نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037

فروش بستر ada با قیمت خیلی خوب.....amazonia+malaya...1.....به قیمت 110 هزار

با سلام
    فروش بسترهای ada..........نوع نورمالش یعنی دانه درشتش.......9 لیتری 110 هزار.....فکر نمیکنم کسی به این قیمت بتونه پیدا کنه.در ضمن روی بسته ها نیو ننوشته و در مورد این موضوع پیام ندید...

و همین طور کود مایع step های 3 گانه 500 میل 75 هزار

فقد این برای یک مدت محدودی هست و هر کی میخواد سریع بگه در ضمن من این موضوع رو یکی دوماهپیش هم در سایت گزاشته بودم و بعد از اینکه تمام شدموارد دوستان زیادی بهمپیام دادن پس سریع اقدام کنید....

برای هماهنگی پیغام خصوصی بدید و درش شماره تماس بگزارید..
    امکان ارسال به شهرستانوجود نداره محل تحویل با تماس هماهنگ میشه..

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام

دوست عزیز لطفا محصولی که دارین میفروشین رو از اون عکس بندازین اینجا قرار بدین نه اینکه از سایت دانلود کنین اونو آپلود کنین.لطفا هر چه سریعتر عکس محصول خودتونو قرار بدین در غیر اینصورت تاپیک بسته میشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    مدیر محترم سلام ........من محصول رو الان در اختیار ندارم تا ازش عکس بزارم محصولات نو هستند و به محض در خواست دو ستان صبح تهیه و عصر بهشون تحویل میشه .........دوستان خودشون میدونن که این محصولات با قیمت 135 و 95 در نواب فروخته میشه و من اونهارو با قیمت کمتری میتونم به دستشون برسونم...........دلیل ارزون بودنشون هم نداشتن هزینه انبار و..... برای بنده هست و فقد در زمانهای خاصی این مو ضوع ممکنه.........شاید هر 3ماه یکبار 0...........پیش تر از تصمیم شما تبعیت میکنم...........اگر بدونم که دوستان از این موضوع استقبال میکنن سری های بعد تعداد ی میخرم و بعد در سایت پست میزنم که فعلا در حال بررسی هستم.......

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    مدیر محترم سلام ........من محصول رو الان در اختیار ندارم تا ازش عکس بزارم محصولات نو هستند و به محض در خواست دو ستان صبح تهیه و عصر بهشون تحویل میشه .........دوستان خودشون میدونن که این محصولات با قیمت 135 و 95 در نواب فروخته میشه و من اونهارو با قیمت کمتری میتونم به دستشون برسونم...........دلیل ارزون بودنشون هم نداشتن هزینه انبار و..... برای بنده هست و فقد در زمانهای خاصی این مو ضوع ممکنه.........شاید هر 3ماه یکبار 0...........پیش تر از تصمیم شما تبعیت میکنم...........اگر بدونم که دوستان از این موضوع استقبال میکنن سری های بعد تعداد ی میخرم و بعد در سایت پست میزنم که فعلا در حال بررسی هستم.......
    شما وقتی محصولی در اختیار ندارید اصلا نباید تاپیک فروش ایجاد کنید . اینو شاید 1000 بار گفتیم

اینجا جای کاسبی و خرید و فروش تجاری نیست .

تاپیک بسته شد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)