صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27

چرا پارسی پت؟

دوستان سلام
    خوب نزدیکای آخر سال هست و معمولاً رسم آخر سال هر کس یه بررسی روی عملکرد یک سالش انجام میده تا بتونه برای سال بعدش برنامه بهتری بریزی
    به خاطر همین بر آن شدیم که برای پارسی پت هم یه همچین کاری بکنیم

حالا تو این تاپیک سوال اینه
    اگه یه کاربر تازه وارد بخاد از بین تعداد زیاد فروم های موجود یکی رو انتخاب کنه پارسی پت چه مزیت یا مزایایی رو بر دیگر فروم ها داره که باعث بشه پارسی پت رو به برای فعالیت خودش بر دیگر فروم ها ترجیح بده و تصمیم بگیره که اینجا فعالیت کنه

از همه دوستان عزیز خواهش می کنم دلایل رو به صورت موردی طی یک پست بفرمایند ( لطفا حد اقل یه 3 یا 4 تایی دلیل بفرمایید ) و در پایان در صورت صلاح دید پیشنهادی هم اگه در این راستا برای بهبود فروم داشتن مطرح کنند

با تشکر از زحمات تمامی دوستان و مدیران عزیز پارسی پتی
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 19th March 2014 در ساعت 06:16 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    به فرمایش جناب بهمنش عزیز اضافه کنم هرکدوم از عزیزان احساس میکنن نقاط ضعف و قوتی هست که با کار کردن روشون میشه به نتایج بهتری دست پیدا کرد حتما بیان کنن.در کل انتقاد و پیشنهاداتتون رو لطفا بیان کنید.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    خیلی ممنون بخاطر توجه تون
    خب اولین چیزی که من رو به سایت شما خیلی جذب کرد این بود که اگر مشکلی یا بیماری یا هر چیز دیگه که برای پت های کاربران اتفاق می افتاد کاربران ساده و مدیران و... خیلی به این موضوع توجه نشون میدادن و هر کاری و هر اطلاعاتی که داشتن در اختیار کاربر قرار میدان
    دومین مورد فروم پارسی پت از یه نظم خاصی برخوردار که هیچ فروم دیگه ای اینطوری نیست و به راحتی میشه مطلب مورد نیاز مون رو پیدا کنیم
    سومین مورد درمورد معرفی پت های کاربران هست تا یکی پت ش رو معرفی میکرد بیشتر مدیرا و.... توجه نشون میدادن و درواقع این بیشتر باعث جدب یه کاربر میشه که مورد توجه قرار گرفته
    چهارمین مورد رفتار صحیح مدیران من در سایت های مختلفی عضو بودم اعم از حیوانات و.. مدیران سایت ها زیاد با کاربر صمیمی نمیشدن و با جدیت پاسخ میدادن ولی اینجا اینطور نیست مدیران به خصوص سپیده خانوم خیلی محترمانه در عین حال صمیمانه برخورد میکردن
    پنجمین مورد تاپیک های متفرقه : ) بخصوص صندلی داغش محیط صمیمیه ،جنبه شوخی زیاد و اشنایی عمیقی که با کاربر پیدا میکردیم
    ودر اخر تاپک های پرسش وپاسخ که توجه خیلیا رو به خودش جذب کرده چون افرادی با تجربه و کار شناسی فعالیت دارن و اطلاعات بی قید و شرط خودشون رو در اختیار کاربران قرار میدن

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    ممنون از اینکه به عنوان اولین نفر نظرتون رو فرمودید
    اما نکته ای که هست این که فرمودید سایت شما!
    پارسی پت مال تک تک اعضاش و تک تک دوستان عزیزی هستش که با عشق و بدون هیچ چشمداشتی صادقانه دارن کمک می کنن تا حیوانات کوچولویی که سرپرستیشون رو به عهده می گیریم زندگی بهتری داشته باشند
    بازم ممنون از شما
    موفق باشید و پیروز

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام
    من اون اوایل که تازه حنایی رو گرفته بودم تو یه فروم دیگه بودم اونم به طور کاملا اتفاقی،یعنی جایی که الان حتی دوست ندارم اسمشو بیارم،یادمه اون روزا تعداد کسایی که همزمان صاحب طوطی شدیم زیاد بود، بعد از یه مدت طوری شد که انگاری اونجا خونه خودمه چون از همون اولش با بچه ها خودمون شروع به ساختنش کردیم اما بعد از یه مدت کسایی اضافه شدن که اول فکر میکردیم ادمای خوبی باشن،اما گذر زمان نشون داد که هدفشون چیزای دیگه ای بوده.من یه مدت اومدم پارسی اولش احساس غریبی میکردم با اینکه با همه دوست شده بودم و با همه صمیمی بودم، با اینکه جوش فوق العاده بود،اینکه میگم فوق العاده بود اغراق نیست،اما نمیدونم چرا باز احساس غریبی میکردم،فکر میکردم باید برگردم همون جای قبلی،اما وقتی برگشتم دیگه هیچی نمونده بود ازش یه خونه خرابه بود به خاطر همین از اونجا هم اومدم بیرون، یه مدت هیچ جا نبودم، اما بعدش متوجه شدم عمرا هیچ جایی نمیتونم پیدا کنم بهتر از پارسی، یعنی جایی که اصلا پست و مقام و ومدیر و مدیر بازی و این چیزای پیش پا افتاده و .... برای مدیراش ارزشی نداره همه مدیران هم تحصیل کرده هستن و از اون مهمتر خیلی بسیار زیاد با ادب و با احترام و محترم، همه یک هدف دارن بدون هیچ چشم داشتی هیچکی هم شعار نمیده هرکی سعی میکنه یه گوشه کارو بگیره و تا اونجا که میتونه تلاش میکنه تا سایت رو به هدف اصلیش برسونه،
    یه خسته نباشید به همه مدیرایی که از همون اولش زحمت کشیدن تا سایت رو به اینجا رسوندن مخصوصا خانم سپیده عزیز، دوم هم یه تشکر ویژه از آقای آژیده که یه همچین سایتی رو فراهم کردن.حالا دیگه بماند که من چقدر اذیت کردم ایشون رو
    پیش پیش سال نو همگی مبارک،موفق باشید.

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    سلام

1-مورد اول ومهم از نظر بنده برخورد مدیران کل باکاربران و مدیران هست که هم خانوم سپیده و هم بابک آژیده عزیز خیلی محترمانه همیشه بخوبی راهنما و پاسخگو بودند و هستند و این یکی از نکات مثبت فروم پارسی پت نسبت به سایر فروم ها به حساب میاد .

2 - مدیران ارشد و مدیران بخش ها و معاونین با برخوردی مناسب و اطلاعت کامل همیشه در مباحث و حتی تاپیک های معرفی پت های کاربران حضور دارند و خیلی صمیمانه بطور کامل با پرسش های کاربران تا رسیدن به جواب پیش میرن چیزی که خود من در فروم دیگری تاحالا مشاهده نکردم.

3 - تمامی تیم مدیریتی وکاربران سمتدار از پاسخگو, مترجمین عزیز , مدیران بخش ها و معاونین از افراد با تجربه تشکیل شده.

4 - نظم و ترتیب تالار که این هم به لطف تمام تیم مدیریتی فروم بخوبی در حال اداره شدن هست

5 -نکته آخر که خیلی برای بنده و حتی سایر کاربران مهم و مدنظر هست پای هرکسی به این تالار باز نمیشه واجازه جولان دادن به این افراد داده نمیشه .(کلاهبردار ,شیاد , عوام فریب , پرحاشیه , حاشیه ساز و ...)

و در آخر جا داره از همه عزیزان مدیران کل , مدیران ارشد , سرپرستین انجمن, مدیران انجمن ها , معاونین , تیم مترجمین , پاسخگو و راهنما , کاربران ویژه و همکاران قدیمی و ... تشکر ویژه بکنم و به همه خسته نباشید بگم.

موفق باشید و سال نوی همگی پیشا پیش مبارک

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    فکر می کنم موردی نمونده باشه که دوستان نگفته باشن
    با صدف جان کاملا هم نظرم
    و یکی از مهم ترین دلایل دقت تو انتخاب مدیراست.یعنی افرادی رو که قابلیتش رو دارن انتخاب می کنن کاری که تو فرومای دیگه بهش دقت نمیشه
    و افراد بی تجربه دارن تو بخشایی که ازش سر در نمیارن مدیریت می کنن و راهنمایی های اشتباه می کنن
    و مورد بعدی سرعت پاسخگویی به سوالات هست.
    اوائل منم مثل آقا مهدی واقعا با اینجا غریبی می کردم چون یجورایی هرکس مشغول کار خودش بود.سخت میشد جا باز کرد شایدم بخاطر نظم زیاد فروم بود...که هرجایی نمیشد خودت رو بندازی وسط
    ...
    اما به جرعت می تونم بگم یکی از بهترین و سالم ترین فضاهای مجازی ای هستش که تا به حال دیدم.
    از تو بخشا با اینکه واقعا همه دارن تمام تلاششون رو می کنن اما بخش طوطی سانان خیلی زحمت کشیدن خصوصا برای مقالات چکیده ای که نوشتن...
    آقای احسان فلاح واقعا بخش پرندگان آواز خوان و کبوتر رو احیا کردن که باتوجه به دست تنها بودنشون تو اون بخش قابل تحسین بوده کارشون
    آقا رامین که همیشه خبرا رو بروز می کنن و.تو سایت گالری عکس هم خیلی زحمت می کشن.کم کاری من رو هم تو اون بخش جبران می کنن.دستشون دردنکنه

آقا ابوالفضل،آقای اسکندری،آقا بهزاد،Hearth_brocken عزیز که اسمشون یادم نمیاد،آقا نیما تو بخش فنچ،آقا سعید تو بخش ماهی وپویش عزیز......به همشون یه خسته نباشید می گم
    خصوصا به سپیده جان.که باید بگم واقعا منو تحمل کرده و با حوصله به سوالای ریز و درشتم جواب داده و خیلی کمکم کرده تا به الان...
    از آقای آژیده هم تشکر می کنم.که به من لطف داشتن و واقعا انگیزه ای بودن برای فعالیتم تو بخش سگ...
    اگه اسم کسی رو جا انداختم منو ببخشن چون با مدیرای بخش ماهی آشنایی چندانی ندارم.از اونا هم مجددا تشکر می کنم
    در آخر امیدوارم این روال همینطور باقی بمونه و روز به روز بیشتر پیشرفت کنیم...
    اگه تو این سال رفتار تندی،حرفی چیزی از من دیدین به بزرگیتون ببخشین.تا به الان هم سعی کردم مفیدباشم و همپای باقی مدیرا برای سایت تلاش کنم و قلبن همتون رو دوست دارم.
    عید همتون مبارک و سال خوبی داشته باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    فکر می کنم موردی نمونده باشه که دوستان نگفته باشن
    با صدف جان کاملا هم نظرم
    و یکی از مهم ترین دلایل دقت تو انتخاب مدیراست.یعنی افرادی رو که قابلیتش رو دارن انتخاب می کنن کاری که تو فرومای دیگه بهش دقت نمیشه
    و افراد بی تجربه دارن تو بخشایی که ازش سر در نمیارن مدیریت می کنن و راهنمایی های اشتباه می کنن
    و مورد بعدی سرعت پاسخگویی به سوالات هست.
    اوائل منم مثل آقا مهدی واقعا با اینجا غریبی می کردم چون یجورایی هرکس مشغول کار خودش بود.سخت میشد جا باز کرد شایدم بخاطر نظم زیاد فروم بود...که هرجایی نمیشد خودت رو بندازی وسط
    ...
    اما به جرعت می تونم بگم یکی از بهترین و سالم ترین فضاهای مجازی ای هستش که تا به حال دیدم.
    از تو بخشا با اینکه واقعا همه دارن تمام تلاششون رو می کنن اما بخش طوطی سانان خیلی زحمت کشیدن خصوصا برای مقالات چکیده ای که نوشتن...
    آقای احسان فلاح واقعا بخش پرندگان آواز خوان و کبوتر رو احیا کردن که باتوجه به دست تنها بودنشون تو اون بخش قابل تحسین بوده کارشون
    آقا رامین که همیشه خبرا رو بروز می کنن و.تو سایت گالری عکس هم خیلی زحمت می کشن.کم کاری من رو هم تو اون بخش جبران می کنن.دستشون دردنکنه

آقا ابوالفضل،آقای اسکندری،آقا بهزاد،Hearth_brocken عزیز که اسمشون یادم نمیاد،آقا نیما تو بخش فنچ،آقا سعید تو بخش ماهی وپویش عزیز......به همشون یه خسته نباشید می گم
    خصوصا به سپیده جان.که باید بگم واقعا منو تحمل کرده و با حوصله به سوالای ریز و درشتم جواب داده و خیلی کمکم کرده تا به الان...
    از آقای آژیده هم تشکر می کنم.که به من لطف داشتن و واقعا انگیزه ای بودن برای فعالیتم تو بخش سگ...
    اگه اسم کسی رو جا انداختم منو ببخشن چون با مدیرای بخش ماهی آشنایی چندانی ندارم.از اونا هم مجددا تشکر می کنم
    در آخر امیدوارم این روال همینطور باقی بمونه و روز به روز بیشتر پیشرفت کنیم...
    اگه تو این سال رفتار تندی،حرفی چیزی از من دیدین به بزرگیتون ببخشین.تا به الان هم سعی کردم مفیدباشم و همپای باقی مدیرا برای سایت تلاش کنم و قلبن همتون رو دوست دارم.
    عید همتون مبارک و سال خوبی داشته باشید

به وقتش به خدمت شما میرسم من
    خوکچه هندی خنگ است . یادتون که میاد؟البته من نگفتم خنگه شما خیلی روش تعصب داشتید

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    خوب ! در کل یکی از ویژگی های این فروم ایرانی (پارسی پت ) اینه که بلعکس سایر فروم های ایرانی (زیادن ) دارای نظم است . دیگر ویژگی این است که مدیر ها با دقت انتخاب می شن و برای مدیر شدن سخت باید تلاش کنی . از تمام کسانی که در این فروم زحمت می کشن مانند اقا رامین ،اقای فلاح ،نسرین خانم ،اقای اژیده، سپیده خانم، اقای اسکندری ، و.... تشکر می کنم که توانستند یک فروم که که تقریبا همه چی تمام هست را با تمام سختی ها مدیریت کنند و از تمامی کاربر ها هم که اگر نبودند ما هم نبودیم قدردانی می کنم که شاید بعضی اوقات به ما چیز های زیادی یاد دادند . با سپاس . سال خوبی داشته باشید .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.تقریبا اکثر دوستان من و اخلاق بدم رو میشناسن و میدونن که تعارف تو کارم نیست.
    پارسی پت واقعا از لحاظ کاری برای کسی که اهل انجمن و کار کردن توی فیلد خاصی از حیوانات باشه مناسبه به دلایل مختلفی که یک سری هاش رو مطرح میکنم.
    صاحب امتیاز سایت اهل دلالی توی حیوانات نیست به همین خاطر فضای کاری سالم و بدون حاشیس،تیم مدیریت به کار مدیراش کاری نداره و اگر کسی اطلاعات مناسبی داشته باشه خیلی سریع میتونه جای خودش رو باز کنه توی سایت.
    کاربرایی که رنگ میگیرن سریع جو نمیگیردشون و خدارو شکر اکثر دوستان بجز بنده هم سواد بالایی دارن و هم برخورد بسیار مناسبی با کاربرها حتی کاربرهای اسپمر دارن در حالیکه خیلی از انجمن ها با کاربرهای رنگی خودشون هم برخورد مناسبی ندارن و رنگ و عنوان رو به نوعی گرو کشی میکنن برای بهره برداری از کاربر.
    برای همه توی سال جدید آرزوی موفقیت و شاد بودن دارم و اگر توی سالی که گذشت دلخوری یا کدورتی بود از همه عذرخواهی میکنم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)