صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها

نکات منفی:

دوستانی که سمت بالاتر دارن باید افرادی که دارن زحمت میکشن برا سایت رو بیشتر تشویق کنن تا روحیه بیشتری بهشون بدن برا ادامه فعالیت در فروم اینجوری افراد تربیت میشن و در آینده میتونن مدیر های خوبی برا فروم باشن
    واقعا همه سعیمون همین بوده (و هست) ولی باز هم سعی میکنیم بهتر از قبل عمل کنیم
    ممنون از نظرتون

نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام
    عید همه دوستان رو تبریک میگم امیدوارم سالی پر برکت براشون باشه
    مواردی که من رو به پارسی پت جذب کرد
    1- مدریت خوب
    2-طرحی خوب من به طراحی حساسم هر جا که میرفتم سرم درد میگرفت ولی اینجا هر مطلب که میخوای رو توی 10 ثانیه پیدا میکنی
    3-بخش حرفه ایی اکواریوم
    عیب که نمیشه گفت ولی یک مسئله هست
    به نظر من اساتیدی که علم و تجربه رو با هم دارن مثل مدیر های انجمن های اکواریوم و طوطی سانان پرندگان زینتی و جدیدا بخش پرندگان اواز خوان...
    همچین اساتیدی در بخش خزندگان و سگ و گربه و اگزاتیک پت (که کمتر جا افتاده) وجود نداره برای همینه که افرادی که سگ و گربه دارن کمتر به این انجمن کشیده میشن مثلا من برای مریضی ماهی هام دنبال انجمن خوب میگشتم ولی جایی رو بهتر از اینجا پیدا نکردم ولی انجمن هایی هستند که در این بخش ها که نام بردم واقعا از پارسی پت جلوترن و این اساتید هستند که کاربران رو به یک انجمن میکشند
    معذرت میخوام اگه حرف هام زیاد شد
    بخش سگ به خصوص با وجود مدیر جدید بخش که هم اطلاعات بسیار خوبی دارن هم وقت میزارن واسه این بخش ۱۰۰٪ در حال پیشرفته. بازدید سایت در این بخش به صورت روزانه داره زیاد و زیاد تر میشه....در ضمن برای این بخش برنامه های زیادی دارم که به زودی پیاده میکنم . به خصوص در زمینه جذب ترافیک از گوگل .

بخش خزندگان و اگزاتیک پت هم فکر میکنم با توجه به مشکلاتی که ایجاد میکنه (مثل ممنوعیت خرید ، فروش و نگهداری) بهتره شلوغ نشه...میمونه بخش گربه که نسبتا ضعیف هستیم و سعی میکنیم مشکلش رو برطرف کنیم

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    سلام
    من ب هر چیزی ک فکر کردم ک اینجا بنویسم ، دیدم دوستان همه ی موارد رو بازگو کردن .
    اما چیزی ک ب نظرم باید عرض کنم و لازمه ک تو پستهای متعدد هم بارها و بارها گفته شه ، سواد و تجربه و برخورد عالی مدیران و پاسخگویان تو زمینه های مختلفه .
    معمولا چیزی ک تو بعضی فروم های دیگه حس میشه ، اینه ک مدیران و کاربران رنگی خودشون رو فرای کاربران دیگه میبینن و اونطور ک باید ، کاربران رو راهنمایی نمیکنن .
    بدون اغراق عرض میکنم ، این مورد رو بنده ب شخصه خیلی خیلی کم دیدم .
    توی پارسی پت بیشتر جو دوستانه وصمیمی برقراره . ( البته در کنار راهنمایی ها و پاسخهای ارزشمند )

ولی چیزی ک من خودم این اواخر تو بخش طوطی سانان و فنچ ب کرات شاهدش بودم و مطمنا بعضی دوستان هم متوجه این موضوع شدن ، اینه ک ی مدته بعضی از کاربران ک توی ی حرفه ای اعم از تکثیر و پرورش تجربه ای ندارن ( و یا تجربه ی کمتری نسبت ب دوستان دیگه دارن ) ، اصرار دارن ک شخص سوال کننده رو راهنمایی کنن و پستهای ن چندان پربار میذارن . عرض بنده این نیس ک کسی رو راهنمایی نکنین ولی خداییش قبل از زدن پست ، یخورده دقت کنین ک آیا پستتون ب درد اون شخص میخوره یا نه . اگه این عزیزان ک تعدادشون هم خیلی کمه ، اجازه بدن افراد با تجربه تر مثل آقای اسکندری و آقای فلاح و ..... شخص سوال کننده رو راهنمایی کنن ، خیلی بهتره و فروم رسالتش رو حفظ میکنه .
    البته این مورد چند روزه ، خیلی کم شده . اما من انتظار داشتم مدیرای عزیز خیلی زودتر از اینها ب این موضوع مهم رسیدگی کنن .
    با همه ی این اوصاف ب نظرم پارسی پت ازفروم های مشابه و هم سو ، خیلی سر تره .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    سلام
    سال نو همگی مبارک
    به نظر من پارسی پت بهترین سایته چون:
    1- بخش جوابگوئی به سوالات عالیی داره
    2- اطلاعات خوبی تو کل سایت هست
    3- آنلاین میتونی جواب مشکلاتتو بپرسی
    4- تنها جاییکه از لحاظ مادی به مشکلاتت فکر نمیکنه همین جاست منظورم اینه که اگه مشکلی داشته باشی فرد جواب دهنده نمیخواد یه دارو رو بهت بده تا پول به جیب بزنه

فقط و فقط نکته منفیش اینه که برخورد یه سری از مدیران هم که زیاد نیستن خیلی بده و یه وقتایی توهین آمیزه

مرسی پارسی پت ایشالا همیشه بر قرار باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوستان بخش پیشنهادات و انتقادات که خوب همیشه بوده و هست! انتقادات رو اونجا مطرح کنید لطفا . اسم تاپیک مشخصه دیگه! چرا پارسی پت؟ همین

سال نوی همگی هم مبارک!

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    دوستان بخش پیشنهادات و انتقادات که خوب همیشه بوده و هست! انتقادات رو اونجا مطرح کنید لطفا . اسم تاپیک مشخصه دیگه! چرا پارسی پت؟ همین

سال نوی همگی هم مبارک!

سلام
    آقای آژیده ببخشید پست اسپم میزنم .
    من با توجه ب پست شماره 2 ، اون مطالب رو عرض کردم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    آقای آژیده ببخشید پست اسپم میزنم .
    من با توجه ب پست شماره 2 ، اون مطالب رو عرض کردم .
    بله حق با شماست . این تاپیک اول تو بخش خصوصی مدیران بود که منتقل شد به اینجا
    حالا از این به بعد دوستان لطف کنند انتقادات رو تو تاپیک مخصوص به همین کار اعلام کنند که این تاپیک به بیراه نره

ممنون از توجهتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    سلام
    سال نو مبارک
    1- چرا ؟جوابش واضح چون اخراجم کردن ولی دست بردار نبودم و برگشتم ( البته لطف جناب آژیده بود که به دلایلم گوش دادن و مدیران)
    2- بدون اغراق می گم چند بار بعد از تذکر ها ی متعدد در خصوص اسپم و... دلخور شدم ولی الان می دونم که تنها به خاطر نظم و قانون مندی بوده
    3- از همه مهمتر هر روز مطالب تازه تر ی از هر بخش یاد می گیرم هر بخش پارسی پت سرشار از اساتید و معلومات به روز
    4- دوستان بسیار خوبی دارم که هر روز بهتر باهشون آشنا میشم
    5- در بسیاری از سایت ها عضو بودم نتونستم علاقه مند شم
    6- سرعت و دقت مدیران واقعا جای تقدیر داره
    در پایان از همه ی مدیران و افرادی که برای بهتر شدن سایت کاریزمای پارسی پت تلاش می کنن ممنونم

همکار قدیمی انجمن گیاهان و باغ های شیشه ای

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    14687
    مدیریت خوب
    طراحی خوب سایت
    پرمحتوا و غنی
    سرعت عمل بالای مدیران
    مترجمان خوب
    جمع دوستانه هموطنان از قومیت های مختلف
    احترام به قانون
    .
    .
    .
    و خیلی ناگفته های دیگه که باعث میشه پارسی پت رو دوست بداریم.من اولین سایت ایرانی هستش که در آن عضو شدم و بصورت فعال و مداوم مشغول هستم.چون اون چیزی که دنبالش بودم را در اینجا پیدا کردم و پسندیدم.سایت های دیگری هم بودند اما بی رودربایستی بگم از قیافه سایت خوشم نیاد خداحافظ!
    فقط پارسی پت و میهن پت بودند که در اولین نگاه آدمو جذب میکنند و وقتی داخلشون میری دلت میخواد به جمع بپیوندی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    سلام به تمامی زحمتکشان عزیز

چرا ؟!

چون نظم داره

مدیران و اعضاش شعور و فرهنگ دارن

مطالبش واقعا جالب و آموزنده س

اگه کسی در نگهداری پتش به مشکل برمیخوره و نیاز به کمک و راهنمایی داره همه و همه در تلاشن که بهش کمک کنن

همه بدون هیچ چشم داشتی تجربشونو در اختیار دیگری میزارن

آدم بی فرهنگ تویه فروم جایی نداره

مطالبش هیچ وقت برام تکراری نیست

مثل بعضی از فرومها که به اسم نگهداری پت فعالیت دارن محیطی نیست که فرد وقت گذرونی بیخود کنه بلکه هر لحظه تویه پارسی پت یه مطلب جدید یاد میگیری

همه به هم احترام میزارن و با هم صمیمی هستن چه مدیران چه کاربرای ساده

هرکی مشکل یا سوالی در مورده پتش داره میتونه راحت بپرسه ( نه اینکه مثل اولای من که هنوز با پارسی پت آشنا نشدم نمیتونستم سوالامو تویه بعضی از فرومها مطرح کنم یا مورده تمسخر قرار میگرفتم یا جوری جوابمو میگرفتم که به

از پرسیدن پشیمون میشدم

مدیران فهمیدش انتقاد پذیرن و سعی در برطرف کردن مشکلات دارن . بر خلاف همسایه ها که تویه 3-4 ماه 5 بار کل مدیراش عوض میشدن از پس که نفهم و بی فرهنگ داره اگه اتقادی بشه میگن به کار مدیران دخالت نکنین.

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    سلام به تمامی عزیزان
    به همگی سال نو رو تبریک می گم و ارزوی بهترینها رو در سال جدید براشون دارم

چرا پارسی پت؟
    بنده فرومهای زیادی عضو هستنم ولی واقعا احساس راحتی که در این فروم چه با مدیران و چه با کاربران دارم در هیچ فرومی ندارم
    البته بخاطر این نیست که اسم کاربریثم رنگ گرفته یا به اصطلاح مدیر شدم چون واقعا این ها فقط یک عنوان هستند همگی در کنار هم دوست هستیم و بارها و بارها شده بنده از کسی که روز اولش بوده توی سایت پست داده مطلب یاد گرفتم از همشون ممنونم

و عواملی که چرا پارسی پت رو به عنوان خونه خودم میدونم
    صمیمیت بین مدیران و کاربران که هیچ جا به نظر من نیست
    احترامی که همه کاربران و مدیران برای هم دیگه قائل هستند چون همینطور که گفتم خیلی از فرومها هستم همیشه این مورد رو مشاهده می کنم که کاربری یا حتی مدیری به دلیل توهین به دیگری اخراج شده ولی واقعا اینجا کسی به خودش اجازه چنین کاری رو نمی ده
    اطلاع بسیار بالا مدیران و پاسخگویی زود هنگام به سوالات که به همگیشون باید دست مریزاد گفت (البته خودمو نمی گم ها سوء تفاوت نشه چون واعا خودمم نمی دونم چطور شد که ایطور شد)همچنین بسیاری از کاربران که واقعا هر روز بنده به شخصه ازشون مطالب زیادی یاد گرفتم

مغرور و از خود راضی نبودن مدیران عزیز که واقعا در کمتر فرومی میشه این موضوع رو دید

و و و و و خیلی دلایل دیگه که واقعا من 4 روز دسترسی نداشته باشمبه این فروم کلافه میشم

دوستدار همه عزیزان

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)