صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ-ملنگو-شاه طوطي
    شماره عضویت
    15055

2 طوطی های a.r.a.s.h

سلام
    بعضی ها سرزنش میکردن که چرا 2تا کاسکو خریدم!!!!!!
    هم معرفی میکنم و هم دلیل خرید 2کاسکو رو با عکس توضیح میدم
    P&M
    پیــــــــــــــــــــکو & میـــــــــــــــــــکو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15055
    دو عکس دیگر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.آقا آرش بهت تبریک میگم.فوق العادس.امیدوارم هردوتاشون هم سخنگوهای خوبی باشن و هم خوب شیرین کاری یاد بگیرن.خسته نباشید

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    سلام
    هر دو بسیار زیبا هستن...دوتا کاسکو مزیتی که نشون دادید رو داره اما متعاقبا وابستگیشون به شما کمتره
    نر و ماده ان؟اسماشونم خیلی بهشون میاد کاش مشخص می کردین کدوم پیکو و کدوم میکو هست: )
    چجوری باهم اشتباه نمی گیریدشون؟عین همن!

خدا براتون حفظشون کنه
    اگه جفتن ایشالا نوه نتیجه هاتونو ببینید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15055
    از همه ممنونم
    بله جفت هستن
    سمت چپ میکو و سمت راست پیکو
    مثل تو عکس سر و زیر گلو ی همدیگرو میخارونن و همینطور نوک همدیگرو
    همه چیزشون هم زمانه.
    با هم غذا میخورن
    با هم اسباب بازی رود میجون
    با هم اب میخورن
    موقعه ی خواب هم میکو سرشو به پیکو میچسبونه و میخوابه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    آخی جیگرشونو بخورم من
    چون جفت هستن خیلی بعیده در آینده پرکن بشن
    اما برای سخنگو شدنشون کارتون سخت تره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    از همه ممنونم
    بله جفت هستن
    سمت چپ میکو و سمت راست پیکو
    مثل تو عکس سر و زیر گلو ی همدیگرو میخارونن و همینطور نوک همدیگرو
    همه چیزشون هم زمانه.
    با هم غذا میخورن
    با هم اسباب بازی رود میجون
    با هم اب میخورن
    موقعه ی خواب هم میکو سرشو به پیکو میچسبونه و میخوابه
    چطور از نرو ماده بودنشون مطمئن شدید؟آزمایش بردیدشون؟امیدوارم جفت بشن و تا چند سال دیگه جوجه هم بهتون بدن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15055
    نیازی به آزمایش نداره-نر و ماده هستن
    به یکسال هم نمیرسه که جوجه هم میگیرم
    خیلی سخت گرفتن کاسکو رو

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام آقا آرش تبریک میگم بهتون خیلی جالبه .. 2 تا کاسکو با هم

مساویه با 2 تا جیغ و قاااااار با هم .. وای وای وای

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.r.a.s.h نمایش پست ها
    سلام
    بعضی ها سرزنش میکردن که چرا 2تا کاسکو خریدم!!!!!!
    هم معرفی میکنم و هم دلیل خرید 2کاسکو رو با عکس توضیح میدم
    p&m
    پیــــــــــــــــــــکو & میـــــــــــــــــــکو
    سلام . تبریک میگم بهتون . کاسکو های دوست داشتنی و زیبایی دارین . ایشالا همیشه سلامت و شاد باشن .

اما دلیل این همه علامت تعجب چیه ؟

شما راهنمایی خواستید تو بخش کاسکو و همه از جمله خودم نظر دادیم و راهنماییتون کردیم . من جدا از مواردی که روز اول بهتون گفتم . با آوردن طوطی جدید مخالف نیستم در صورتی که توجه صاحب طوطی به طوطی اول کم نشه ..چون کاسکو طوطی حساس و حسودیه . اما نکته مهم اینه که اکثرا افرادی که کاسکو میخرن براشون حرف زدن طوطی خیلی مهمه . برای همین من معمولا نظر نمیدم راجع به این موضوع . فقط مواردی که لازمه که رعایت بشه رو گفتم بهتون.

شما درباره رام شدن و صحبت کردن کاسکو ها پرسیدین که به شما گفتن روی سخن گویی طوطی ها تاثیر میذاره که مطمئنا تاثیر میذاره . چون الان براشون ارتباط به همدیگه مهمه نه ارتباط با شما . شاید برای جلب به حرف زدن تمایل پیدا کنن ولی مثل یه طوطی رام شده تک حرف نمیزنن . سرزنش دوستان به این دلیل بود

همدیگرو زود پذیرفتن چون این طوطی ها وحشی بودن از اول و بلدن با هم ارتباط برقرار کنن . اگه همین طوطی ها مدت خیلی زیادی رام شده بودن به سختی همدیگرو قبول میکردن یا حداقل یکیشون که وحشی بوده زودتر میره سمت کاسکوی دیگه (البته همیشه استثنا هم وجود داره ) 3 سال پیش یکی از دوستای داداشم گفت میخوام کاسکوی جدیدمو بیارم خونتون یه ماه خریدمش هنوز رام نشده . میخوام ببینه طوطی شما بهتون اعتماد داره . اینم نسبت به آدما ترسش کمتر بشه . به محض اینکه طوطی جدید وارد اتاق شد کاسکوی من فرار کرد و تا آخرین لحظه ازش دور موند. اون کاسکو وحشی هم تا همنوعش رو دید فورا از قفس اومد بیرون و میخواست که بره سمتش . خوشحالی از کل حرکاتش مشخص بود اما موفق نشد . مطمئنا اگه بیشتر پیش ما میموند کاسکوی منم بهش عادت میکرد. زمانبره ممکنه دو تا طوطی سریع همدیگرو بپذیرن اما دو تا طوطی دیگه دیر بهم نزدیک بشن . مثال بعدی راجع به طوطی خودم و طوطی دوستم هست که هر دو کاملا رام بودن . روزای اول کاملا با هم مشکل داشتن . به هیچ وجه حاضر نبودن همدیگرو بپذیرن . سفری برای دوستم پیش اومد که طوطیش برای چندن ماه مهمان ما بود و هست. طوطی من با دیدن ارتباط ما با طوطی دوستم کم کم بهش علاقمند شد . سعی کرد باهاش ارتباط برقرار کنه ولی طوطی دوستم قبولش نمیکرد چون به شدت به صاحبش وابسته بود و نمیخواست افراد جدید یا عضو جدید رو به راحتی قبول کنه. کل حرفم اینه هم رام یا وحشی بودن طوطی و هم ارتباط شخص با هر دو طوطی روی این مسئله تاثیر گذاره .

به شما گفتیم یک ماه قرنطینه کنید کاسکوی جدید رو ( که فکر نمیکنم یک ماه شده باشه . اگه نشده کار خطرناکی کردین )

درباره جنسیت گفتید که مطمئن هستید که نر و ماده هستن و نیازی به آزمایش dna نیست. امیدوارم اینطور باشه اما اگه معیار شما برای تعیین جنسیتشون اینه که " سر و زیر گلو ی همدیگرو میخارونن و همینطور نوک همدیگرو ، همه چیزشون هم زمانه ، با هم غذا میخورن، با هم اسباب بازی رود میجون ،با هم اب میخورن ، موقعه ی خواب هم میکو سرشو به پیکو میچسبونه و میخوابه " باید بگم ربطی نداره . قبلا که طوطیم زنده بود یه مطلبی رو راجع به همین موضوع خونده بودم . از یه پرورش دهنده کاسکو . ایشون دقیقا به همین مسئله اشاره کرد که این شرایط اغلب گول زنندست و هرکی دو تا کاسکو میبینه که باهم ارتباط خوبی دارن فکر میکنه جفت هستن . اما اینجوری نیست . خودش هم تجربه این مورد رو داشته . دو تا کاسکو ماده داشت که خیلی ارتباط خوبی باهم داشتن . در همه لحظات کنار هم بودن خواب ، غذا خوردن بازی کردن ، پرهای همدیگرو تمیز میکردن و ... که هرکی میدیدشون فکر میکرد جفت هستن .در صورتی که هر دو ماده بودن و یکی از اینا به خاطر این دوستی یک سال طول کشید تا با یه طوطی نر جفت بشه .

پس فقط از طریق آزمایش میشه کاملا فهمید . به هر حال امیدوارم نر و ماده باشن و علامت تعجب هاتون هم بر طرف شده باشه

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)