صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrhuscky نمایش پست ها
    ممنون از شما ولی تو خصوصیات اخلاقیش تقریبا همون چیزهای رو نوشته بود که شما در مورد هاسکی گفتید.
    ینی استایل بدنی و ایناشو دوسدارم ولی....
    ================================================== ==============
    ژرمن هم میدونم از لحاظ اخلاقی خوبه و دوسش هم دارم ولی بازم شاید حیات کوچیک باشه.
    پاگ هم دوسداشتما ولی میگن در مقابل سرما حساسه و شکنندس.اوووووووفففففففف خیلی قاتی کردم.چون نمیخوام نه حیوون و نه خودم اذیت شم یکم زیاد حساسم

نمی خوام مطلبی رو زیر سوال ببرم.اما به نوشته نمیشه بسنده کرد.اگه گفتم هاسکی نه برای اینکه خودم با چندتا هاسکی در ارتباط بودم همه ویژگی هاشون رو می دونم.واقعا از پسش برنمیاد هرکسی
    پوینتر سگ خیلی خوبیه.سرکشی تو همه نژادا هست اما بعضیارو دیگه خیلی بزرگش می کنن
    پاگ که شدید حساسه از همه نظر.پاگ رو حیاط بزارید افسرده میشه.سگیه که نیاز داره همیشه همراتون باشه
    ممکنه همین سوال رو تو یه فروم دیگه مطرح کنید بگن اره اگه تریر لونه داشته باشه حیاط می مونه و فلان!...فروشنده باشه که واسه بازار گرمیش میگه! حتی میگن هاسکی مناسب اپارتمانه!چه برسه حیاط واسه تریر
    اما مسئله اینه که واقع بین باشیم و دلمون رو با حرف دیگران خوش نکنیم.
    بعلاوه رسیدگی به سگ تو حیاط خیلی سخته...تو برف و بارون باید برید حیاط کاراش رو انجام بدید کسایی که سگ گارد دارن قضیش جداست.روزی دوبار میرن غذاش رو میذارن و تموم
    اما شما سگ همراه می خواید یعنی همیشه کنارتون باشه.باهاش سرگرم بشید و...
    که این شرایط مسلما ایده آل شما نیست.

نظر من رو می خواید شما شرایطتون اصلا مناسب سگ نیست.بهتره اول مادرتون رو راضی کنید که یه سگ کوچیک توی خونه نگه دارید نه حیاط
    در غیر اینصورت به پت های دیگه فکر کنید مثلا طوطی.که بعدها پشیمون نشید
    بازهم تصمیم خودتونه.امیدوارم به حرفام خوب فکر کنید
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خب حالا شرایطو اینطور حساب کنیم.من بخوام برای باغ4هکتاریمون چند تا سگ بخرم.با توجه به هوا و اینکه نگهبان آدمم خواهیم گذاشت پیشنهادتون چیه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خب اگه من یه سگ متوسط بخوام نژادی هست؟
    انگلیش پویینتر اگه با این محیط خوبه و هوا هم سازگاره و تو لونه تو حیات میمونه لطفا بگید چند تا سوال دارم.
    از نژادهای عروسکی گذشتم.نژادهای متوسط یا بزرگ هست؟
    اگه نیست بگید درمورد انگلیش پوینتر بپرسم.بی زحمت هم کامنت درمورد باغ و هم اینو جواب بدید.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    خب حالا شرایطو اینطور حساب کنیم.من بخوام برای باغ4هکتاریمون چند تا سگ بخرم.با توجه به هوا و اینکه نگهبان آدمم خواهیم گذاشت پیشنهادتون چیه؟
    اولا تربیت چندتا سگ کار آسونی نیست.کنترلشونم همینطور....اگه توله بخرید هر چندتا رو وقت دارید باهم تربیت کنید؟چون بسیار مشکله.اگه بالغ بخرید باهم جور نمیشم ممکنه دعواشون بشه.سگ نگهبان می خواید؟یا همرا؟

خب اگه من یه سگ متوسط بخوام نژادی هست؟
    انگلیش پویینتر اگه با این محیط خوبه و هوا هم سازگاره و تو لونه تو حیات میمونه لطفا بگید چند تا سوال دارم.
    از نژادهای عروسکی گذشتم.نژادهای متوسط یا بزرگ هست؟
    اگه نیست بگید درمورد انگلیش پوینتر بپرسم.بی زحمت هم کامنت درمورد باغ و هم اینو جواب بدید.
    لطفا به پاسخ هایی که میدم دقت کنید.من تا حال هر سوالتون رو چندبار پاسخ دادم و شما باز سوال تکراری می پرسید
    سگ متوسط زیاد داریم اما تو ایران نداریم.پس مجبوریم انتخاب ها رو محدود کنیم انگلیش پوینتر و اشپیتز نژادای متوسطین که پیدا میشن تو ایران
    اما قبلا هم گفتم اشپیتز برای بیرون از خونه خوب نیست
    نژادهای بزرگ هم تا حالا گمونم چندبار تکرار کردم!باکسر،ژرمن،امریکن بولداگ،اگه فکر می کنید تواناییشو دارید دوبرمن و روتوایلر هم سگای خوبین.
    به نظر من همون انگلیش پوینتر سگ خوبی برای شماست.بالاخره باید هم از نظر سایز هم قدرت بدنی از پسش بربیاید
    می تونین سگی مثل دابرمن رو درست تربیت کنید؟چون اگه نه با اون قد و قوارش حسابی براتون مشکل ساز میشه
    البته حالا که باغ دارید به ژرمن هم فکر کنید.ژرمن ها سگای فوق العاده این.جثشونم متوسطه نسبتا

به لونش تو باغ هم فکر کردید؟یه لونه چوبی کوچیک بدردش نمی خوره.بهتره یه لونه سیمانی بزرگ براش بسازید که دائمی باشه و تو بارون و برف نم پس نده که سگ اذیت بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    برا باغ که ژرمن قطعیه.خب پس چندتا سوال در مورد پوینتر انگلیش:
    1-تربیت این سگ چقدر سخته؟2-میزان سروصداش چقدره؟3-من از لحاظ اخلاقی و بدنی از پسش برمیام؟قیمتش گفتید چنده؟
    خیلی شرمنده اذیت میکنم چون اولین تجربه واقعیمه نمیخوام پشیمون بشم و هم خودم هم حیوون اذیت کنم.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    برا باغ که ژرمن قطعیه.خب پس چندتا سوال در مورد پوینتر انگلیش:
    1-تربیت این سگ چقدر سخته؟2-میزان سروصداش چقدره؟3-من از لحاظ اخلاقی و بدنی از پسش برمیام؟قیمتش گفتید چنده؟
    خیلی شرمنده اذیت میکنم چون اولین تجربه واقعیمه نمیخوام پشیمون بشم و هم خودم هم حیوون اذیت کنم.
    مسئله ای نیست.طبیعیه تجربه اولتونه و نگرانید.فقط گفتم جوابام رو با دقت بخونید که سوالاتون برطرف شه و سوال تکراری پیش نیاد.بگذریم
    1.تربیت هر سگی سخته!صبر،حوصله و قاطعیت می خواد....فرض کنید می خواید به یه بچه دوساله یه کاری رو یاد بدید.چقدر سخته؟...بیشتر بستگی به پشتکار خودتون داره
    2.سگای شکاری از کم صدا ترین سگ هان...هر سگی رو میشه با تربیت درست کم پارس بار آورد.اگه سگ خوب اجتماعی بشه و از چیزی نترسه و تحریک نشه نیازی به پارس کردن نمی بینه
    3.از نظر جثه بله می تونید پوینتر متوسطه اندازش.اخلاقی هم سگای بازیگوش و مهربونی هستن....خشن نیستن مثل نژادای گارد
    قیمتش بسته به شهر و جنسیت و اصالت از 250 تومن شروع میشه.رنگ بندیشونم از قهوه ای تا سفید و قهوه ایه
    چندتا عکس از پوینترهایی که تو ایران واسه فروش دارن میذارم ببینید
    اصالتشون متفاوته.البته مطمئنن اگه رسیدگی کنید خیلی قشنگ تر میشن سگای زیبایی هستن.این عکسا ماله فروشنده هاست که گروهی نگه میدارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    شما فروشنده معتبر سراغ داری؟عجب زیباست این قهوه روشنه.
    تو پناهگاه پیدامیشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    خب من دیگه 90درصد میرم به سوی پوینتر ولی یه سوال:سگ ساموئید برای من مناسب نیست؟چون سگی از روسیست.قیمت ساموئید اصیل هم میشه بگید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    لینک فروش این توله قهوه ای رو میدید؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    سلام....
    ساموید خوبه اما با اون موهای حساس و زیادش برای باغ مناسب نیست.چون رسیدگی زیاد میخواد و بعلاوه یه چیز حدود 6 یا بیشتر باید دربیاد.
    تو پناهگاه سگ نژاد دار پیدا نمیشه.خیر
    بله اصالت خوبی هم داره این توله رو تابستون رشت پت برای فروش گذاشته بود 450ت....
    این ها رو از قبل داشتم الان باید بگردید.بهتره دنبال راه دور نرید.از کلینیک های شهر خودتون پرس و جو کنید ببینید جایی تو شهرتون برای فروش دارن یا نه.تو نت هم میتونید سرچ کنید

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)