صفحه 11 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 119
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام آقای احسان
    متشکرم از لطف شما . از آقای آژیده هم ممنونم
    لطفا ببنید که کار من درسته یا نه :
    لانه دار کردن قفس ها فنچ ها رو به لانه سازی تحریک می کنه (درسته؟ )
    من اول اش لانه در قفس نذارم بلکه در ابتدا فنچ ها رو تقویت بکنم . فنچ های درشت و همرنگ رو در یک قفس و جوان تر ها رو در قفس های دیگه!
    بعدش لانه ها رو همزمان در قفس ها بذارم و با این کار به نظرتون میتونم یک هماهنگی (همزمان سازی) در گله ایجاد بکنم ؟
    سلام
    این متن شما نوعی برنامه ریزی اولیه هستش که با راهنمایی های دوستان باتجربه فروم تکمیل تر میشه و قابل اجرا در سالن هستش
    در کنار راهنمایی و کسب اطلاعات در هر سایت و از هر شخصی تکثیر و مدیریت تکثیر بصورت انبوه و داخل سالن نیاز به تجربه شخص پرورش دهنده داره که این تجربه به مرور زمان بدست میاد بشکلی که شما از حرکات فنچ ها به نیازها و بعضآ مشکلات اونها پی میبرید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    از دوستان و اساتید بزرگوار یک سوال دارم
    آیا امکان نقل و انتقال پرنده های زینتی بین استان ها وجود داره؟
    چطور این کار صورت می گیره؟ مجوز دامپزشکی میخواد؟
    قفس های مخصوص وجود داره؟
    در راه امکان تلافات هم وجود داره؟
    متشکرم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12573
    با عرض سلام
    ببخشید قصدم ارسال اسپم نیست
    فکر می کنم پست من در میان پست های دیگه دیده نشده
    واسه همین از تکراری بودن سوالم جدا پوزش می خوام
    1- آیا امکان نقل و انتقال پرنده های زینتی بین استان ها وجود داره؟ برای دام های بزرگ مجوز دامپزشکی میخواد . آیا برای پرنده ها ی زینتی هم باید مجوز دامپزشکی بگیریم

2- من برای خرید 50 تا 100 جفت پرنده به چه وسایلی نیاز دارم؟ چطور باید بیارم اونها رو به تبریز؟
    وانت اتاق دار می خواد؟ قفس جوجه پران لازم دارم ؟

3- به نظر اساتید محترم و کرابران گرامی بنده فنچ مولد بگیرم یا فنچ جوان ؟ در مودر مرغ عشق ها چطور؟ مرغ عشق های مسن خریداری کنم که در حال تخم گذاشتن هستش یا مرغ عشق جوان بخرم ؟ نظر خودم اینه که به صورت مخلوط بگیرم یعنی هم تعدادی مرغ عشق جوان باشه و هم تعدادی مرغ عشق مسن در گله

با نهایت احترام
    متشکرم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    با عرض سلام
    ببخشید قصدم ارسال اسپم نیست
    فکر می کنم پست من در میان پست های دیگه دیده نشده
    واسه همین از تکراری بودن سوالم جدا پوزش می خوام
    1- آیا امکان نقل و انتقال پرنده های زینتی بین استان ها وجود داره؟ برای دام های بزرگ مجوز دامپزشکی میخواد . آیا برای پرنده ها ی زینتی هم باید مجوز دامپزشکی بگیریم

2- من برای خرید 50 تا 100 جفت پرنده به چه وسایلی نیاز دارم؟ چطور باید بیارم اونها رو به تبریز؟
    وانت اتاق دار می خواد؟ قفس جوجه پران لازم دارم ؟

3- به نظر اساتید محترم و کرابران گرامی بنده فنچ مولد بگیرم یا فنچ جوان ؟ در مودر مرغ عشق ها چطور؟ مرغ عشق های مسن خریداری کنم که در حال تخم گذاشتن هستش یا مرغ عشق جوان بخرم ؟ نظر خودم اینه که به صورت مخلوط بگیرم یعنی هم تعدادی مرغ عشق جوان باشه و هم تعدادی مرغ عشق مسن در گله

با نهایت احترام
    متشکرم
    سلام.شما تا ۵۰ جفت مرغ عشق رو میتونید توی یک قفس جوجه پرون و توسط اتوبوس جابجاکنید.
    نیازی به مجوز دامپزشکی نیست.
    به نظر من برای فنچ جفتهای جوان وبالغ از جفت های کهنه ای که جونشون گرفته شده بهتره.
    امایرای مرغ عشق جفت رو جوجه بهتره.ولی دیگه جفت رو جوجه رو باید تو قفس تکی بندازید نه جوجه پرون.چون تو قفس تکی تخم گذاشته و عادت به جوجه پرون ممکنه نداشته باشه.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    ممنون آقای اسکندری
    ببخشین این قسمت رو که داخل گیومه میذارم و در آخر پاراگاراف آوردمو متوجه نشدم!! (شرمندم)
    یعنی در مورد مرغ عشق ها، جوان ها رو بخرم؟ و هر جفت رو در یک قفس مجزا بزارم؟
    آخه قبلا در فروم ، بچه ها نظر داده بودن که مرغ عشق ها رو هم در جوجه پران بندازم

"امایرای مرغ عشق جفت رو جوجه بهتره.ولی دیگه جفت رو جوجه رو باید تو قفس تکی بندازید نه جوجه پرون.چون تو قفس تکی تخم گذاشته و عادت به جوجه پرون ممکنه نداشته باشه."

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام
    ممنون آقای اسکندری
    ببخشین این قسمت رو که داخل گیومه میذارم و در آخر پاراگاراف آوردمو متوجه نشدم!! (شرمندم)
    یعنی در مورد مرغ عشق ها، جوان ها رو بخرم؟ و هر جفت رو در یک قفس مجزا بزارم؟
    آخه قبلا در فروم ، بچه ها نظر داده بودن که مرغ عشق ها رو هم در جوجه پران بندازم

"امایرای مرغ عشق جفت رو جوجه بهتره.ولی دیگه جفت رو جوجه رو باید تو قفس تکی بندازید نه جوجه پرون.چون تو قفس تکی تخم گذاشته و عادت به جوجه پرون ممکنه نداشته باشه."
    خواهش میکنم.ببینید فنچ خیلی سریع جفت میخوره.
    مرغ عشق دیرتر.اگر میخواید خودتون جفت بندازید جوان بالغ بخرید ولی اگر مولد هستن وهمراه جفت یا تخم ممکنه با ورود به قلمرو جدید لونه رو رها کنن.پس توقفس خودشون بمونن بهتره.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    !
    شماره عضویت
    16607
    سلام
    علاقمند احداث سالن پرورش عروس هلندی هستم.از بابت مکان مشگلی نیست طبقه پایین منزلم سالن حدود ۱۴۰ متر نو ساز با کف سرامیک با بر ۸متر که سر تا سر پنجره دو جداره باارتفاع ۲/۵متر دارد سرمایش کولرآ بی و گرمایش شوفاژمی باشد سرمایه تا۱۰میلیون می تونم بگزارم تجربه نگهداری دو جوجه سرلاکی عروس را دارم که یکی در چهار ماهگی سه کلمه حرف میزند وبرای پرورش اونها هیچ مشگلی نداشتم البته اطلاعات مورد نیازم را از اینترنت پیدا کردم و همین موفقیت باعث شد به این فکر بی افتم البته از بودن با پرنده لذت می برم ولی نمی دانم ازکجاباید شروع کنم خرید مولد تضمینی یا خودم جفت کنم لطفا راهنمایی کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط samy73lk نمایش پست ها
    سلام
    علاقمند احداث سالن پرورش عروس هلندی هستم.از بابت مکان مشگلی نیست طبقه پایین منزلم سالن حدود ۱۴۰ متر نو ساز با کف سرامیک با بر ۸متر که سر تا سر پنجره دو جداره باارتفاع ۲/۵متر دارد سرمایش کولرآ بی و گرمایش شوفاژمی باشد سرمایه تا۱۰میلیون می تونم بگزارم تجربه نگهداری دو جوجه سرلاکی عروس را دارم که یکی در چهار ماهگی سه کلمه حرف میزند وبرای پرورش اونها هیچ مشگلی نداشتم البته اطلاعات مورد نیازم را از اینترنت پیدا کردم و همین موفقیت باعث شد به این فکر بی افتم البته از بودن با پرنده لذت می برم ولی نمی دانم ازکجاباید شروع کنم خرید مولد تضمینی یا خودم جفت کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام.دوست عزیز انشالله که حتما موفق خواهی شد.اما تاپیک رو اشتباه پیدا کردی.اینجا تاپیک پرورش مرغ عشق و فنچ هست.سوالتون رو در این تاپیک مطرح کنید.پیشنهاد میکنم این تاپیک رو هم اگر حوصله داشتید کامل بخونید.حداقل قسمت های مربوط به تکثیر عروس هلندی گفتگو در مورد ككاتيل يا عروس هلندي(cockatiel) - صفحه 1215

کاربر ساده

شماره عضویت
    7780
    سلام
    واقعا مطالب آموزنده ای بود جا داره از تک تک عزیزان تشکر کنم دست همتون درد نکنه
    آقایی omidkhosravi شما موفق شدید سالن تکثیر بزارید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    sag
    شماره عضویت
    18939
    سلام
    من بین پرورش ماهی یا پرورش مرغ عشقو فنچ(باهم)موندم.معیاری ک میخوام بر اساسش یکیشونو انتخاب کنم درامدشونه.ولی نمیدونم پرورش ماهی درامد بیشتری داره یا فنچو مرغ عشق؟.
    توی فصایی ک من دارم 650تا قفس جا میشه.من ب درامد حداقل ماهی10میلیون احتیاج دارم حتما.واسه همین باید با تعداد زیادشون کار کنم.البته با تعداد کم شروع میکنمو بعد گسترشش میدم.ولی میخوام زمانی شروع کنم به فروششون که تعدادشون به 1000جفت فنچو 600جفت مرغ عشق برسه تا فروش خوبی با تعداد بالا داشته باشم(توی هر قفس فنچ سه جفت و توی هر قفس مرغ عشق دو جفت).
    ولی ترسم اینه که با تعداد چند هزارتا جوجه هرباربرای مثال به طور تقریبی4000،5000تا فروش میرن؟و به صرفه تره واسم که به صادرکننده ها بفروشم یا به مغازه دارهای پرنده فروشی ها.و اینکه میخواستم بدونم هرکدوم از فنچ ها و مرغ عشق هارو با چه قیمتی به صادرکننده ها یا به فروشنده میتونم بفروشم?خواهش میکنم زودتر جواب بدین

صفحه 11 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)