صفحه 14 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 145
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    آروم ترین دلقک اسلاریس هستش که راحت میشه چهارتا از اونها رو کنار هم نگهشون داشت و تومیتو و آتشین دلقکهای مهاجمیهن و اگه میخوای اضافه کنه اول اینکه اسلاریس نباید داشته باشی و دوم اینکه هم زمان با هم آتشین و تومیتو رو اضافه کنی و به یک اندازه باشن
    بلنی هم مشکل خاصی ندارن ولی هم نوع خودشون رو تحمل نمیکنن

send by tapatalk
    سلام خدمت دوستان
    علیرضا خان من خودم ۴ تا اسالاریس داشتم که توی یه فروم خارجی که تاپیک دارم یکی از مدیرانش عکسشون رو دید و گفت که اینا همدیگه رو می زنن و می کشن که باورم نشد اما اتفاق افتاد، دوتا بزرگا با هم جفت شدن و کوچکترین رو زدن کشتن و الان اونیکی هم که از نظر جسه کوچکتره فثط واسه غذا خیلی سریع از مخفیگاهش میاد بیرون، اگر اونا ببینش هم باز می زننش، کلاً دلقکها با هم کمی مشکل دارن.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    علیرضا خان من خودم ۴ تا اسالاریس داشتم که توی یه فروم خارجی که تاپیک دارم یکی از مدیرانش عکسشون رو دید و گفت که اینا همدیگه رو می زنن و می کشن که باورم نشد اما اتفاق افتاد، دوتا بزرگا با هم جفت شدن و کوچکترین رو زدن کشتن و الان اونیکی هم که از نظر جسه کوچکتره فثط واسه غذا خیلی سریع از مخفیگاهش میاد بیرون، اگر اونا ببینش هم باز می زننش، کلاً دلقکها با هم کمی مشکل دارن.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    سلام
    دوست عزیز رفتار هیچ موجودی قابل پیش بینی نیست من اسلاریس دیدم که دنبال مارون می کرده! اما در کل از نظر تجربی آروم ترین دلقک اسلاریس هستش به عنوان مثال شما شاید بتونی چند تا اسلاریس رو با هم نگه داری اما این امکان برای مارون، کلارکی و بعضی گونه های دیگه دلقک امکان پذیر نیست مگر اینکه فضا زیاد باشه یا با هم جفت باشن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    سلام دوستان

من میخوام یه رف با ابعاد 70*45*45 داشته باشم برای اینکه میخوام اسبک و حتی عروس دریایی نگه دارم! این ابعاد که مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟

در ضمن این رف میخوام دقیقا پایین اک اصلی قرار بدم

لطف کنید یه طرح برای ورود و خروج اب بهم بدید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    من کلا یه تصمیم دیگه گرفتم

میخوام که این تانک اصلی که سامپ پشتش هست بذارم پایین و به عنوان سامپ و رف ازش استفاده کنم و یه تانک با این ابعاد سفارش بدم 100*55*55

به نظرتون ابعاد این تانک فعلی که میخوام برای سامپ و رف استفاده کنم تغییر بدم منظورم خونه های داخل هست
    الان به این شکل:

سامپ : 70*10*50
    قسمتی که الان تانک و میخوام در اینده رفش کنم: 70*40*50

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    الان به این شکل هست سیستم اک من اگر بخوام این مجموعه را برای رف و سامپ استفاده کنم باید تغیراتی ایجاد کنم تو سایز و چیدمان خونه ها؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط hamed_2004 : 16th January 2015 در ساعت 09:42 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    میشه من راهنمایی کنید؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2004 نمایش پست ها
    میشه من راهنمایی کنید؟؟؟؟
    دوست عزیز این طرح شما اصلا طرح درستی نیست وهمه چیزش مشکل داره .مقدار فضا شما چقدر هست وچه برنامه هایی برای این سامپ دارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز این طرح شما اصلا طرح درستی نیست وهمه چیزش مشکل داره .مقدار فضا شما چقدر هست وچه برنامه هایی برای این سامپ دارید

سلام دوست عزیز

این طرح تانک فعلی من که سامپ پشتش هست فقط میخواستم این تانک فعلی را به عنوان سامپ و رف استفاده کنم چه تغییراتی را باید ایجاد کنم!

فقط اینکه میخوام نمای رو به رو همش رف باشه!

از نظر جا که مشکلی ندارم
    فقط میخوام این تانک فعلی رف و سامپ استفاده کنم و یه تانک با ابعاد بزرگتر درست کنم براش

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2004 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این طرح تانک فعلی من که سامپ پشتش هست فقط میخواستم این تانک فعلی را به عنوان سامپ و رف استفاده کنم چه تغییراتی را باید ایجاد کنم!

فقط اینکه میخوام نمای رو به رو همش رف باشه!

از نظر جا که مشکلی ندارم
    فقط میخوام این تانک فعلی رف و سامپ استفاده کنم و یه تانک با ابعاد بزرگتر درست کنم براش
    دوست عزیز این اک را نمیشه رف کرد به چند دلیل,ارتفاع زیاد هست,این سامپ خیلی کوچک هست وهیچ وسیله ای برای اک بزرگ داخلش جا نمیشه ,خانه های سامپ مشکل داره و...شما بهتره این اک را کلا بزارید کنار ویابفروشید ویه سامپ ورف جدید درست کنید,اگه میخواید حتما همین را درست کنیدمیشه یکارش کرد ولی نه به اون صورت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دلقک
    شماره عضویت
    15457
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز این اک را نمیشه رف کرد به چند دلیل,ارتفاع زیاد هست,این سامپ خیلی کوچک هست وهیچ وسیله ای برای اک بزرگ داخلش جا نمیشه ,خانه های سامپ مشکل داره و...شما بهتره این اک را کلا بزارید کنار ویابفروشید ویه سامپ ورف جدید درست کنید,اگه میخواید حتما همین را درست کنیدمیشه یکارش کرد ولی نه به اون صورت

من تو این فکر بودم که اون شیشه ای که تانک را سامپ جدا کرده را جدا کنم و بیارمش وسط و تیغه ها را بردارم و مجدد طبق نیاز طراحی کنم

یعنی از وسط نصف بشه که ابعاد سامپ بشه 70*25*50 و نصف فضای دیگه را رف استفاده کنم

صفحه 14 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)