نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    10136

7 گذاشتن جوجه قناری زیر پای ماده دیگر

سلام و عرض ادب
    بنده چون معمولا تخم قناری هام رو زیر پای ماده ها میگردونم و تا حالا مشکلی نداشتم ولی متاسفانه یه اشتباهی که کردم اینکه تخمی که قرار بود جوجه بشه رو اشتباها به فکر اینکه چندروز مونده جوجه بشه گذاشتم زیر یه ماده که تخم هاش یک هفته مونده جوجه بشن که بعدا صبح متوجه شدم جوجه از تخم در اومده ، جوجه رو گذاشتم زیر پای یه ماده که سه تا جوجه داره و یک روز فقط از این جوجه بزرگ تر هستن ولی نر و ماده به جوجه های خودشون بدون هیچ مشکلی غذا میدن ولی به این جوجه با وجودی که دهنش رو باز میکنه غذا نمیدن امروز خودم دوسه بار دستی بهش غذا دادم به نظر دوستان علتش چیه؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام
    هر دو صورت معمولا مشاهده شده بشکلی که جفت قناری جوجه با اختلاف 2 روز با جوجهای خودش رو هم بزرگ کرده و گاهی اگر جوجه هم سن و هم زمان با جوجهای دیگر رو هم قرار بدید جفت قناری دون نمیده
    اگر جفت قناری روی جوجه می خوابند و جوجه رو گرم نگه میدارند برای تغذیه نوبت اصلی جوجها رو جابجا کنید و فقط 3 تا جوجه در اون زمان زیر پای جفت قرار بدید و نوبت به نوبت اینکار رو انجام بدید (جوجه مهمان رو با جوجه لونه جابجا کنید انشاالله دون میده)
    شما اگر همیشه به این صورت جوجها رو زیر پای جفتهای فرعی کلنی قرار میدید حتما با وصل کردن برگه توضیحات به قفس مثل زمان تخم گذاری و غیر استفاده کنید و اگر هم تخم قناری مصنوعی ندارید تهیه کنید و تخمها رو همزمان کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)