نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109

1 آموزش ساخت شیشه پاک کن

سلام دوستان میخوام روش ساخت شیشه پاک کن رو براتون توضیح بدم که تقریبا هیچ هزینه ای نداره.
    وسایل مورد نیاز:
    1.دو تا اهنربای قوی

2.یه تیکه ابر

3.یه تیکه نخ

4.یه تیکه مشما فریزر

5.یه کاتر

روش ساخت:

1.با کاتر یه شکاف به اندازه اهنرباتون درست کنید

2.اهنرباتون رو داخل ابر بزارید و قسمت شکاف خورده رو با نخ ببندید تا اهنربا خارج نشه.

3.حالا مشماتون رو دور اون یکی اهنرباتون بپیچید تا شیشتون رو خط نندازه.

حال شیشه ی تانکتون رو تمیز کنید

هر سوالی داشتید در خدمتم.
    موفق باشید.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    احسنت و درود بر شما
    خیلی جالب بود
    خوشم آمد داداش
    یک سوال:
    چرا آهنربای گرد (آهن ربا بیرونی رو) داخل اسفنج نذاشتید؟ یعنی به جای مشما از اسفنج استفاده نکردید؟
    اینکه شکل آهن رباها با هم فرق داره دلیلی داشته داداش؟
    من بارها خواستم واسه تانک هام شیشه پاک کن بگیرم ولی ماشا ال... مغازه دارها اون قدر گرون میگن قیمت رو که مجبور شدم نخرم !!!!
    ممنون

همکار قدیمی انجمن گیاهان و باغ های شیشه ای

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    14687
    سلام.طرح جالبیه دوست عزیز.اما اگر قیمت تک تک اجزا رو هم میزاشید بهتر بود.چون فکر میکنم آهنربای قوی کوچکترین سایز باید در حد 2000 تومان باشه.که تو شهر ما ضعیفش 9000تومان .بنظرم اگر از اسفنج فشرده برای پاک کننده و یک تیکه چوب روسی هم به عنوان نگهدارنده.به این صورت که دقیقا مثل مگس کش باید تکه چوب روسی رو به یک دسته چوبی یا آلومینیومی وصل کنید.هرچی باشه خوبه.بعد اسفنج رو با چسب محکم به تکه چوب روسی بچسبانید.کار تمامه.شکل مگس کش میشه.قابلیت شستشو داره.چوب روسی مقاومه و تقریبا مثل چوب جنگلیه.یکسره که نمیخواد تو آب باشه.ماهی یکبار میخواین ده دقیقه ببریدش تو آب.خیالتون راحت.
    شکل کار رو طراحی کردم:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام
    احسنت و درود بر شما
    خیلی جالب بود
    خوشم آمد داداش
    یک سوال:
    چرا آهنربای گرد (آهن ربا بیرونی رو) داخل اسفنج نذاشتید؟ یعنی به جای مشما از اسفنج استفاده نکردید؟
    اینکه شکل آهن رباها با هم فرق داره دلیلی داشته داداش؟
    من بارها خواستم واسه تانک هام شیشه پاک کن بگیرم ولی ماشا ال... مغازه دارها اون قدر گرون میگن قیمت رو که مجبور شدم نخرم !!!!
    ممنون
    سلام عزیز لطف دارید
    دلیل استفاده نکردن من از اسفنج برای اهن ربای بیرونی اینه که باعث کم شدن قدرت اهن ربا هامیشه و مشمارم فقط برای این که شیشه خط نیفته استفاده کردم.
    این که شکل اهن ربا ها باهم فرق داره دلیل خاصی نداره من همینا رو تو خونه داشتم و استفاده کردم.
    موفق باشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    نقل قول نوشته اصلی توسط AquaTech نمایش پست ها
    سلام.طرح جالبیه دوست عزیز.اما اگر قیمت تک تک اجزا رو هم میزاشید بهتر بود.چون فکر میکنم آهنربای قوی کوچکترین سایز باید در حد 2000 تومان باشه.که تو شهر ما ضعیفش 9000تومان .بنظرم اگر از اسفنج فشرده برای پاک کننده و یک تیکه چوب روسی هم به عنوان نگهدارنده.به این صورت که دقیقا مثل مگس کش باید تکه چوب روسی رو به یک دسته چوبی یا آلومینیومی وصل کنید.هرچی باشه خوبه.بعد اسفنج رو با چسب محکم به تکه چوب روسی بچسبانید.کار تمامه.شکل مگس کش میشه.قابلیت شستشو داره.چوب روسی مقاومه و تقریبا مثل چوب جنگلیه.یکسره که نمیخواد تو آب باشه.ماهی یکبار میخواین ده دقیقه ببریدش تو آب.خیالتون راحت.
    شکل کار رو طراحی کردم:

سلام دوست عزیز
    ایده ی خوبیه و قبلا هم به این فکر کرده بودم ولی ساخت مدل اهنربایی ساده تر و سریع تره.
    برای ایده شما وسایل لازم رو دارم و سر موقع روش ساختشو براتون میزارم.
    در رابطه با قیمت هم باید بهتون بگم که برای من مجانی در اومد اون اهن ربای گرد که برای جا سوزنی مادرم بود و اون یکی هم برادرم از کارگاهش برام اورده بود شما میتونید از اهن ربای اسپیکر استفاده کنید و اگر به مغازه های نصب سیستم برید بهتون مجانی میدن(اون اهن ربای گرد هم برای اسپیکره)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)