صفحه 4 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 131
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    در عکس سوم کاملا خم شدن روتالا روتیندیفلر معلومه و این یعنی عملیات با موفقیت همراه شده....یادم میاد که در اولین پستی که در یکی از سایتها نوشتم و به طرف میگفتم که اکواریوم شما کم نوره قبول نمیکرد ......اکواریوم پر نور اکواریومیست درش گیاهان رشد افقی مناسبی داشته باشند یعنی سراشون خم بشه و گیاهان درش بهترین رنگشون رو ارائه کنند و پر رنگ باشن نه اینکه کل تانک خاکستری باشه......یک بار هم که با یکی دیگه از اعضائ حضوری حرف میزدم ناراحت بود که چرا سر گیاهاش خم میشن و فکر میکرد که این خوب نیست که راهنماییش کردم ......خم شدن سر گیاهان باعث توده ای شدن و زیبایی تانک میشه....مثل تانکهای امانو......

دوتا عکس دیگه هم میزارم

در اینجا میخواستم از 3 تا از دوستام تشکر کنم0......یکیشون که خارج سایت باهاش اشنا شدم ...داشت اکش رو جمع میکرد که یک چوب با تعدادی انوبیاس نانا کوتوله روی چوب داشت که اونها رو به من داد ....و قرار شد موقع پلنت زدنش بهش گیاه بدم....و کمکش کنم..

دیگه یکی از کاربرای همین سایته با نام کاربری aliali6263....بچه محله من هست و در سایت باهاش اشنا شدم و مقداری گیاه با هم عوض کردیم.....بسیار ادم خوشرو ای هستند ......و ازشون تشکر میکنم و از ایشون به ما رسیده

نفر دیگر هم اقای با نام کاربری argunatus که به من جاوا ویندلو و جاوا فرن دادن و قرار شد بهشون گیاه بدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    مطلب دیگه ایی هم که میخواست بنویسم در مورد کت سفره هست
    از وقتی که این موجود ارزان قیمت رو خریدم دیگه شیشه پاککن مگنتی به بایگانی رفته..و همیشه شیشه ها شفاف و بدون جلبکه ....این موجود بسیار مفیده و بسیار هم فعاله حتی از کت اتو هم بهتره...تا الان که 3 ماهی میشه دارمش اصلا بزرگ نشده و سایزش بسیار کوچیکه.........تاحالا ندیدم که بیکار باشه و همیشه فعال هست برای تشکر از خدماتش عکسش رو اینجا میزارم تا معروف شه.......حتما تهیه کنید....قیمت یک مگنت بزرگ بالای 20 هزار ولی قیمت این زیر 5 هزار است من خریدم 2 تومن از ماهیران.....
    تازه تمام اتوماتیک هم هست و از هوش مصنوعی هم بهره میبره.....در ضمن شکل خارقالعاده ایی داره و هر کی تانک من رو میبینه از نزدیک بهش توجه زیادی نشون میده و براش حرکات این جالبه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    حالا میخوام در مورد جلبک خوار ها صحبت کنم......
    1-کت چینی یا برنز.......بهترین کت برای خوردن سطح چوب و تمیز نگه داشتن اون قشنگترین و خوشرنگ ترین در میان کتهای پلنت هست.....معایب....سریع بزرگ میشه و خیلی سریع شنا میکنه که گیاهان تازه کاشته شده رو از ریشه در میاره.......بعد از 6 ماه به اندازه 15 سانت میرسه و باید انداخت بیرون ...من اونها رو به یکی از اکواریوم فروشی هایی که دوستمه میدم و اون هم میفروشه به کسایی که اکواریوم اب شیرین معمولی دارن ....

2-کت اتو.....طول عمر موثر خوبی داره.....اندازش از 6 سانت بزرگتر نمیشه....اونقدر ها هم که میگن فعال نیست......بعد از اینکه سنش میره بالا بیشتر در یک گوشه کز میکنه....ولی چون میشه چند سال نگهش داشت به قیمتش میارزه

3-سیامی.......مواظب باشید چیز دیگه ایی رو به نام سیامی بهتون قالب نکنند......بسیار پر تحرک اما سریع رشد میکنه و زود از بین میره ...خرنده جلبک مویی....

4-میگو امانو.....گرانقیمت.....سوزنی در انبار کاه.....باپولش میشه 6 تا رد چری خرید....که تازه در تانک تخم هم میزارن و زیاد هم میشن......و اگر خوب مواظبت بشن کلنی هم میشن و نگهداریشون از تمام میگو ها راحتره......لب شور ...فاقد زاد اوری.....البته با پول بزرگ سایزاش 9 تا 10 تا میشه رد چری خرید.....و فکر نمیکنم به اندازه 9 تا رد چری جلبک بخوره

5-رد فایر یا ریلی یا رد چری ...طول عمر 3 سال ....مقاوم ...قابل کلونی شدن...زاد اوری زیاد.....زیبا و جالب.....بهترین گزینه.....قابل تهیه با قیمت خوب از قسمت بازار چه سایت ....معایب...حتما باید با ماهی های کوچک نگهداری شود.......مثل تترا و گوپی.....

اینها البته نظر شخصی من بود و فکر میکنم تا 95 درصد جای چک و چونه زدن نداره.......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    12671
    سلام و خسته نباشید خیلی عالی شده .
    مبارک باشه .

عکس ها هم حرف نداره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام مدیر عزیز خیلی زحمت کشیدی...

همونجور که دیدی روش خیلی خوب و مناسبی برای چسب زدن بود و خیلی مفید میتونه باشه برای کسانی که میخوننش.......در هیچ جای دیگه جز در پست اقا رضا یه همچین روشی ندیدم و کاملا کاربردی و مناسبه

اگر یکی از عکسهای خودم بود شاید انقدر پیگیری نمیکردم و دوباره اپلودش میکردم .....

از شما و همه دوستانتون تشکر میکنم که پیگیر هستید......و امید وارم در کارهاتون موفق بشید..........

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    مطلب دیگه ایی هم که میخواست بنویسم در مورد کت سفره هست
    از وقتی که این موجود ارزان قیمت رو خریدم دیگه شیشه پاککن مگنتی به بایگانی رفته..و همیشه شیشه ها شفاف و بدون جلبکه ....این موجود بسیار مفیده و بسیار هم فعاله حتی از کت اتو هم بهتره...تا الان که 3 ماهی میشه دارمش اصلا بزرگ نشده و سایزش بسیار کوچیکه.........تاحالا ندیدم که بیکار باشه و همیشه فعال هست برای تشکر از خدماتش عکسش رو اینجا میزارم تا معروف شه.......حتما تهیه کنید....قیمت یک مگنت بزرگ بالای 20 هزار ولی قیمت این زیر 5 هزار است من خریدم 2 تومن از ماهیران.....
    تازه تمام اتوماتیک هم هست و از هوش مصنوعی هم بهره میبره.....در ضمن شکل خارقالعاده ایی داره و هر کی تانک من رو میبینه از نزدیک بهش توجه زیادی نشون میده و براش حرکات این جالبه

سلام
    مبارک باشه خی
    لی خوشگله
    اما این لوچ
    ه و کت نیست !
    Hillstream Loach

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه خی
    لی خوشگله
    اما این لوچ
    ه و کت نیست !
    Hillstream Loach
    سلام دوست عزیز به کت پروانه ای معروف هست و ربطی به لوچ نداره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به کت پروانه ای معروف هست و ربطی به لوچ نداره
    حداقل در ایران اینجوری میگن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    من اینو چند سال پیش گرفتم و به نام کت پروانه ای معروف بود تو نت گشتم اسمش این بود

Beaufortia kweichowensis

و معادل فارسیشم اینه
    کت فیش سفره ای(لوچ پروانه ای)

دوست عزیز اون موقع که من گرفتم زود مرد چند وقته دارینش؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    یک نکته مهم دیگه که میخوام برای دوستان بگم در یکی از سایتها هم نوشتمش و خیلی مورد استقبال قرار گرفت در نحوه سرهم کردن وال واشر هست .......
    معمولا دوستان لحیم کاری به صورت حرفه ایی بلد نیستند....و بعد از لحیم کاری و زدن وال واشر به برق میبینن که وال واشر روشن نمیشه......
    حالا از کجا قطعه خدا میدونه.....
    دقیقا نمیشه فهمید کدوم لحیم خوب نگرفته......راه حلش اینکه مگر نه اینکه اگر یک جا باطری از الکتیریکی بگیرن و 2 تا باطری 1.5 ولت درش بزارن.....اگر اون رو به یکی از led ها وصل کنن اون روشن میشه با استفاده از این موضوع هم میتونن جهت + و - led ها رو پیدا کنن .........هر کارخونه برای خودش استاندار جداگانه ایی برای جهت + و - داره......هم میتونن یکی یکی لحیم ها رو چک کنن......مثلا + باطری رو میزنن به مثبت led ,- رو میزنن به + led بعدی.....اگر روشن شد اون لحیم درسته و اگر نشد اون لحیم خرابه........نحو ه چینش led ها به اینصورت هست +o+o-o+o-o+o-o+o-o-

صفحه 4 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)