صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 131
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و فلاور
    شماره عضویت
    14436
    سلام
    تانک زیبایی داری تبریک میگم
    معلومه زحمت زیاد کشیدی تا به اینجاش رسوندی
    موفق باشی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    خیلی ممنون از لطفتون دوستان دیسکس باز

من کارهای اقای سایش رودنبال میکنم ..اینم عکس تانکم هست که هفته قبل تغییر دکور دادم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11226
    سلام
    اقا بسیار زیباست
    دست مریزاد داره.

کاربر ساده

شماره عضویت
    664
    سلام
    ردلوتوسها هم بسیار جالب و سرحال شدن.

بالاخره این ببری ها هم بلند شدن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام دوست عزیز ممنون که سر زدید.......از وقتی که چوب رو گزاشتم اونجا و نور کمتر بهش رسید کمی ومده بالاتر ...تا الان هم فقد یه برگ به سطح اب داد که اون رو 2 روز قبل چیدم.....اگه نور خوب بهش بخوره نمیاد بالا........
    در ضمن سرعت رشدش خیلی کمه و من فقد تا الان همون یه برگ رو ازش زدم....که فکر میکنم نزدیک 3 ماه شده.....

دوست عزیز من یادم نرفته که شما مقدار زیادی به من در شروع کارم گیاه دادید هر وقت اراده کنید یکی از نیلوفر ها رو تقدیم کنم با توجه به اینکه گیاه راحتی هم هست نیاز به شرایط خیلی خواصی نداره و میتونید به راحتی نگه دارید......

اما نیلوفر های ببری دیگه ای هم هستند که سرعت رشدشون زیاده و برگهای زیادی میدن سطح اب ....دیگه نمیخواستم این رو بگم

یادتون هست که اقای نیما قاضی هم نیلوفر ببری میفروخت....کسانی که از ایشون خریدن این مطلب رو بارها به بنده گفتن..که اصلا کوتوله نیست و سریع رشد میکنه میاد بالا ...من اکثر بچه های سایت رو رو در رو دیدم.......ایشون خیلی وقته که دیگه به سایت سر نمیزنه

بنده بوته اصلی این نیلوفر رو خودم دیدم بعد مال خودم رو تهیه کردم .....بوته اصلی در مغازه اقای بابایی هست ...مغازه پلنت سنتر ...و با لا ترین گریدهای گیاها رو در این مغازه میتونید پیدا کنید که تنها مغازه ایی هست که بارش مال مالزی هست....دیروز رفته بودم نواب همه مغازه ها گیاه اورده بودن ....بغیر از ایشون که این هم نشون میده منبع گیاهای این مغازه با بقیه فرق میکنه.....البته بسیار ادمهای جنس بندازی هستند و اگه ببینن مشتری نا وارده تا جا داشته باشه بهش میندازن....که بنده رو ایشون خوب میشناسه و میدونه که من قیمت همه چیز رو خوب میدونم و این کار رو با بنده نمیکنه...

اگر نگاه کنید هنوز برگهای این نیلوفر کشیده هست و گرد نشده...و این هم تفاوت دیگه......پیاز این نوع گیاه خیلی شبیه به دانه لوبیا هست ولی پیاز نیلوفر های ببری که زود بلند میشن گرده...این رو در یوتیوب دیدم و در عکس که به حالت نقاشی هست از این گیاه در بعضی از این فرومهای خارجی این موضوع مشهوده
    ویرایش توسط mohsenraffiee : 13th August 2014 در ساعت 04:45 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام بعد از یه مدت طولانی عکس جدید از تانکم

این عکس رو انداختم تا بعدا که تانک کامل رشد کرد مراحل رشد رو داشته باشیم

هنوز گیاهای وسط تانک خوب بلند نشدن

برای اولین بار گیاهای روتالا ماکراندال برگ باریک غول پیکر و برگ کوچکم خوب رشد کردن ...حتی با این وجود که کمی نور رو کم کردم فکر میکنم دلیل در میزان فسفات هست فردا دارم میرم اب تانک رو تست بزنم ببینم میزان المانها چقدره
    ویرایش توسط mohsenraffiee : 19th September 2014 در ساعت 12:26 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    عکس های بعدی

گیاهان تانک
    روتالا گرین... روتین دیفلر..نانجا .ماکراندال برگ ناک ماکراندال برگ کوچک.............البته این برگ کوچیک رو خودم اختراع کردم و دقیقا نمیدونم چیه

چمن

گلسو...تراپارتیا .....مارسیلیا

خزه کریسمس و ریکیسیاو پلیا

نیلوفر ببری

پوگوستمون ارکتوس .....پوگوستمون هلفری

التترا نترا

لودگیا ....در 3 مدل مختلف ......ریپنز یا روبین ..2 مدلش جدیده.......Ludwigia palustris

و یه نوع دیگه که اطلاعات زیادی در موردش پیدا نکردم گیاه مسی رنگ وسط سمت چپ پشت

بولبیتیس
    انوبیاس پتی
    سرخس کریتوپتریس تالیکترودسCeratopteris thalictroide
    باکوپا
    یه نوع هیدرو کوتایل
    Hydrocotyle verticillata.

استروژن یرگ باریک و برگ پهن

گیاه خاص
    Proserpinaca Palusris

بلیکسیا ژاپونیکا

و چندین نوع گیاه دیگه

...در مورد ماهی ها هم بگم که اکثر جلبک خوار ها رو حذف کردم و پر از میگو رد فایر هست تانک
    گوپی ها رو هم همه رو تکثیر کردم و اصلاح نژاد هم صورت گرفت و همشون نژاد بالا هستند و رنگا رنگ .......گوپی بلک اندلر رو هم تکثیر کردم ........به ماهی ها هم توجه کنید به نظرم گوپی بهترین و قشنگترین و متنوع ترین ماهی پلنت هست

هنوزم از اب ro استفاده نمیکنم و همین طور هیچ نوع تستر و تست کننده ای............و تا اونجا که میدونم تنها کسی هستم که این گیاها رو داره و از اب ro استفاده نمیکنه........
    ویرایش توسط mohsenraffiee : 24th September 2014 در ساعت 10:59 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11014
    آقا محسن سلام یه سوال شما که از آب RO استفاده نمیکنی سطح بالای تانک تا جایی که آب هست سفیدک یا جرم نمیزنه!؟ منم از آب شهر استفاده میکنم ولی هفته یه بار باید با اسکاچ بیفتم به جون تانک تا اون سفیدها رو پاک کنم انگار کج گرفته سطح روی آّب!!!!
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11014
    سلام آقا محسن شما که از آب شهر استفاده میکنی مشکل سفیدک زدن سطح بالای تانک دارین!؟ منم از آب شهر استفاده میکنم و باید هفته ای یکبار با اسکاچ بیفتم بجون تانک! انگار گچ گرفته شده سطح بالای تانک

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    شما چون میزاری سطح اب بیاد پایین و تا مدتی اب اظافه نمیکنی سفیدک مزنه در ضمن فکر کنم اب شهری محل شما کیفیتش فوق العاده بده
    بنده تانکم بزرگه و در هفته فقد 1 یا 2 سانت تبخیر اب دارم که بعدش زمان اضافه کردن اب میرسه ......من تا 2 سانت بالای ورچسب رو اب پر میکنم تا یک هفته میرسه به سطح ور چسب
    اگر به 2 عکس اول نگاه کنی میبینی این موضوع رو مقداری سفید میشه که اب اضافه کردنی از بین میره

صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)