صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دایناسور
    شماره عضویت
    16510

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16710
    سلام به همه دوستان
    با تمام همه این صحبت ها تعدادی از این ماهی حالا تااین لحظه مردن و بقیه هم ب مرور خواهند مرد ، پس بیاد حداقل راه نگهداری درست این ماهی هارو به اطرافیانمون یاد بدیم ،مطمعنم همه مردم دوست دارن ماهی شون عمر خوبی داشته باشه .
    حالا خواهش میکنم بیاد راه های که میشه این ماهی های بخت برگشته رو تو خونه یا هر جایی که بهتره نگهداری کنیم ، دلم میخاد امسال حداقل ماهی های اطراف خودمو نجات بدم
    با تشکر

ک

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دایناسور
    شماره عضویت
    16510
    بنظر من يه تاپيك جديد بسازيد با عنوان سرنوشت ماهي قرمز ات چه شد
    هر كسي كه خريده يا ديده بياد بگه توضيح بده

کاربرفعال

شماره عضویت
    15092
    سلام
    من یه ماهی گلی 3 سال پیش دم عید خریدم، امسال سومین سالی هست که پیشمه خیلی هم خوشحالیم جفتمون!
    ماشالا هر روز هم داره شیکمو تر و بزرگتر میشه!
    من فکر میکنم درست اینه که ببینیم نگهداری صحیح اون به چه صورت هست!
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط هوتن تن طلایی نمایش پست ها
    بنظر من يه تاپيك جديد بسازيد با عنوان سرنوشت ماهي قرمز ات چه شد
    هر كسي كه خريده يا ديده بياد بگه توضيح بده
    سلام

فکر خوبیست و خودتون میتونید استارتر تاپیک باشید! در جای مناسب تاپیک رو ایجاد کنید و بقیه رو دعوت کنید به تاپیک

موفق باشید

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    من امسال میخواستم بخرم
    اما شاید باورتون نشه سمت خودمون یک دونه ماهی قرمز سالم پیدا نکردم
    البته از دوسه سال پیش به این طرف ، فایتر جای ماهی قرمز رو گرفته
    که به نظر من بهتره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    دوستان نباید صورت مسئله رو پاک کرد باید به مردم یاد داد چطور ازشون نگه داری کنن که اگه روسا اجازه بدن من این تاپیک رو باز میکنم تا چند وقت دیگه او قسمت مناسب من یه فایتر داشتم 5 سالش بود یه فایتر دیگه 3 ساله داشتم که دیگه زنده نموندن الان هم یه جفت ماهی قرمز دارم که ماشالا هنو زنده هستن پس من اطلاعاتم رو کامل کردم براتون تو یه تاپیک مینویسم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    روسا که قطعا کاری ندارن ولی مسئله اینجاست که نمیشه به میلیون ها آدمی که خیلی هاشون اصلا دسترسی به هیچ منبع اطلاعاتی ندارن آموزش داد، مگر اینکه صدا و سیا و سایر رسانه های ملی کمک کنند و فرهنگ سازی کنند و یاد بدن که جطور میشه جلوی این همه ظلمی که هر سال به میلیون قطعه ماهی میشه رو گرفت. در هر صورت اینکه به صورت یک رسم و آیین که به نوعی بزرگ پنداشته میشه توسط مردم، قشنگ نیست که بی دلیل ماهی رو در یک تنگ که معمولا کمتر از ۳۰۰ سی سی آب توشه حبس کنیم و با کلر و آمونیاک و خمیر نون زجرش بدیم. این با روح نو شدن سال، با روح سالی پر از انسانیت و محبت و ... منافات داره!!!! و مهم تر از همه!!! اصلا نبوده این اصلا بخشی از آیین نوروز نیست و سابقش کمتر از چند دهه هست .

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 21st July 2016 در ساعت 12:43 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    بله صد درصد حق باشما هست الان من هرچی به ماهی ها برسم خب بازم اون چیزی نمیشه که باید تو طبیعت باشه حالا هر روز آب عوض کن غذا مخصوص از این حرفا !!!!!! اعتقاد من هم بر این هست که این موجودات باید تو طبیعت باشن نه تنها ماهی ها بلکه همین منگل شما هم باید تو طبیعت باشه! قبول دارین که،؟،،،!!!!!! اما با نخرید من و شما دم عید که این صنعت فرو پاشی نمیکنه.!!!!! میکنه!!!!!؟ نه این فقط وظیفه من و شما نیست که ! این وظیفه دولت هست. مثل الان که خرید و فروش خون های شکاری ممنوعه خرید و فروش هرگونه حیوون رو ممنممنوع اعلام کنه؟ آره قبول دارم وظیفه من و شما ی حامی حیوون ها هم هس ولی دولت باید کمکمان کنه! باید خرید و فروشش هرگونه حیوون از این به بعد ممنوع بشه اون هایی که تو خونه هستند! مبارکه صاحابشون آونایی که در دست فروشش هستن بعد آموزش رها سازی و آونایی که تو طبیعت هستن تا آخر عمر با شادی زندگی کنن

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)