صفحه 30 از 43 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 430
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    ممنون
    پس میرم بخرمش، فقط اون سوبو قدیمی که یه پرش شکسته بذارم اون طرفش که گردش اب بیشتر شه یا نیازی نیست؟

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas69 نمایش پست ها
    ممنون
    پس میرم بخرمش، فقط اون سوبو قدیمی که یه پرش شکسته بذارم اون طرفش که گردش اب بیشتر شه یا نیازی نیست؟
    به ابزیا نگاه کنید اگه مشکلی با جریا ن زیاد ندارن بزارین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    اینکه گاهی اوقات بعد سیفون آب تانک کدر میشه علتش چیه؟
    اینکه موقع غذا دهی موج ساز رو خاموش کنم و بعد غذا دهی روشنش کنم، خوبه؟
    ویرایش توسط مانی 039 : 5th December 2014 در ساعت 10:42 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiroscar نمایش پست ها
    بله کاملا درسته، بخاطر استاندارد نبودن سیستم هستش، ممنون از اینکه پاسخ دادین
    حالا من پرس و جو که کردم از دوستان میگن تنها راهش کوتاه کردن دیواره خونه دوم هستش که اگر ۴-۵ سانت کوتاه بشه درست میشه و آب بصورت ابشار تو خونه اول سریز میشه و درست میشه و دیگه چربی نمیمونه، اما مسئله اینه که هم جا دستش بده هم مصیبته چون جنسش پلکسی هستش و بریدنش مشکل واسه همین میترسم بشکنه یا خرابش کنم برای همینه که میخوام ببینم کسی این کارو کرده تا راهنماییمون کنه
    البته منم شنیدم که علت بالا رفتن سریع نیترات هم همین مسئله آبشار نشدن آب تو سامپ هست . نمی دونم درسته یا نه؟!
    خونه دوم رو کوتاه کنیم ، اب ابشار میشه تو خونه سوم دیگه؟؟!
    داداشم رفته مسافرت برگرده ازش میپرسم تو کارای فنی خیلی استاده اگه راهی داشته باشه اطلاع می دم
    حالا این لایه چربی وجودش مشکلی بوجود میاره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15977
    البته منم شنیدم که علت بالا رفتن سریع نیترات هم همین مسئله آبشار نشدن آب تو سامپ هست . نمی دونم درسته یا نه؟!
    خونه دوم رو کوتاه کنیم ، اب ابشار میشه تو خونه سوم دیگه؟؟!
    داداشم رفته مسافرت برگرده ازش میپرسم تو کارای فنی خیلی استاده اگه راهی داشته باشه اطلاع می دم
    حالا این لایه چربی وجودش مشکلی بوجود میاره؟
    حقیقتش در مورد بالا رفتن نیترات و اینارو دقیق نمیدونم اما وقتی که آب به خونه اخر میرسه یعنی آب از متریال و مدیا هاتون رد میشه ، این قضیه آبشار و سریز بخاطر سطح آب هستش که اون لایه های زائد سطح آب خارج بشه و بره توی سامپ
    حالا من با اره مویی سعی میکنم چند سانت ازش کوتاه کنم ببینم چی میشه حالا شما هم مراقب باشین که پلکسی پشت رو نشکنید چون خیلی ضعیف و ظریف هستش و اگر بشکنه دیگه تانک به هیچ دردی نمیخوره
    اون لایه چربی هیچ مشکلی بوجود نمیاره و تنها بدیش زشت و بد نما کردن سطح آب هست ... همین

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    اینکه گاهی اوقات بعد سیفون آب تانک کدر میشه علتش چیه؟
    اینکه موقع غذا دهی موج ساز رو خاموش کنم و بعد غذا دهی روشنش کنم، خوبه؟
    سلام
    لایوراک ها یه لایه گرد مانند روش هست اگه تکون بدیم اونها رو اون لایه حرکت میکنه و وقتی هم سیفون میکنیم اگه آب روی لایوراک ها بریزیم بازم حرکت میکنه اون لایه و باعث کدری آب میشه و ممکنه نیتریت رو هم بالا ببره و بهتره آب سیفون رو داخل سامپ روی پدها بریزید
    موج ساز رو خاموش کنید برای چند لحظه مشکلی پیش نمیاد

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    لایوراک ها یه لایه گرد مانند روش هست اگه تکون بدیم اونها رو اون لایه حرکت میکنه و وقتی هم سیفون میکنیم اگه آب روی لایوراک ها بریزیم بازم حرکت میکنه اون لایه و باعث کدری آب میشه و ممکنه نیتریت رو هم بالا ببره و بهتره آب سیفون رو داخل سامپ روی پدها بریزید
    موج ساز رو خاموش کنید برای چند لحظه مشکلی پیش نمیاد

send by tapatalk
    سلام.ممنون
    منم همین کار رو می کنم آب رو تو سامپ و روی پشم شیشه ها داخل خونه های 2 و3 میریزم لان که فک می کنم شاید برا این بوده که برا این بوده که موقعها ای که اب تانک رو کشیدم می خواستم قدرت موج ساز و ببینم برا چن ثانیه روشنش کردم، امکان داره؟

غذاها . مکمکل هایی که دارم الان: اوشن 1 و2 + عصاره سیر 60 میل که خودم از یک کیلو سیر تازه گرفتم و 10 تا قطره اتویتول هم ریختم داخلش + قطره اتویتول+ جلبک اوشن+ارتمیا منجمد 110 گرم

می خواستم بدونم این غذا هاو مکمل های غذایی رو به چه صورت استفاده کنم که برا ماهیا مفید باشن و باعث بالا رفتن نیترات تانک هم نشه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، کبوتر ، طوطی
    شماره عضویت
    10639
    سلام.ممنون
    منم همین کار رو می کنم آب رو تو سامپ و روی پشم شیشه ها داخل خونه های 2 و3 میریزم لان که فک می کنم شاید برا این بوده که برا این بوده که موقعها ای که اب تانک رو کشیدم می خواستم قدرت موج ساز و ببینم برا چن ثانیه روشنش کردم، امکان داره؟

غذاها . مکمکل هایی که دارم الان: اوشن 1 و2 + عصاره سیر 60 میل که خودم از یک کیلو سیر تازه گرفتم و 10 تا قطره اتویتول هم ریختم داخلش + قطره اتویتول+ جلبک اوشن+ارتمیا منجمد 110 گرم

می خواستم بدونم این غذا هاو مکمل های غذایی رو به چه صورت استفاده کنم که برا ماهیا مفید باشن و باعث بالا رفتن نیترات تانک هم نشه؟
    سلام

گرانول فرمول 1 و 2 رو با هم ترکیب کنید

عصار سیر ( آب سیر ) رو تازه بگیرید و به اندازه نیاز .... هفته ای دو بار به غذا بزنید و در اختیار ماهی ها قرار دهید

مولتی ویتامین رو هم هفته ای دو بار به غیر از زمانی که عصاره سیر استفاده کردید استفاده کنید

آرتمیا منجمد رو قبل از استفاده بگذارید یخش باز بشه بعد یه کوچولو آبگیری کنید و آب اضافه را دور بریزید و استفاده کنید

عصاره سیر و مولتی مهم نیست به کدام غذا زده بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نفس خانم میشه مارک led های رو که استفاده کردین رو بگید وتعداد و واتشون و اگه لطف میکنید یه عکس ازشون بگیرید و قرار بدین می خوام نحوه قرارگیریشونو ببینم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    ارتمیا و جلبک رو چطوری استفاده کنم؟ اشکال داره دوتاش رو تو یه روز به ماهیا بدم؟
    مارک ال ای دی ها رو نمی دونم ، 17 تا ال ای دی یک وات هستن(یه دونه قرمز یه دونه سبز 6 تا ابی و 9 تا سفید که به صورت 3 به 2 سفید و ابی کار شده)+ 2 تا ال ای دی ابی نور شب، عکسم چشم عصر که روشن شدن می زارم

سیفون ها تموم شدن شوری 25 و نیترات 25 هست، یه مقدار استرسشون کمتر شده و بیشتر از قبل بیرون میان

صفحه 30 از 43 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)