صفحه 13 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 234
    کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    به شدنش که کار نشد نداره شما باید یه تانک کوچیک درست کنی و اسکیمر رو داخلش قرار بدی بعد فیلتر سطلی اب رو دا خل تانک کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7906
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    اگر امکانشو داشته باشن باید به دو مسئله خیلی دقت کنند البته از نظر من اولی که خیلی مهمه تینه که یک کمد درست کنند و توشو کاملا عایق کنند که توی تابستون و زمستون به مشکله دما نخورن و دومی هم به فکر چیلر باش البته شاید اگر خوب عایق بشه و بخوان فقط ماهی نگه داری کنند با یه عایق خیلی قوی و فن هم بتونن بگزرونن چون اگر روی کمدو پشم شیشه که مخصوص هست و خودش فمیل هم داره بکشن گرمایی به اونصورت جذب نمیشه و بسیار موثر هست البته باید امادگیه خرید چیلر هم داشته باشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    این صدایه اسکیمرها انقدیم زیاد نیست مخصوصن نانوهاش که به خواد کسی رو اذیت کنه
    الان تو خونه ما صدایه ریزش اب تو اورفلو و خونه اول صدایی رو ایجاد میکنه که انگار کنار
    رودخونه نشستی ولی بازم کسی چیزی نمیگه چون صدایه اذیت کننده ای نیست
    WG-308�-�Proteln skimmer�-�Products�-�GUANGDONG BOYU GROUP CO.,LTD.
    PRODUCT --- RESUN (日生) -China's top brand for aquarium and pond products
    این دوتا لینک برایه اسکیمر هست برایه دایمکسم هست که نمیشه وارد سایتش شد ولی تو بازارهست
    ممنونم از شما و از شما دوست عزیز بابت لینکها دوستان اون فاصله ای که بین اکواریوم و بالکون خدمتتون عرض کردم یه دیوار 30 سانتی و در ضمن بالکون هم سرپوشیده وسایه هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7906
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein65ti نمایش پست ها
    به شدنش که کار نشد نداره شما باید یه تانک کوچیک درست کنی و اسکیمر رو داخلش قرار بدی بعد فیلتر سطلی اب رو دا خل تانک کنه
    درست میفرمایین ایا خروجی اسکیمر با خروجی فیلتر و قدرت مکش واتر پمپی که قرار اب رو بر گرذون به تانک اصلی هماهنگ میشه

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    این کار یه جورایی شدنی نیست مگر اینکه یه سامپ درست کنی که اینکارم نیاز به زدن اورفلو تو اکواریوم داره
    به نظر من میزان سنگو زیاد کن از پروژن تو فیلتر سطلیت استفاده کن و اسکیمرو کلن حذفش کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7906
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    این کار یه جورایی شدنی نیست مگر اینکه یه سامپ درست کنی که اینکارم نیاز به زدن اورفلو تو اکواریوم داره
    به نظر من میزان سنگو زیاد کن از پروژن تو فیلتر سطلیت استفاده کن و اسکیمرو کلن حذفش کن
    ایا امکان حذف اسکیمر هست و در ضمن این چیزی که فرمودین برا تو فیلتر چی هست و در ضمن نبودن اسکیمر باعث کدر شدن اب نمیشه

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
    ایا امکان حذف اسکیمر هست و در ضمن این چیزی که فرمودین برا تو فیلتر چی هست و در ضمن نبودن اسکیمر باعث کدر شدن اب نمیشه
    بله میشه این پروژن هم یه مدیایی هست که با جذب مواد الی از تبدیلشون به امونیاک جلوگیری میگنه
    برایه صاف شدن ابم میتونید از سیفون کردنهایه منظم بهره ببرید که با حجم کم شما نمک زیادی نمیخواد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    من حدود دوسال پیش تو یه مغازه اکواریومی یه اسکیمر کوچیک مکعب مستطیل دیدم با ابعاد حدودی 5در5 در10 که با یه پمپ هوا و سنگ هوای که داخلش بود کار میکرد به نظرم خوب بود چون تو کاپش پر شده بود فکر کنم واسه تانک کوچیک خوب باشه و اگه بتونی گیر بیاری کارتو راه بندازه...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7906
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1364 نمایش پست ها
    من حدود دوسال پیش تو یه مغازه اکواریومی یه اسکیمر کوچیک مکعب مستطیل دیدم با ابعاد حدودی 5در5 در10 که با یه پمپ هوا و سنگ هوای که داخلش بود کار میکرد به نظرم خوب بود چون تو کاپش پر شده بود فکر کنم واسه تانک کوچیک خوب باشه و اگه بتونی گیر بیاری کارتو راه بندازه...
    ممنونم دوست عزیز بابت پیگیری موضوع
    بعد از کلی جستجو دیوار بین اکواریوم و بالکن رو سوراخ کردم و یه تانک با ابعاد 30x30x40 درست کردم وبعد یه دونه از این یونولید هایی هست که توشون یخ میزارن البته از اوناش که روکش پلاستیکی داره گداشتم تو بالکن و یه سوراخ دقیقا روبروی سوراخ دیوار بهش زدم و حالاقراره یه فیلتر سطلی بزرگ و خوب و یه اسکیمر خوب و کاردرست بگیرم بزارم تو همون یخدون به این صورت که با یه شیلنگ از تانک اصلی به ورودی فیلتر سطلی وصل کنم و خروجی قیلتر رو تو تانک فرعی بزارم و بعد اسکیمر رو هم تو همون تانک فرعی بزارم بمونه و بعد به وسیله یه واتر پمپ اب رو از تانک فرعی به به تانک اصلی پمپاژ کنم البته چون فاصله رفتو برگشت اب کمه فکر نمیکنم دمای اب تغییری بکنه البته بیشتر مسیز تو خونه هست ودر ضمن تانک فرعی و فیلتر سطلی و اسکیمر همه داخل یونولید فرار میگره که خودش یجورایی عایقه
    البته یه چند روزی تو خونه بنایی داریم و با این وضعیت در هم ورهم تو خونه فعلا اینو موکول میکنم به بعد از بنایی ولی از شما دوستان خواهش میکنم یه اسکیمر خوب و ویه فیلتر سطلی خوب و یه دونه هم موج ساز عالی بهم معرفی کنید و ترجیحا اگه قیمت حدودیشون رو هم دارین اگه اینترنتی باشه بهتر چون بنده شهرستان هستم
    ببخشین طولانی شد

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز بابت پیگیری موضوع
    بعد از کلی جستجو دیوار بین اکواریوم و بالکن رو سوراخ کردم و یه تانک با ابعاد 30x30x40 درست کردم وبعد یه دونه از این یونولید هایی هست که توشون یخ میزارن البته از اوناش که روکش پلاستیکی داره گداشتم تو بالکن و یه سوراخ دقیقا روبروی سوراخ دیوار بهش زدم و حالاقراره یه فیلتر سطلی بزرگ و خوب و یه اسکیمر خوب و کاردرست بگیرم بزارم تو همون یخدون به این صورت که با یه شیلنگ از تانک اصلی به ورودی فیلتر سطلی وصل کنم و خروجی قیلتر رو تو تانک فرعی بزارم و بعد اسکیمر رو هم تو همون تانک فرعی بزارم بمونه و بعد به وسیله یه واتر پمپ اب رو از تانک فرعی به به تانک اصلی پمپاژ کنم البته چون فاصله رفتو برگشت اب کمه فکر نمیکنم دمای اب تغییری بکنه البته بیشتر مسیز تو خونه هست ودر ضمن تانک فرعی و فیلتر سطلی و اسکیمر همه داخل یونولید فرار میگره که خودش یجورایی عایقه
    البته یه چند روزی تو خونه بنایی داریم و با این وضعیت در هم ورهم تو خونه فعلا اینو موکول میکنم به بعد از بنایی ولی از شما دوستان خواهش میکنم یه اسکیمر خوب و ویه فیلتر سطلی خوب و یه دونه هم موج ساز عالی بهم معرفی کنید و ترجیحا اگه قیمت حدودیشون رو هم دارین اگه اینترنتی باشه بهتر چون بنده شهرستان هستم
    ببخشین طولانی شد

سلام
    شما چرا مستیقیم لوله اورفلور رو به تانک فرعی وصل نمیکنید و اب رو از تانک فرعی توسط فیلتر سطلی به تانک اصلی وارد نمیکنین اینطوری بهتر نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    7906
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein65ti نمایش پست ها
    سلام
    شما چرا مستیقیم لوله اورفلور رو به تانک فرعی وصل نمیکنید و اب رو از تانک فرعی توسط فیلتر سطلی به تانک اصلی وارد نمیکنین اینطوری بهتر نیست
    سلام شبتون خوش دوست من با وجود فیلتر سطلی که خودش پمپ مکش داره سیستم اورفلو دیگه کارایی نداره البته این نظز بنده هست و نظر شما هم برای بنده قابل احترامه

صفحه 13 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)