صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

7 بیوگرافی............

بیوگرافی تک تک اعضای این تراریوم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14724
    سلام به آقا مجتباي گل
    چه ميكني با تراريوم خدارو شكر راضي هستي ؟
    البته ميبينم تركيبشو عوض كردي مبارك باشه .
    يه عكسم از اولين روزهاي راه اندازيش براي دوستان با اجازت ميزارم
    دوستان اين تراريوم رو من به آقا مجتبي فروختم و خوشحالم كه خودشم گلهاشو بيشتر كرده -اگر كسي خواست سفارش مي پذيرم
    تو پيام خصوصي مطرح كنين لطفا
    اگر كسي بخواد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17107
    سلام تراریوم زیبایی دارین .... سوالی داشتم ....مشکلی که من دارم اینه که چون تو شیشه های کروی درست میکنم وقتی سایز شیشه بزرگ میشه بدون دلیل شیشه ترک میخوره تو سایز کوچک مشکلی نیست ..اما یکیش که همینکه خاک رو ریختم و اولین کاکتوس رو گذاشتم ترک برداشت ... اگر ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم ... یکنفر گفت خاکت رو قبلش گرم کن هنوز امتحان نکردم
    ممنونم

همکار قدیمی انجمن گیاهان و باغ های شیشه ای

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    14687
    نقل قول نوشته اصلی توسط raha* نمایش پست ها
    سلام تراریوم زیبایی دارین .... سوالی داشتم ....مشکلی که من دارم اینه که چون تو شیشه های کروی درست میکنم وقتی سایز شیشه بزرگ میشه بدون دلیل شیشه ترک میخوره تو سایز کوچک مشکلی نیست ..اما یکیش که همینکه خاک رو ریختم و اولین کاکتوس رو گذاشتم ترک برداشت ... اگر ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم ... یکنفر گفت خاکت رو قبلش گرم کن هنوز امتحان نکردم
    ممنونم
    سلام.خوش آمدید.دوست عزیز این تنگ های شیشه ای ساخت داخل هوا دارن.یعنی وقتی به جداره شیشه نگاه کنید حباب های ریز هوا رو میتونید ببینید.حتی ممکنه با چشم دیده نشن.ضخامت شیشه تنگ ها واقعا کمه و نهایت بی انصافی تولیدکننده های داخلی رو میرسونه.تنگ های خارجی اصلی هم قیمتهای ماورایی دارن.
    شما نباید بار سنگین داخل تنگ بریزید که از حد تحمل شیشه بیشتر باشه.درضمن سنگریزه و ماسه هم یا نریزید و یا درمحل تماس با شیشه یک پوشش پارچه یا توری قرار بدید.کافیه یک سنگریزه کوچک با حباب های ریز شیشه تماس پیدا کنه و فشار بیاره،بلافاصله میشکنه.
    گرم و سرد شدن ناگهانی هم عامل شکستن میتونه باشه.همش بخاطر جنس نارغوب شیشست.یک نمونه تنگ شیشه ای بزرگ دیدم که سفارشی ساخته میشن و ضخامت 10میل دارند.سنگین و بسیار مقاوم هستند و برای ماهی و تراریوم عالی هستند.از اونا باید گیر بیارید.
    بعضی وقتها شانسی هم داخل همین تنگ ها ضخیمتر پیدا میشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17107
    نقل قول نوشته اصلی توسط AquaTech نمایش پست ها
    سلام.خوش آمدید.دوست عزیز این تنگ های شیشه ای ساخت داخل هوا دارن.یعنی وقتی به جداره شیشه نگاه کنید حباب های ریز هوا رو میتونید ببینید.حتی ممکنه با چشم دیده نشن.ضخامت شیشه تنگ ها واقعا کمه و نهایت بی انصافی تولیدکننده های داخلی رو میرسونه.تنگ های خارجی اصلی هم قیمتهای ماورایی دارن.
    شما نباید بار سنگین داخل تنگ بریزید که از حد تحمل شیشه بیشتر باشه.درضمن سنگریزه و ماسه هم یا نریزید و یا درمحل تماس با شیشه یک پوشش پارچه یا توری قرار بدید.کافیه یک سنگریزه کوچک با حباب های ریز شیشه تماس پیدا کنه و فشار بیاره،بلافاصله میشکنه.
    گرم و سرد شدن ناگهانی هم عامل شکستن میتونه باشه.همش بخاطر جنس نارغوب شیشست.یک نمونه تنگ شیشه ای بزرگ دیدم که سفارشی ساخته میشن و ضخامت 10میل دارند.سنگین و بسیار مقاوم هستند و برای ماهی و تراریوم عالی هستند.از اونا باید گیر بیارید.
    بعضی وقتها شانسی هم داخل همین تنگ ها ضخیمتر پیدا میشه.

سلام و ممنونم ... بله همینطوره که میفرمایید ...اما بالاخره موفق شدم یه سایز بزرگ هم درست کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16514
    سلام دوستان تراریوم های قشنگی اند ولی بهتره روی خاکشو با سنگ رنگی و شن هایی که به رنگ گیاهان بیاد بپوشونین و برای جلو گیری از رشد زیاد کاکتوس های استوانه ای اونهارو از ته یا از وسط قطع کنید تا رشد عرضی کنند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)