صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 145
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    [QUOTE=hadi1;175152]
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    کنترل دما اینش خوبه من دارم و راضیم
    ترموستات ساموان با سنسور su105-IP

فن ولی فکر کنم اون ضعیف باشه از همون که من تو تایپیک کنترلر دما من گرفتم خیلی خوبه ، از اونیکه عکس لینک گذاشتید من امتحات نکردم ولی فنهای کارت گرافیک کامپیتر بعد حدود یه سال به صدا میفتن ، سعی کنید فن بلیرینگی بخرید مراکز الکترونیکی دارن
    [/QUسلام این ترموستات سنسور داره که داخل اب میره و با افزایش دما به فن فرمان روشن شدن میده یا جوره دیگه ای کار میکنه ؟ اگه باسنسور کار میکنه جنس سنسور چیه و این که رو خود ترموستات هس یا باید جدا تهیه بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام هادی جان

من از فروشنده سوال پرسیدم گفت که سنسور داره که داخل اب میره و فلز ضد اب هست که فکر کنم استیل باشه!

سنسور هم گفت توی جعبه هست نیاز به اینکه جدا تهیه کنید نیست قیمت 90000

فکر کنم علیرضا جان بتونه توضیحات بهتری ارائه کنه چون داره از این محصول استفاده میکنه!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    دوستان یه سوال
    بعد از اضافه کردن نمک به اب چه مدت بعد شوری سنج مقدار واقعی نشون میده؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2004 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    بعد از اضافه کردن نمک به اب چه مدت بعد شوری سنج مقدار واقعی نشون میده؟؟؟
    سلام بستگی به نمکتون داره اما معمولا بعد 24 ساعت دیگه کاملا آب نمک تثبیت شدن!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام بستگی به نمکتون داره اما معمولا بعد 24 ساعت دیگه کاملا آب نمک تثبیت شدن!
    سلام ممنون
    نمک کنت هست حالا انشالله فردا یه تست میزنم خبرش میدم

راستی برای شروع سیکل نیاز به استارتری چیزی هست که تهیه کنمو به اب اضافه کنم؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    سنسور استیل هستش و ضد زنگ ولی باید ببندینش که کامل تو آب نره و از تهش آب به داخل سنسور نره
    برای شروع شدن سیکل شما 4-5کیلو لایو راک بزارید تو تانک و اگه دوست دارید سیکل سریع تر طی بشه از دنیترول جی بی ال استفاده کنید
    در حالت عادی 20روز تا یه ماه طول میکشه سیکل طی بشه ولی با موادی مثل دنیترول از 7 روز تا15 روز سیکل طی میشه

send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    سلام
    سنسور استیل هستش و ضد زنگ ولی باید ببندینش که کامل تو آب نره و از تهش آب به داخل سنسور نره
    برای شروع شدن سیکل شما 4-5کیلو لایو راک بزارید تو تانک و اگه دوست دارید سیکل سریع تر طی بشه از دنیترول جی بی ال استفاده کنید
    در حالت عادی 20روز تا یه ماه طول میکشه سیکل طی بشه ولی با موادی مثل دنیترول از 7 روز تا15 روز سیکل طی میشه

send by tapatalk
    من میخوام یه جا همه لایو راک مورد نیاز اضافه کنم که بعد نخوام به ترکیب و چیدمان سنگ ها دست بزنم از همین اول کار اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ در ضمن برای ابعاد تانک من چقدر لایو راک کافی هست؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    من میخوام یه جا همه لایو راک مورد نیاز اضافه کنم که بعد نخوام به ترکیب و چیدمان سنگ ها دست بزنم از همین اول کار اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ در ضمن برای ابعاد تانک من چقدر لایو راک کافی هست؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    اگر این کارو بکنبد که خیلی عالی میشه و بهتر هم هست و دیگه شوک وارد نمیشه به سیستم تون . نسبت لایوراگ رو از 4به 1 تا 8به 1 میزارن شما میانگین بگیر یا 5به یک یا 6به یک بزارید .

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    اگر این کارو بکنبد که خیلی عالی میشه و بهتر هم هست و دیگه شوک وارد نمیشه به سیستم تون . نسبت لایوراگ رو از 4به 1 تا 8به 1 میزارن شما میانگین بگیر یا 5به یک یا 6به یک بزارید .

سیکل شما طی نشده که بخواد بهش شک وارد بشه !
    شما وقتی که یه جا لایوراکها رو اضافه کنید بر اثر طی شدن سیکل و بالا رفتن آمونیاک و نیتریت و در نهایت نیترات باعث مرگ موجودات مفید روی لایوراکها مثل باکتریها که باعث شدن به این سنگها بگن سنگ زنده میشید پس کار اصولی این هستش که در ابتدا سیکل رو طی کنید و بعد لایوراکها رو اضافه کنید و برای شروع شدن سیکل نیاز به 3-4 کیلو لایوراک دارید ( بهترین راهش اینه )

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229

سیکل شما طی نشده که بخواد بهش شک وارد بشه !
    شما وقتی که یه جا لایوراکها رو اضافه کنید بر اثر طی شدن سیکل و بالا رفتن آمونیاک و نیتریت و در نهایت نیترات باعث مرگ موجودات مفید روی لایوراکها مثل باکتریها که باعث شدن به این سنگها بگن سنگ زنده میشید پس کار اصولی این هستش که در ابتدا سیکل رو طی کنید و بعد لایوراکها رو اضافه کنید و برای شروع شدن سیکل نیاز به 3-4 کیلو لایوراک دارید ( بهترین راهش اینه )
    من با این نظریه مخالفم که لایوراک اسبب میبینه به نظر من لایوراک فقط در صورت بیرون موندن از اب و شوسته شدن با اب شیرین کمی اسیب میبینه ، که اگه شرایط اب حالا نمیگم خوب باشه ولی در حدی که بشه ماهی به اب اضافه کرد و نور مناسب داشت خیلی سریع تر از اونی که خیلی ها در ایران فکر میکنن احیا میشه تو خیلی از فیلم های یوتیوب که از راه اندازی اکواریوم هستش من دیدم لایوراک خشک و سفید تو اک میزارن اول راه اندازی بدون هیچ گونه مدیا برای باکتری سازی پس میشه گفت که موجودات لایوراک احیا میشن همون میکرو اورگانیسم ها خیلی زود، اگر تایم احیا طولانی بود اینکارو نمیکردن در تانک های ریف . نیتریت ، نیترات ، فسفات و نور نامناسب فقط ظاهر لایوراک رو تغییر.

صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)