نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

5 رویای شیرین یک کاسکو

رویای شیرین یک کاسکو

سلام . دوستان دیروز داشتم دنبال مطلبی میگشتم که یه عکس توجهمو جلب کرد . یه طوطی کاسکو که روی توپ گلف نشسته بود . هرکی که کاسکو داره و با زبان بدنش آشنایی داشته باشه از حالت چشمهای این کاسکو میتونه متوجه بشه که این طوطی چه حسی داره وقتی داره از تخم مراقبت میکنه . اصلا به این موضوع کاری نداشته باشید که چرا این طوطی پرکنه ؟ چرا تخم گذاشته ؟ باید چی کار کنیم وقتی طوطی ماده بدون جفت تخم میذاره؟ .... من فقط دوست دارم که شما قیافه جذاب و مادرانه این کاسکو رو وقتی داره از تخم ها و توپ گلف مراقبت میکنه ببینید

اسم این کاسکو 25 ساله جردنه . ماجرا رو از زبون خودش و صاحبش بخونید .

صاحب جردن : من واقعا فکر میکنم جردن میخواد مامان بشه . این حالتش رو وقتی که میخواد از توپ های گلف مراقبت کنه کاملا میشه تشخیص داد . با منقارش توپ رو زیر بدن خودش قرار میده و بعد روی توپ میشینه .

جردن الان 20 سال داره و این اولین باره که تخم میذاره . چند روز آروم بود و بعد این اتفاق افتاد ( دوم سپتامبر )

او در طول روز ساکت و آروم نشست ، کمی پچ پچ کرد اما خیلی شیرین و دوست داشتنی ...، و اجازه داد من نوازشش کنم . تخم بارور نیست و این واقعا غم انگیزه چون جردن واقعا دوست داره این جوجه ها رو ببینه .
    اجازه میدم چند روزی روی تخم ها بشینه و ازشون مراقبت کنه و بعد تخم ها رو برمیدارم یا بهتره بگم امیدوارم که جردن خودش تخم ها رو ترک کنه. من تا به حال پرندگان ماده زیادی داشتم که بدون جفت تخم گذاشتن اما تمایل نداشتن که روی تخم بشینن .

5 سال بعد

من جردن هستم 25 سال دارم . هر سال یه مدت کوتاهی آروم و ساکت میشم و بعد در بدن من تخم ایجاد میشه . این اتفاق طبیعیه و من نمیتونم کنترلش کنم . هیچ جفتی ندارم ولی تخم ایجاد میشه و من با علاقه و پشتکار روی تخم ها میشینم .

تو این عکس من روی تخم نشستم و یه کاسه شیشه ای رو به عنوان لونه انتخاب کردم .

عجبیه که همه تخم ها سرد میشن و با اینکه هیچ تخم دیگه ای وجود نداره اما من فکر میکنم هنوز باید تو ظرف بشینم حتی وقتی تخم ها رو از داخل ظرف برداشتن. یه انسان اینجا هست که میخواد یه تخم مرمری بزرگ به من بده .

آره ایده خوبیه که اجازه بدن یکی دوهفته روی یه توپ مرمری بزرگ یا توپ گلف بشینم . طوری که بدن من در شرایط ایجاد یه تخم دیگه قرار نگیره . این ایجاد تخم واقعا از بدن من سخت کار میکشه . برای همین معمولا چند هفته ساکت میشم . انسان هایی که اطراف من هستن بهتره این روزا مطمئن شن که من کلسیم کافی برای انجام چنین کاری رو دارم ! تخم گذاشتن کار آسونی نیست

ترجمه : سپیده

منبع :
    parsipet .ir

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    عالی بود میرسی و خسته نباشی
    حنایی هم خیلی سعی میکنه توپش رو ببره زیرش اما توپه بزرگه نمیتونه قفط میتونه یه پاشو بزاره روش، کلا عاشقشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    خیلی غم انگیز بود اگه روزی شیلا کوچولوی من چنین حسی داشته باشه به هر قیمتی شده براش یه همسر خوب پیدا میکنم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)