صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 77
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    پس برای باغ 1جفت ژرمن نر و ماده و برای خونمونم یه انگلیش پوینتر
    حالا موند قیمت بگیرم یه کلینیک هست که هم پت شاپه هم پرشین خیلیم معتبره اکه بگی 5روزه میاره.
    خیلی ممنونم خانوم نسرین.
    اگه خریدم یکمم تو مسائل نگهداری و تربیت زحمت خواهم داد.
    بی نهایت سپاس.

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    پس برای باغ 1جفت ژرمن نر و ماده و برای خونمونم یه انگلیش پوینتر
    حالا موند قیمت بگیرم یه کلینیک هست که هم پت شاپه هم پرشین خیلیم معتبره اکه بگی 5روزه میاره.
    خیلی ممنونم خانوم نسرین.
    اگه خریدم یکمم تو مسائل نگهداری و تربیت زحمت خواهم داد.
    بی نهایت سپاس.

خواهش می کنم
    البته که کمکتون می کنم
    اما سه تا سگ باهم سخت نیست؟چطور می خواید بهشون برسید؟چطور می خواید برای سه تا سگ که جاشونم ازهم جداست هی رفت و آمد کنید؟
    توله مراقب شبانه روز می خواد
    نمی تونید دوتا توله ژرمن رو بریزید تو باغ خود به خود که نگهبان نمیشن!ضعیفن،مراقبت می خوان
    بعلاوه نگهبان دوتا ماده بهتره تا یه جفت
    نرها تو نگهبانی ضعیف تر از ماده هستن

مادتون تو نه ماهگی بالغ میشه.سگای نگهبان شبا باید باز باشن طبیعتن...چطور می خواید جلوی جفت گیری مداومشون رو بگیرید
    بعدم نرها چون همیشه تمایل دارن سوار ماده بشن.هم خودش حواسش به نگهبانی نیست هم مزاحم ماده میشه و نمیذاره کارش رو بکنه
    این مسائلیه که خیلیا نمی دونن و فکر می کنن سگ پرندست که جفت نگه داشته بشه!
    یه سوال دیگه هم دارم.این اولین تجربه شماست...تربیت یه سگ و بزرگ کردنش اصلا کار آسونی نیست حتی برای من که تخصصمه یجورایی
    چرا دارید یدفعه با سه تا سگ شروع می کنید.انگار که سه تا نوزاد رو باهم بخواید بزرگ کنید.
    این تجربه رو برای خودتون و سگاتون تلخ نکنید
    چه عجله ای دارید
    اول با یه سگ شروع کنید از آب و گل که درومد بعد یکی دیگه بیارید
    بعلاوه فکر هزینه غذا و واکسیناسیون و قلاده و هزارتا وسیله دیگه رو که سه برابر میشه براتون کردید؟
    علاقه شما قابل تقدیره اما این تصمیمتون مثل اینه که فقط صرفا می خواید سگ داشته باشید.بدون اینکه به بعدش فکر کنید.
    سگا ازهم تقلید می کنن.یکیش خرابکاری کنه بقیه هم می کنه اصلا نمی تونید شل بگیرید واسه هیچکدوم
    برای تربیت باید ازهم جدا باشن وگرنه حواس همدیگرو پرت می کنن
    و کلی سختیه دیگه
    یه آقایی تو همین سایت.می خواست دابر بگیره بهش گفتم دوتا تو تربیت مشکله و براش توضیح دادم گفت می تونه.بعد کهخریده بود می گفت اصلا نمی تونم ازهم جدا تربیتشون کنم.همش حواس همو پرت می کنن و...
    گاها اعضا فکر می کنن...من توضیح زیاد میدم واسه اینه که بگم خیلی سرمه و دارم بزرگش می کنم.اما فقط می خوام کاملا شفاف سازی کنم.چون میدونم آخرش چی میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    اتفاقا بنده وقتی میبینم شما جواب دادید خوشحال میشم.
    پس بیشتر رو دوتای باغ فکر میکنم.پوینتر خونگی که حتما مسئولیتش خودمه اگه نشد یه سک برای باغ (نژادش ژرمنم نباشه )میگیریم و مسئولیتشو پدرم میگیره.(با توجه به جغرافیا پدرم از اول طرفدار سرابی هست)
    ================================================== ======
    یه سوال دیگه بیگل و ساموئید چرا برای خونه مناسب نیستن؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrhuscky نمایش پست ها
    اتفاقا بنده وقتی میبینم شما جواب دادید خوشحال میشم.
    پس بیشتر رو دوتای باغ فکر میکنم.پوینتر خونگی که حتما مسئولیتش خودمه اگه نشد یه سک برای باغ (نژادش ژرمنم نباشه )میگیریم و مسئولیتشو پدرم میگیره.(با توجه به جغرافیا پدرم از اول طرفدار سرابی هست)
    ================================================== ======
    یه سوال دیگه بیگل و ساموئید چرا برای خونه مناسب نیستن؟
    سراب سگ خوبیه اما فکر کنم در جریانید تا چه اندازه رشد داره...مثل دایناسور هم میخوره!

شما رو همون سگی که تو خونه میارید تمرکز کنید.مسلما سگی که تو خونست باید تربیت درست و درمون تری داشته باشه
    بیگل از جمله سگاییه که به کندوکاو علاقه شدیدی داره.خیلی خرابکارن...کلا سگ قابل اعتمادی برای تنها گذاشتن تو خونه نیست و حتما باید فضایی براشون قرار داد انرژیشون تخلیه شه چون سوپر اکتیو هستن برخلاف ظاهرشون.به هر حال هر سگی طبیعت خودش رو داره
    ساموئید سگ خوبیه.من نگفتم برای خونه مناسب نیست اما ریزش موهاش وحشتناکه....دوبرابر همین تریرای پشمالو...روزی چندبار رسیدگی میخواد موهاش.سگ گرمایی هست و تو تابستون تو حیاط دووم نمیاره خودتونم در جریانید اصلیتش مال قطبه.مسلما تو افتاب گرم اذیت میشه...قیمتشم خیلی زیاده و اینکه کمتر کسی وارد می کنه.باید بپرسید اصلا میارن براتون یا نه....
    شما که برای حیاط می خواید باید دنبال نژاد های خوش بنیه و مقاوم تری باشید
    و نژاد بیشتر از ویژگی خاص اخلاقی ویژگی ظاهریه...و در اصل عاطفه و هوش سگی هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه
    یه سگ بی نژاد به همون اندازه بهتون محبت می کنه که یه سگ اصیل

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خانوم نسرین شما تا حالا اینگلیش پوینتر داشتید؟لطفا اگه داشتید یکم توضیح بدید از این نژاد برام.
    کلا میشه یه توضیخ خوب از شرایط و ...این نژاد بگید.؟دیگه امیدوارم این آخرین کامنتم باشه و دیگه زحمت ندم تا تابستون که گرفتم.درضمن توله چند ماهشو بیارم؟نر یا ماده؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    خانوم نسرین شما تا حالا اینگلیش پوینتر داشتید؟لطفا اگه داشتید یکم توضیح بدید از این نژاد برام.
    کلا میشه یه توضیخ خوب از شرایط و ...این نژاد بگید.؟دیگه امیدوارم این آخرین کامنتم باشه و دیگه زحمت ندم تا تابستون که گرفتم.درضمن توله چند ماهشو بیارم؟نر یا ماده؟
    ببخشید طول میکشه تا جواب بدم.سرعتم شدیدا پایینه
    خیر نداشتم اما نه اینکه تاحال از نزدیک ندیده باشم یا به اندازه کافی ندونم...مسلما من توانایی این رو که همه ی نژادا رو نگهداری کنم ندارم.اما در حد قابل قبولی ازشون میدونم
    توله رو قبل دوماهگی نیارید چون توله های زیر دوماه خوب با شیر مادرشون تغذیه نشدن و زود جداشون کردن در نتیجه خیلی ضعیفن
    تا سه ماهگیم نباید تو حیاط بزاریدش چون قبل سه ماه واکسینه نمیشن توله ها در نتیجه اسیب پذیریشون بالا میره
    تا اون زمان می تونید یه گوشه از اتاق رو فنس کشی کنید و کف رو روزنامه بزارید و اونجا نگهش دارید.
    پوینترها سگای بازیگوش و ارومین...با حیوونای دیگه رابطشون خوبه اگه درست اجتماعی بشن.تحریک پذیریشون بالاست بخاطر غریضه شکارشون.یعنی بهتره حیوونی رو که پرجنب و جوشه باهاش تنها نزارید
    نیاز به فعالیت دارن.هر چندروز اگه مقدوره حومه شهر یا تو باغتون ببریدش بدوئه و بازی کنه
    باهوشن سریع آموزشارو یاد می گیرن و هوششون هم بخاطر شکاری بودنشونه که بادی برای شکار زیرکی لازم رو داشته باشن
    باقی خصوصیتاهم مثل همه ی سگای دیگه....اگه خوب تربیتش کنین یه سگ فوق العادست
    درمورد سوالات هم زحمتی نیست.من خوش حال میشم وقتی می بینم کسی انقدر با حساسیت داره یه سگ رو به خونش میاره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خب اگه من توله 3ماهشو پیدا کنم و بیارم با توجه به اینکه تابستون اردبیل هواش معتدل مایل به گرمه تو پارکینگ میتونه بمونه؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    خب اگه من توله 3ماهشو پیدا کنم و بیارم با توجه به اینکه تابستون اردبیل هواش معتدل مایل به گرمه تو پارکینگ میتونه بمونه؟
    دو تا سه ماه مناسبه برای شروع تربیت
    اگه پارکینگتون جریان شدید هوا نداشته باشه یعنی توش باد و نسیم مداوم نوزه و تمیز باشه مسئله ای نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    نر یا ماده برای من بهتره؟شما خودتون چه نژادی دارید جسارتا

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نر یا ماده برای من بهتره؟شما خودتون چه نژادی دارید جسارتا
    هردو خوبن فرقی نداره
    ماده ها جدی تر و قلمرو طلب ترن به نظرم بغلی ترم هستن اما وابستگیشون نسب به نرا یکم کمتره
    نرها شیطون تر و سر به هوا ترن.خوش گذرون ترن...
    نرها به سن بلوغ برسن شروع می کنن به علامتگذاری رو همه جا...حتی دیوارو گلدونا و.... که با تربیت تا حدودی میشه کنترل کرد
    ماده فحل میشه یعنی 14 الی 15 روز ترشح خون از واژن داره.که با توجه به تو حیاط بودن مشکلی ایجاد نمی کنه
    شما به جنسیت توجهی نکنید مهم سلامته.سالم ترین رو انتخاب کنید
    شخصیت یه سگ مهم تر از جنسیتشه...سگا ممکنه خجالتی.پر رو.کم صدا یا پر صدا باشن....بعضیا بازیگوش و بعضیا عاقلانه تر رفتار می کنن....بخشی از این ویژگی ها بستگی به شما داره که چطور بارش بیارید
    من از زمانیکه یادمه سگای زیادی داشتم خونه مادربزرگم که تا خونمون20 دقیقه راهه....هر توله ای پیدا می کردم می بردم اونجا
    چندتا میکس ژرمن ماده بودن.یه میکس تریر سیاه بزرگ بود.....الانم یه تریر ماده تو خونم دارم.....یه نژاد میکس محلی هم اونجا که اینم مادست و نگهبانه

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)