صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 131
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    حالا 2 تا عکس هم از جناحین...فکر نمیکردم اپلود بشه ولی اپلود شد...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام دوستان
    همونجور که میبینید در این تانک از موج ساز استفاده شده
    باز یکی از مطالب بسیار مفید که در اینترنت پیدا کردم مربوط به همین موج سازه و چون به نظرم فقد در یکجای این سایت امده و مطلب مهمی هست من اینجا دوباره با شرح مینویسمش.....

این مطلب توسط اقای مهدی 3000 نوشته شده و من ازشون تشکر میکنم.....

در تانکهای بزرگ همواره 2 مشکل حل کردن co2 در حجم بالا و بوجود اوردن جریان مناسب ذر تانک اهمیت زیادی پیدا میکنه و جزو اولویتهای بالا در کنار نور قرار میگیره....کم بودن co2 در تانک .......این رو کسی میگه که از 2 تا تایفون استفاده میکنه.......باعث بوجود امدن جلبک و نبود جریان کافی باز باعث جلبک زدن و پر پشت بودن یک سمت و کم پوشت بودن سمت دیگه میشه.....اما در این میان یک وسیله هست که هر دو مشکل رو با هم حل میکنه....موج ساز مارک سیو.....این موج ساز قابلیت مکش حباب هوا یا co2 رو داره....و با وصل کردنش به انتهای دیفیوزر تایفون .......که از انتهاش حباب ریز بیرون میاد ....با پودر کردن و شوت کردنش در یک مسافت طولانی هر دو مشکل رو حل میکنه

با تشکر از اقا مهدی 3 هزار .....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام . آکواریوم زیبایی دارید . بهتون تبریک میگم .

عکسارو چرا حذف کردین ! حجم عکسارو کم کنید و دوباره آپلود کنید . به ترتیب قرار گیری ، برای یکی از مدیران بخش به صورت خصوصی ارسال کنید . حتما براتون اصلاحش میکنن .

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    سلام اکوا قشنگی دارین . فقط به نظر من یکم شلوغه اگه یه حرص کنید خیلی زیبا تر می شه با سپاس

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    سلام
    بهتون تبریک میگم آکواریومتون فوق العاده زیباس .
    من از آکواریوم گیاهی چیزی سرم نمیشه ، اما مشخصه ک واسه آکواریومتون وقت و حوصله صرف کردین .
    خسته نباشین .

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    تبریک می گم دوست عزیز
    تانک بسیار زیبا و توضیحات کامل و مفصلی دادید انشالله همیشه موفق باشید از داشتن چنین تانک زیبایی لذت ببرید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.بسیار زیبا بودن و از دیدنشون لذت بردم.امیدوارم موفق هستید موفق تر باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام مدیران محترم خیلی ممنون که به اینجا سر زدید...
    من در این مدت با سایت های زیادی اشنا شدم ولی بیشتر مطالبم رو از این سایت پیدا کردم...برای همین هم برای اولین بار در این سایت عکسهای تانکم رو گزاشتم.....
    از مدیریت کل سایت و بقیه مدیرانی که تک تک پست هارو میخونن و میدونم که خیلی کار وقت گیر و شاید کسل کننده ایی باشه سپاس گزارم ....وا قعا زحمت میکشید...

شاید باورتون نشه که من تا همین 3..4 ماه پیش در هیچ سایتی پست نمی نوشتم و فقد پستها رو میخوندم........تا رمانی که متوجه شدم میتونم با نوشتن پست به دیگران هم کمک کنم.....یک پیشنهادی که دارم اینکه به کسانی که تازه وارد هستند و پست مینویسن اموزشهایی به صورت دوره گی در مورد قوانین سایت نحوه برخورد با بعضی موضوعات که در سایت بوجود میاد...و معرفی بخشهای مختلف سایت و اشنایی با مدیران سایت به صورت بیوگرافی با پیام خصوصی بدید.... ...شما در ایران تعداد زیادی عضو خاکستری دارید که فقد پستها رو میخونن....و جمعیت اونها شاید از جمعیت افرادی که در این سایت عضون خیلی بیشتر باشه.......

در پایان به صورت ویژه از مدیر های کل سایت و مدیران بخش بیماری و مدیر بخش دیسکس و اکواریوم گیاهی و اب شور تشکر میکنم.........مخصوصا قسمت بیماری که اگر نبود من و بسیاری از دوستان نمیتونستیم دیسکس نگه داریم....

خیلی ممنون
    محسن رفیعی

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام تبریک میگم اکواریوم گیاهی بسیار زیبا و منظمی دکور زدید و در عکسها شادابی و سلامت گیاهان تانک کاملا مشخص هستش دست شما درد نکنه و خسته نباشید
    اینکه دیسکسها رو از تانک گیاهی خارج کردید خیلی به دیسکس ها لطف کردید و شاید در اینده وجود دیسکس ها در تانک گیاهی باعث دل سرد شدن شما نسبت به این ماهی زیبا میشد که با خارج کردن دیسکس ها از این احتمال هم جلو گیری کردید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    قبل از اینکه شروع کنم به ادامه ماجرا میخواستم بگم که تانک بالا رو با تاثیر گیری از عکس این تانک کاشتم....البته چون این تانک کوچیک تر از تانک من بود وسط تانکم رو برای اجراش انتخاب کردم....البته هم تجرب و هم وسایل فنی این تانک از تانک من بیشتر بود و لی چون عکس قشنگی هست و از تمام اکواریوم هایی که تا حالا دیدم به نظرم قشنگتره براتون میزارمش....فکر کنم مال امانو باشه..

هم چنین برای چوب که فقط همون چوب خودم رو داشتم فقد میتونستم با اره شکلش بدم...

سعی کردم شبیه نقاشی داوینچی که 2 تا دست بود که داشتن بهم نزدیک میشدن.....یکی دست انسان و دیگری دست خدا.....طراحی کنم

البته میدونم که خیلی گند زدم

نکته اموزشیش این بود که همیشه قبل از شروع یک طرح کلی از کاری که میخواید بکنید در ذهن داشته باشید....
    تا با در نظر گرفتن این طرح کلی .....نور خودتون رو بچینید.....گیاهان کم نور و پر نورتون رو انتخاب کنید...به بستر شیب بدید.....و از نظر فنی تانک رو جوری بسازید که شبیه به طرحتون بشه
    در این ضمینه من نمره بیست رو به تانک مسعود ف میدم...
    و چندین تانک رو که این کار رو رعایت نکردن و به مشکل خوردن در ذهن دارم که چون میدونم ناراحت میشن از ذکرشون اجتناب میکنم.....

در اینجا یک سایت هم معرفی میکنم که در ایده گرفتن کمکتون کنه سایت

www. aquariumdesigngroup.com

صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)