صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 145
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    ممنونم
    فقط برای شستن ماسه ها هم یه توضیح بدبد

واینکه بخاری را روشن کنم از همین اول؟؟؟ و اگه جواب مثبت رو چه درجه ای قرار بدم؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2004 نمایش پست ها
    ممنونم
    فقط برای شستن ماسه ها هم یه توضیح بدبد

واینکه بخاری را روشن کنم از همین اول؟؟؟ و اگه جواب مثبت رو چه درجه ای قرار بدم؟
    شستن ماسه هم کار خاصی نیست ماسه هارو میریزین تو یه تشت بعد با آب چند بار میشورین و آب میکشین تا آبی که روی ماسه میمونه کاملا شفاف بشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    تانک خوبی شده
    در ادامه توضیحات دوست عزیزم آقا داوود نمک ها رو یکجا تو تانک نریزید چون روی هم انباشته میشن و دیر حل میشه نمکها رو اول تو یه سطل بریزید و بعد آب بریزید و کم کم بریزید توی آب البته فقط برای دفعه اول که نه لایوراک تو تانک باشه نه موجود زنده دیگری ، برای دفعه های بعد باید تو یه دبه مثلاهفتاد لیتری آب نمک درست کنید و بزارید 24 ساعت بمونه بعد به تانک اضافه کنید
    واترپمپ هم فکر کنم یه نمه ضعیف هستش چون تو آب شور باید جریانی حداقل 10 تا برابر ظرفیت تانک گردش داشته باشیم که یه مقدارش رو میشه با واتر پمپ ایجاد کرد فکر میکنم حداقل یه واترپمپ 2000 لیتر در ساعت لازم دارید
    اون فلکسی هم به نظر من آبی میبود زیبا تر بود که نظر شخصی منه
    به هر حال مبارک باشه و زودتر راه بیفته

send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    تانک خوبی شده
    در ادامه توضیحات دوست عزیزم آقا داوود نمک ها رو یکجا تو تانک نریزید چون روی هم انباشته میشن و دیر حل میشه نمکها رو اول تو یه سطل بریزید و بعد آب بریزید و کم کم بریزید توی آب البته فقط برای دفعه اول که نه لایوراک تو تانک باشه نه موجود زنده دیگری ، برای دفعه های بعد باید تو یه دبه مثلاهفتاد لیتری آب نمک درست کنید و بزارید 24 ساعت بمونه بعد به تانک اضافه کنید
    واترپمپ هم فکر کنم یه نمه ضعیف هستش چون تو آب شور باید جریانی حداقل 10 تا برابر ظرفیت تانک گردش داشته باشیم که یه مقدارش رو میشه با واتر پمپ ایجاد کرد فکر میکنم حداقل یه واترپمپ 2000 لیتر در ساعت لازم دارید
    اون فلکسی هم به نظر من آبی میبود زیبا تر بود که نظر شخصی منه
    به هر حال مبارک باشه و زودتر راه بیفته

send by tapatalk
    ممنون انشالله با کمک شما و دوستان دیگه گام به گام میرم جلو!

اسکیمر های خوب میشه معرفی کنید؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    ممنون انشالله با کمک شما و دوستان دیگه گام به گام میرم جلو!

اسکیمر های خوب میشه معرفی کنید؟؟

انشاالله
    اسکیمرهای خوب آکواریم سیستم و ردسی و تانزی هستند که قیمت فضایی ذارن تو چینیها هم ماکرو بهترین عملکرد رو داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    من میتونم بخاری بذارم تو قسمت ابری وول؟؟؟؟ به ابری ها اسیبی نمیزنه حرارتش؟؟؟ باید از ابتدایی که اک اب گیری میکنم روشنش کنم؟؟ اگه ج مثبت رو چه دمایی تنظیم کنم؟

راستی تو این ابعاد نیاز به موج ساز دارم؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    من میتونم بخاری بذارم تو قسمت ابری وول؟؟؟؟ به ابری ها اسیبی نمیزنه حرارتش؟؟؟ باید از ابتدایی که اک اب گیری میکنم روشنش کنم؟؟ اگه ج مثبت رو چه دمایی تنظیم کنم؟

راستی تو این ابعاد نیاز به موج ساز دارم؟؟؟

بله مشکلی نداره ولی به نظر من قسمت دوم سامپ قرار بدی یه مقدار بهتر هستش روی 26 دما رو قرار بدی بهتر هستش بله موج ساز هم تهیه کنی بهتر میشه
    چون اون کمی جریان اب رو برای شما جبران میکنه.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    حامد جان الان که حجم عکسها رو داشتم کم میکردم متوجه شدم که تیغه های شماره 3 و 5 کوتاهند شما تیغه شماره 2 رو 5 سانت کوتاه تر از 1 بگیر و 5 رو 10 سانت کوتاه تر از 1
    الان مقدارآبگیری خونه واتر پمپ خیلی کمه و وقتی مخصوصاً در تابستون که تبخیر آب زیاده شاید هر روز بخواد آب سر رسز کنید ولی وقتی تیغه ها رو بلند تر کنید آبگیری خونه واتر پمپ زیاد میشه و سر ریزآب کمتری لازم داره
    در ضمن دمای مناسب در آب شور 25 درجه هستش شما به فکر یه سیستم خنک کننده باشید که گرونش چیلره که حدود 700-800 تومن قیمتشه و میتونید فن کامپیوتر با کنترلر بزارید که 150 تومن در میاد

این لینک رو نگاه کنید

http://www.parsipet.ir/thread12287.html

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    حامد جان الان که حجم عکسها رو داشتم کم میکردم متوجه شدم که تیغه های شماره 3 و 5 کوتاهند شما تیغه شماره 2 رو 5 سانت کوتاه تر از 1 بگیر و 5 رو 10 سانت کوتاه تر از 1
    الان مقدارآبگیری خونه واتر پمپ خیلی کمه و وقتی مخصوصاً در تابستون که تبخیر آب زیاده شاید هر روز بخواد آب سر رسز کنید ولی وقتی تیغه ها رو بلند تر کنید آبگیری خونه واتر پمپ زیاد میشه و سر ریزآب کمتری لازم داره
    در ضمن دمای مناسب در آب شور 25 درجه هستش شما به فکر یه سیستم خنک کننده باشید که گرونش چیلره که حدود 700-800 تومن قیمتشه و میتونید فن کامپیوتر با کنترلر بزارید که 150 تومن در میاد

این لینک رو نگاه کنید

http://www.parsipet.ir/thread12287.html

یا خدا دوباره پول میرم معتاد میشما

حالا جدا این وسیله خنک کننده از واجبات؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    یا خدا دوباره پول میرم معتاد میشما

حالا جدا این وسیله خنک کننده از واجبات؟
    بله ولی تا وقتی ریف نگه ندارید دما تا 27 هم بالا بره اشکال نداره ولی نره بهتره ولی وقتی ریف اضافه کنید دما رو روی 25 ثابت کنید عالیه چون وقتی دما به حدود 28 رسید ریفها شروع به خراب شدن میکنن ولی از اون واجب تر اون تیغه های سامپ هستش چون بعد آبگیری نمیشه کاریش کرد

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)