صفحه 12 از 12 نخستنخست 123456789101112
نمایش نتایج: از 111 به 119 از 119
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    sag
    شماره عضویت
    18939
    البته بیشتر علاقه به پرورش عروس هلندی دارم.اما میترسم فروش نره .ایا به نظر شما دوازده هزارتا عروس هلندی درسال فروش میره؟و با چ قیمتی هر عروس هلندی را فروشندگان پرنده یا صادر کنندگان از پرورش دهندگان میخرند؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya saman نمایش پست ها
    سلام
    من بین پرورش ماهی یا پرورش مرغ عشقو فنچ(باهم)موندم.معیاری ک میخوام بر اساسش یکیشونو انتخاب کنم درامدشونه.ولی نمیدونم پرورش ماهی درامد بیشتری داره یا فنچو مرغ عشق؟.
    توی فصایی ک من دارم 650تا قفس جا میشه.من ب درامد حداقل ماهی10میلیون احتیاج دارم حتما.واسه همین باید با تعداد زیادشون کار کنم.البته با تعداد کم شروع میکنمو بعد گسترشش میدم.ولی میخوام زمانی شروع کنم به فروششون که تعدادشون به 1000جفت فنچو 600جفت مرغ عشق برسه تا فروش خوبی با تعداد بالا داشته باشم(توی هر قفس فنچ سه جفت و توی هر قفس مرغ عشق دو جفت).
    ولی ترسم اینه که با تعداد چند هزارتا جوجه هرباربرای مثال به طور تقریبی4000،5000تا فروش میرن؟و به صرفه تره واسم که به صادرکننده ها بفروشم یا به مغازه دارهای پرنده فروشی ها.و اینکه میخواستم بدونم هرکدوم از فنچ ها و مرغ عشق هارو با چه قیمتی به صادرکننده ها یا به فروشنده میتونم بفروشم?خواهش میکنم زودتر جواب بدین
    سلام
    در مورد پرورش ماهی اطلاعی ندارم
    در مورد پرورش مرغ عشق و فنج معمولی درامدی انچنان نداره
    الان مغازه دارها از شما بخوان بخرن جفتی زیر 10000 تومن
    اگر بعنوان شغل دوم میخوای باشه که هم تفریح و درامدی ناچیز میشه حساب کرد . البته باید بصورت تخصصی کار شود روی پرندهای نایاب و کم بصورت حرفه ای در اینده میتونه درامد خوبی داشته داشته باشه ، بهتر به چند مغازه بزرگ پرنده فروشی سر بزنید تا حدودی نوع بازار و درخواست بدست تون بیاد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    19983

سوال

با سلام خدمت دوستان عزیز.

قبل از ابنکه سوالمو مطرح کنم از مشاوره هاییکه دوستان دادن استفاده فراوان بردم . کل 12 صفحه رو خوندم فقظ دلیلی که باعث میشه دوباره سوال مطرح کنم اینه که تاریخ نشون داده نشده و متاسفانه معلوم نمیکنه گفتگوها مال چه سالیه.

آیا در حال حاضر فارغ از بحث ریالی و میزان سوددهی با این تعداد تولیدکنندگان فنچ در کشور اگر کسی بخواد وارد کار تکثیر بشه محصولش مجال فروش پیدا میکنه یاخیر؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.
    موفق و پیروز باشید.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط karaj.finch نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.

قبل از ابنکه سوالمو مطرح کنم از مشاوره هاییکه دوستان دادن استفاده فراوان بردم . کل 12 صفحه رو خوندم فقظ دلیلی که باعث میشه دوباره سوال مطرح کنم اینه که تاریخ نشون داده نشده و متاسفانه معلوم نمیکنه گفتگوها مال چه سالیه.

آیا در حال حاضر فارغ از بحث ریالی و میزان سوددهی با این تعداد تولیدکنندگان فنچ در کشور اگر کسی بخواد وارد کار تکثیر بشه محصولش مجال فروش پیدا میکنه یاخیر؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.
    موفق و پیروز باشید.
    سلام
    اگر بطور تخصصی فنج های کمیاب و با ارزش کاره بشه خوبه.
    ولی در غیر فنج های معمولی توی بازار همون پول دونه.. دربیاد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    23378
    سلام ,من میخوام مرغ عشق بخرم کسی هست که با قیمت مناسب سی جفت مرغ عشق سالم بهم بده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    23456
    باعرض سلام خدمت جناب اسکندری وسایر دوستان.
    چندوقت قبل دویست جفت فنچ زبرا تهیه کردم و بصورت گله ای ریختم.بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که فنچام ورم روده گرفتن.و خیلی اشکالات دیگرو هم متوجه شدم.فنچام همرو رد کردم و اتاقی که براشون تهیه کردمو قشنگ شستم و ضدعفونی کردم.اینبار اتاقو قفس بندی کردم.
    وهرروز کاغذ زیر قفسو تعویض میکنم که کثیف نباشه.
    میشه شما راهنماییم کنید و یه تغذیه کامل بهم بدین؟
    که اگر مثلا تخم برغ بدم چه اندازه به هرجفت بدم و روی تخم مرغ چیزی هم مثل آرد سوخاری بپاشم یا نه.
    سپاس گذارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    23564
    سلام من یه جف مرغ عشق خریدم که تخم تو شکمش بود الانم یه هفته گذشته اما نمیدونم چیکار کنم بره تو لونه اخه هر جارو خوندم میگن قبل تخم گذاری به داخل لونه میره لطفا کمکم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

سوال اول اینه که از کجا میدونید تخم تو شکمش بود؟
    سوال دوم اینه که یا میدونید که فرض اینکه واقعا تخم داشتخ شکل میگرفته یا تخمی وجود داشته و پرنده آماده تخم گذاشتن بوده، جابجا کزدنش اشتباه محضه و باعث مشکلاتی مثل گیر کردن یا چرخیدن تخم میشه که ممکنه کشنده باشه؟ (معمولا هست!)

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminjojo نمایش پست ها
    سلام من یه جف مرغ عشق خریدم که تخم تو شکمش بود الانم یه هفته گذشته اما نمیدونم چیکار کنم بره تو لونه اخه هر جارو خوندم میگن قبل تخم گذاری به داخل لونه میره لطفا کمکم کنید
    سلام ، برامدگي انتهاي شكم مشهوده ؟ پرنده بي قراره يا بيحاله و براي دفعش تلاش ميكنه ؟؟ اشتهاش كم شده ؟

چون از وجود تخم اطمينان نداريد ، أدرسي ميزارم تا از دست نرفته مراجعه كنيد .

تا فردا كه تشريف ببريد دكتر ، ظرف اب در حال جوشيدن كنار قفس ( با رعايت نكات ايمني ) قرار بديد كه هوا رو مرطوب كنه . خيلي كم محيط رو گرم كنيد ( مراقب باشيد دما بيش از اندازه بالا نره ) بارچه مرطوبي هم روي قفس بزاريد . اگر ميتونيد بگيريدش ( در صورتي كه كاملا دستيه و مضطرب نميشه ) و هر ٣-٤ ساعت نيم سي سي روغن زيتون با قطره چكان بهش بديد بخوره و مقعدشو هم چرب كنيد و يا نيم سي سي روغن زيتون با سرنگ بدون سوزن استريل ، قطره قطره و اهسته به داخل مقعد تزريق كنيد ( از كسي براي اينكار كمك بگيريد )

سريعا به أدرسي كه از نت گرفتم مراجعه كنيد . گير كردن تخم كشنده است . لطفا عجله كنيد

دکتر امین بیاتی :

36292278/ 09133115509

خیابان توحید میانی جنب رضا بستنی پلاک 27

ساعت کار: 9 الی 13.30؛ 16.30 الی 22

تاپيك مرغ عشق https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=124

صفحه 12 از 12 نخستنخست 123456789101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)