صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام
    1) بالا بردن اطلاعات خودم در مورد ماهیان زینتی
    2) وجود بابک آژیده عزیز و اطلاعات فوق العاده ایشون در مورد سلطان اب شیرین دیسکس به جرات میتونم بگم که مقاله های ایشون در فضای مجازی باعث شد که نگهداری از دیسکس در ایران چند پله بالاتر بره امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه
    3) تخصصی شدن و نگاه دقیق و ریزبینانه به مباحث فروم مخصوصا دیسکس و اب شور و گریز از تکرار مکررات که البته باید خیلی حواسمون بهش باشه
    4) قوانین و مدیران با اخلاق و متحد سایت و یکپارچگی بچه ها
    ..........
    پاینده و شاد باشید پیشاپیش نوروز باستانی بر همه عزیزان پیروز باد
    مهدی

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    به وقتش به خدمت شما میرسم من
    خوکچه هندی خنگ است . یادتون که میاد؟البته من نگفتم خنگه شما خیلی روش تعصب داشتید
    هنوز یادتونه؟!......
    اره یادمه! من هی می گفتم خوکچه هندی ارتباط عاطفی برقرار نمی کنه،عاطفه نداره

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    با تشکر از دوستانی که تا این لحظه نظراتشون رو فرمودند
    از تمامی کاربرای عزیز پارسی پت خواهش می کنم نظرشون رو بفرماییند تا بتونیم به جمع بندی هرچه بهتری برسیم
    با تشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان عزیز
    تا الان که من دارم این پست رو مینویسم ، پست های قبلی که ارسال شده توسط عزیزانی بوده که از مدیران و بزرگان پارسی پت بوده (به قول خودمون از بچه های بالا) و شاید اگر کسی بیاد بخونه فکر کنه که دارید از خودتون و انجمن تعریف میکنید
    ولی من به عنوان یک کاربر که مدت خیلی ناچیزی هست که با پارسی پت آشنا شدم که فکر نمیکنم 6ماه شده باشه ، اما واقعا تنها مکانی هست که همه موارد رو یک جا داره ، یعنی اگر بخوای از هرموجود زنده نگهداری کنی توی اینجا میتونی به پاسخ هات برسی که این به نوع خودش معرکه هست.
    به دلیل های دیگه کاری ندارم چون کیفیت اینجا دلایل بسیاری داره ولی تنها عاملی که واقعا من نمیتونم از اینجا دل بکنم به خاطر دانش و تجربه مدیران اینجا هست که واقعا به عقیده بنده مهم ترین عامل واسه یک مکان تخصصی این دو علت هست که اینجا به وفور یافت میشه به طوری که هرکسی اگه اراده کنه میتونه یک هفته ای در اینجا یک ادم حرفه ای بشه.
    بنده مدت کوتاهی هست که با اینجا آشنا شدم ولی با همه کم و زیاد این انجمن واقعا از این انجمن راضی هستم و اگر هم روزی هیچ حیوان خانگی نداشته باشم هیچ وقت از این انجمن نمیرم
    البته زیاد به نیمه پر لیوان هم دقت نکنیم انجمن هنوز جای کار بسیار داره ولی با این تفاسیر مزیت هاش بر کاستی هاش غلبه داره
    در آخر از همه مدیران و کاربران این انجمن تشکر و قدر دانی میکنم و برای خودشان و خانواده هایشان آرزوی سالی سرشار از نیکی و موفقیت رو دارم.
    پارسی پت واقعا مکانی برای دریافت پاسخ هایمان است.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    با سلام و آرزوی سالی خوب و موفق برای تمامی اعضای پارسی پت چند نکته بود که باعث شد من تو این انجمن بمونم کار کنم و احساس رضایت کنم
    1: تاپیک ها و موضوعات جامع و کامل در مورد بیشترین جاندارانی که در ایران نگهداری میشوند
    2: معرفی و نحوه نگهداری و درمان
    3: پاسخگویی کامل و سریع چه از سوی مدیران چه کاربران
    4: جو دوستانه و صمیمی بین کاربران و مدیران
    5: و و و ....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و اعضای محترم این فروم ،جا داره اول از همه سال نو را به شما تبریک بگم.
    دلایل زیادی وجود داره که ای فروم از فروم های دیگه محبوب تره که من چند تاشو که به نظر خودم از همه مهم تره میگم:
    1.نظم فوق العاده فروم
    2.وجود افراد خبره و کاربلد که بدون هیچ چشم داشتی تجربه ودانش خودشون رو در اختیار دیگران میزارن.
    3.حرف اضافه و غیر مفیدی در فروم وجو نداره به لطف وجود مدیران لایق.
    4.ارتباط صمیمی مدیران و اعضا که این واقعا مهمه و مثل فروم های دیگه خودشون رو بالا تر از بقیه نمیبینن.
    5.جواب دادان به اعضا در سریع ترین وقت و با صمیمیت .

خیلی ویژگی های دیگه وجود داره که این سایت رو از بقیه سایت ها متمایز میکنه ولی به ذهنم نمیرسه که چجوری بیان کنم.
    موفق باشید.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    دوستان میدونند که بنده اهل تعارف نیستم
    اولین و مهمترین دلیل انتخاب پارسی پت ارتباط قوی بین افراد چه مدیر چه راهنما چه کاربران عادیه که وجود داره و اینجا کسی سعی در بزرگ جلوه دادن خودش نداره و مثل فرومهای دیگه کسی رئیس بازی در نمیاره
    دومین دلیلش اینه که در پارسی پت جو حاکم عشقیه که دوستان به حیوانات دارند و کسی دنبال و دلال بازی نیست.
    نظم و نظارت و زیبایی و کیفیت سایت و طراحی خوبش و .... هم دلایل دیگه ایه که هر کس رو جذب میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    سلام به همه عزیزان پارسی پتی.
    تایپیک جالبیه.منم نظرامو میگم:
    یکی از مواردی که تو این سایت هست بی تعارف بودن بابک اژیده با کاربرای سایته.یعنی میشه رو حرفش به عنوان رییس سایت حساب کرد.
    مورد بعدی مدیران کاملا به وظایفشون اشنا هستن و اطلاعات کاملی دارن مخصوصا بخش مورد علاقه ام دیسکس که مدیراش تک هستن.
    با امید سالی خوش برای تمامی پارسی پتی ها.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    سلام به همه دوستان عزیز پارسی
    پت قبل هر چیزی اول عید رو پیشاپیش به هم دوستان از هر کجا که هستین تبریک میگن!

چند تا نکته از پارسی پت به ذهنم رسید میگم اما به صورت خلاصه که از حوصله خارج نشه!

نکات مثبت:

1- دسته بندیش واقعا عالیه یعنی وقتی کسی به بخشی مراجعه میکنه سر در گم نمیشه

2- دوستی و صمیمیت بین بچه های سایت خیلی زیاده و آدم احساس میکنه عضو یه خونوادس

3-به نظرم این سایت خیلی دید افراد تازه وارد رو نسبت به نگهداری از حیوون خونگی عوض میکنه و دیدشون اصولی میشه.

4- اطلاع رسانی خوب باعث شده خیلی ها سرشون کلاه نره تو بازار های فروش حیوون خونگی(حداقل از بازار ماهی های زینتی این موضوع صدق میکنه)

نکات منفی:

دوستانی که سمت بالاتر دارن باید افرادی که دارن زحمت میکشن برا سایت رو بیشتر تشویق کنن تا روحیه بیشتری بهشون بدن برا ادامه فعالیت در فروم اینجوری افراد تربیت میشن و در آینده میتونن مدیر های خوبی برا فروم باشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    سلام
    عید همه دوستان رو تبریک میگم امیدوارم سالی پر برکت براشون باشه
    مواردی که من رو به پارسی پت جذب کرد
    1- مدریت خوب
    2-طرحی خوب من به طراحی حساسم هر جا که میرفتم سرم درد میگرفت ولی اینجا هر مطلب که میخوای رو توی 10 ثانیه پیدا میکنی
    3-بخش حرفه ایی اکواریوم
    عیب که نمیشه گفت ولی یک مسئله هست
    به نظر من اساتیدی که علم و تجربه رو با هم دارن مثل مدیر های انجمن های اکواریوم و طوطی سانان پرندگان زینتی و جدیدا بخش پرندگان اواز خوان...
    همچین اساتیدی در بخش خزندگان و سگ و گربه و اگزاتیک پت (که کمتر جا افتاده) وجود نداره برای همینه که افرادی که سگ و گربه دارن کمتر به این انجمن کشیده میشن مثلا من برای مریضی ماهی هام دنبال انجمن خوب میگشتم ولی جایی رو بهتر از اینجا پیدا نکردم ولی انجمن هایی هستند که در این بخش ها که نام بردم واقعا از پارسی پت جلوترن و این اساتید هستند که کاربران رو به یک انجمن میکشند
    معذرت میخوام اگه حرف هام زیاد شد

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)