صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460

1 راهنمایی برای خرید سگ فوری

سلام.دوستان من یه پسر 14 سالم که میخوام یه سگ بخرم.خونمون تو اردبیل هست و 60یا70متر حیات داره.میخوام یه سگ برا خونمون بخرم که کوچیک باشه و کم پارس کنه و با شرایط محیط هم ساگار باشه(آب و هوا).
    درضمن نمیتونم تو خونه راه بدم.یه لونه خوب تو حیاط براش میسازیم.لطفا راهنمایی کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    تریر بهترین گزینه است برای شما

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خب کدوم نوع از تریر چون چند نژاد مختلف تریر داریم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    تریر عروسکی یا یورکشایر که بیشتر تریر ها که نا خاصی دارن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    پینچر پینیاتور هم خوبه اما یک سگ بزرگ برای شما بهتر فک کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    سلام من چون از سلیقه شما اطلاع ندارم وشما هم رنج قیمت ندادید...
    من کلا از سگ های کوچک جثه خوشم نمیاد برای همین طبق سلیقه خودم هاسکی رو پیشنهاد میدم...
    البته اگه با زوزه هاش مشکل نداشته باشید...
    جون میده برای اب و هوای اردبیل
    اشپیتز ها هم خوب هستند که البته 3-4 سایز دارند که 2 سایز بزرگش خوب هستند
    کیان جان یورکشایر تریر سگ های عروسکی هستند و برای نگهداری در حیاط پیشنهاد داده نمیشوند سگ های عروسکی...
    اگه مشکل مالی ندارید چوچو ها هم خیلی عالین
    من بودم این سگ هارو انتخاب میکردم بازم بر میگرده به خودتون بیشتر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    من خودم بین سگا هاکسی رو بیشتر از همه دوست دارم ولی متاسفانه زوزش اجازه نمیده ما یه باغ هم داریم امیدوارم اونجا نگهش دارم.
    قیمت هم تا2یا2.5
    چاو چاو هم شنیدم و خوندم جز سگ های خطرناک هست.جثه خیلی بزرگیم داره.قکر نکنم برا اندازه حیات خوب باشه.درست میگم یا اطلاعاتم غلته?
    میشه در مورد اشپیتز یکم بیشتر بگید و از اندازه هاش عکس بزارین؟
    من خودمم سگ بزرگ هم دوسدارم ولی شایط باید سگ کوچیک باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrhuscky نمایش پست ها
    من خودم بین سگا هاکسی رو بیشتر از همه دوست دارم ولی متاسفانه زوزش اجازه نمیده ما یه باغ هم داریم امیدوارم اونجا نگهش دارم.
    قیمت هم تا2یا2.5
    چاو چاو هم شنیدم و خوندم جز سگ های خطرناک هست.جثه خیلی بزرگیم داره.قکر نکنم برا اندازه حیات خوب باشه.درست میگم یا اطلاعاتم غلته?
    میشه در مورد اشپیتز یکم بیشتر بگید و از اندازه هاش عکس بزارین؟
    من خودمم سگ بزرگ هم دوسدارم ولی شایط باید سگ کوچیک باشه
    سلام دوست عزیز
    چوچو رو پیشنهاد دادم چون با اب و هوای سرد میسازه...به ندرت پارس میکنه...به فعالیت بدنی هم زیاد احتیاج نداره و حیاط منزل شما مناسبش هست...
    البته نباید پیاده روی روزانه فراموش بشه...
    و اینکه میگید خطرناکه واژه خطرناک به نظر من درست نیست زیاد درسته توی لیست سگ های بگیر قرار داره ولی اگه اجتمائی بشه از تولگی اصلا مسئله جدی نیست...میتونه نگهبان هم باشه...
    و اما اشپیتز ها برای اینکه بخواید جلوی پارس کردنش را بگیرید باید از تولگی بگیرید و اون رو منع کنید و با محیط اشنا کنید...
    سگ بالغ تربیت نشده به کار شما نمیاد...اندازشم
    اشپیتز غول پیکر:حدود 40 سانتی متر
    اشپیتز استاندارد 30-35 سانتی متر
    اشپیتز مینیاتوری هم حدود 25 سانتی متر قد دارند
    قیمتشم نمیدونم والا ولی فک کنم حدود 500 تومن باشه

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    سلام
    اول از همه باید بگم دور نژاد عروسکی رو خط بکشید هم پارسشون نسبت به سگ های بزرگ جثه بیشتره و هم تو هوایی مثل اردبیل که نصف سال برف سنگینه تو حیاط تلف میشه
    شما باید یه سگ بزرگ جثه که رابطه خوبی هم با بچه ها داشته باشه انتخاب کنید
    بهترین انتخاب برای شما اول باکسره که میشه با 600-700 تومن یه باکسر خوب تهیه کرد

گزینه بعدی ژرمنه که خیلی فرمانبردار و مناسبه فقط یذره ممکنه زیاد پارس کنه که با تربیت هر سگی درست میشه.رنج قیمتشم از 400 تومن شروع میشه تا 4 میلیون

گزینه بعدی امریکن بولداگ هست.که سگ بزرگ جثه اما بی اندازه اهل تفریح و جذابیه.کم پارس هم هستن.تو ایران موجود نیست و باید سفارش بدید وارد کنن حدودا 3 یا 4 میوفته

هاسکی رو اصلا سمتش هم نرید.یه پسر تو اون سن اصلا از پسش برنمیاد جدا از زوزه هاش...هاسکیا شدیدا نیاز به تربیت قاطع و سخت گیری دارن وگرنه میشن سگی که راحت به صاحبشم حمله می کنه.
    من به تجربه میگم هاسکی به هیچ عنوان مناسب هر فردی نیست.
    اما براتون یه پیشنهاد بهتر دارم.حتما راجب پناهگاه سگ ها شنیدین.سگ های بی سرپرست رو اونجا پناه میدن
    نژاد ندارن.اما همشون بی اندازه مهربونن.هم تنوع رنگ و شکل دارن هم هر رنج سنی که بخواید
    جثشونم متوسطه.هم اینکه یه سگ رو از اون محیط نجات میدید.هزینه ای هم نمی خواد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    سلاماول از همه باید بگم دور نژاد عروسکی رو خط بکشید هم پارسشون نسبت به سگ های بزرگ جثه بیشتره و هم تو هوایی مثل اردبیل که نصف سال برف سنگینه تو حیاط تلف میشهشما باید یه سگ بزرگ جثه که رابطه خوبی هم با بچه ها داشته باشه انتخاب کنیدبهترین انتخاب برای شما اول باکسره که میشه با 600-700 تومن یه باکسر خوب تهیه کردگزینه بعدی ژرمنه که خیلی فرمانبردار و مناسبه فقط یذره ممکنه زیاد پارس کنه که با تربیت هر سگی درست میشه.رنج قیمتشم از 400 تومن شروع میشه تا 4 میلیونگزینه بعدی امریکن بولداگ هست.که سگ بزرگ جثه اما بی اندازه اهل تفریح و جذابیه.کم پارس هم هستن.تو ایران موجود نیست و باید سفارش بدید وارد کنن حدودا 3 یا 4 میوفتههاسکی رو اصلا سمتش هم نرید.یه پسر تو اون سن اصلا از پسش برنمیاد جدا از زوزه هاش...هاسکیا شدیدا نیاز به تربیت قاطع و سخت گیری دارن وگرنه میشن سگی که راحت به صاحبشم حمله می کنه.من به تجربه میگم هاسکی به هیچ عنوان مناسب هر فردی نیست.اما براتون یه پیشنهاد بهتر دارم.حتما راجب پناهگاه سگ ها شنیدین.سگ های بی سرپرست رو اونجا پناه میدننژاد ندارن.اما همشون بی اندازه مهربونن.هم تنوع رنگ و شکل دارن هم هر رنج سنی که بخوایدجثشونم متوسطه.هم اینکه یه سگ رو از اون محیط نجات میدید.هزینه ای هم نمی خواد
    سلام
    خدمت نسرین خانمتوی یک مورد میخواستم نظر شما رو بدونم اگه عب ندارهحیاط دوستمون 60-70 متر هست یعنی حدود 8 در 9 متربه نظرتون این ابعاد برای سگ های باکسر و ژرمن که فعال هستند کم نیست؟مخصوصا باکسربه نظر من توی همچین ابعادی ایشون باید روزی حد اقل یک ساعت در بیرون منزل با سگشون فعالیت داشته باشند که بردن سگ به بیرون خودش مشکل هایی توی مملکت ما دار
    ه
    بازم ببخشید
    ارادت

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)