صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا حق نظری نمایش پست ها
    یاسمین خانم هر جور فکر می کنم و دنبال گزارشی می گردم که مبنی بر ازاد سازی پلنگ در شمال کشور باشه پیدا نمی کنم . ولی خوب همیشه شایعه و از اینجور چیز ها هست در همین همدان چند بار گرگ وارد خونه مردم شد و متاسفانه کودکی را خورد در ارتفاعات عباس اباد همدان که فاصله زیادی نسبت به شهر نداره از فاصله 60 متری صحنه شکار خرگوش توسط گرگ را دیدم .
    یکی از مشکلات محیط زیست ایران این است که مفهوم توسعه پایدار جا نیافتاده است .
    شایعه چیه میگم بخدا حالا شما قبول نکنین
    منم یه دفعه پلنگ دیدم توو ییلاق یکی از دوستام

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    افرین اهل کوه هم هستی خوبه
    6 ساعته برگشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه !!!!
    چون توی فعالیتتون بکوب از یک دقیقه پیش تا یک روز پیش ساعت به ساعت دقیقه به دقیقه ادامه داره!!!!!البته شاید دو سه نفری انلاین میشید!!!!یا کامپیوتر رو بردید کوه!!!!
    بیشترین سود؟؟؟؟یه جور حرف میزنید انگار اون بدبختا میلیاردرند ارزون ترین چیز که میتونه فنس باشه برای هر 1000 متر زمین 6 میلیون در میاد !!!که اونم ایمن نیست میخواید دیوار 4متری بزنند؟؟؟قیمت دیوارش از کل زمینشون گرون تر در بیاد؟؟؟شما یه راه پیشنهاد بده
    من نمیدونم این قضیه از کجا باید رسیدگی بشه و این روستایی ها حق دارن یه گوسفندم یه گوسفنده براشون بحث فرهنگم پیش نکشید که باید فرهنگ سازی بشه و این جور حرف ها انگار تفریح روستایی ها شکار خرس و پلنگه
    خوب روستایی دیدم که به گوساله مارال غذا می داده و روستایی دیدم که سر خرسو می بریده ! . همینطور هم بگم که ضعف مدیریتی زیادی در سازمان محیط زیست داریم کسانی روی کار اومدن که فقط شعار بلدن و تا حالا پوتین پاشون نکردن و سردی کوه گرمی کویر و مرطوب بودن جنگل را حس نکردن
    و اینکه روستایی های ما که از روستایی های افریقایی فقیر تر نیستند مشکل تقابل انسان با حیوان در تانزانیا که یکی از بهترین زیستگاه های شیر و پلنگ در افریقا هست در حال حل شدنه و روستایی ها با ایمن سازی کلبه ها و محل نگهداری دام ها نسبت به سال های قبل تلفات کم تری داشتند
    اهل کوه هم هستم از روز4 شنبه هم مرخصی گرفتم امروز هم تازه به شهر خودم برگشتم . دیگه اون مشکل من نیست شما زمان واستون دیر می گذره دقیقه را ساعت می بینید لطفا هم بحث را منحرف نکنید ! .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    کلا همش باید مواظبتون باشیم دعواتون نشه . با آرامش و دوستانه تر هم میشه بحث کرد!

متاسفانه چاره ای نیست جز قفل کردن تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)