سلام خدمت دوستان عزیزم.این مطلب در آموزش ساخت سنگ و صخره مصنوعی موجود است.اما به دلیل تفاوت اون با بقیه موضوعات به صورت جداگانه آوردمش تا در موردش بحث بشه و
ساخته بشه.البته برای آکواریوم گیاهی باید حتما بخوبی عایق بشه.اما خب میشه براحتی ساختش و من اینکارو کردم.البته یک چیز دیگه ساختم اما خب روشش همینه.بسیار روش خوبیه.
بدرد خیلی جاها میخوره و برای کارهای مختلف میشه از این روش استفاده کرد.فقط باید جای روزنامه و تورمرغی عوض بشه.یعنی روزنامه بره داخل و تور بیرون و روی اون ملات.
موفق باشید

1- ابتدا با با روزنامه دور تور مرغی میپیچید و با چسب کاغذ محکم میکنید که دیگه اصلا تورمرغی دیده نشه

2- مرحله بعد گوشه جعبه با چسب محکم میچسبونیدش و روی روزنامه رو با ملات ضدآب میپوشانیم.خودم نفهمیدم ملات ضدآب چیه ولی احتمالا یک نوع چسب باید باشه یا بتونه اکریلیک.

3-مرحله بعد میزارید خوب خشک بشه و تمام جعبه رو با ملات پوشش میدید و بعد خشک شدن یک لایه رنگ قهوه ای روش میزنید.

4- تنه درخت آمادست.شما فقط کافیه با رنگ قهوه ای رنگش کنید و بهش حالت طبیعی بدید.از روی عکس واقعی رنگ کنید.بعدش یک لایه پوشش سیلر یا کلر بهش بزنید تا براق بشه.