مساوی با خورده شدن میگو ها در تانک و کسانی که میگو نمیخوان نگه دارن براشون خیلی مفید خواهد بود...

تمام این ماهی هایی که معرفی کردم .......در بازار موجوده و قابل خریده و فقد یک ارزو برای ماهی دوستان نیست ولی باید بگردی دنبالشون و کم یابن
    برای اینکه یه وقت بهتون نندازن قیمتهاشون هم نوشتم مثلا این ماهی که تا فکر کنم 17 سانت رشد میکنه0........و ماهی بزرگی هست 7 سانتیش بین 7 تا 10 تومنه و من از ماهی ایران 2 هزار خریدم......تازگی ها ....

اینجا مینویسم تا یادم نره برای دفعه بعد میخوام یکم در مورد حلزون کیلر حرف بزنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام دوستان
    یک ماهی دیگه هم دوست داشتم معرفی کنم اونم بارب البالویی هست.....در ابتدا که میخریدش رنگش مسی هست....و خیلی کسی بهش توجه نمیکنه

ولی بعد از چند ماه رنگش خیلی زیبا میشه....و کاملا از ماهیای دیگه متمایز میشه

من اون رو در اکواریومم دارم و جزو ماهی های شاخص اکواریومم هست..........خیلی با ماهیای دیگه قاطی نمیشه و در ضمن خیلی سگ جون هست

صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)