صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092

کاسکو کوچولو ، مهدی نیو

سلام دوستان این کاسکورو 2 روزه گرفتم فروشنده گفته 4ماهشه به نظر شما چند ماهشه چون خیلی میترسه نتونستم عکس درست حسابی بگیرم از این کوچولو
    من خودم فکر کنم 5/6 ماهه باشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.مبارکه ایشالا که حسابی بتونید به حرفش بیارید و شیرین کاری یادش بدید.از این عکس ها هیچی نمیشه حدس زد.دیگه از امروز که خریدید به فکر سنش نباشید.به این فکر کنید که یک کاسکو دارید و باید براش وقت بگذارید تا هم باهاش ارتباط برقرار کنید و هم به حرف بیاریدش.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    آخه خیلی میترسه تا 1زره نزدیک قفس میشم میره پایین اینجوری میکنه مثل عکس طبیعیه دوستان؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوستان این کاسکورو 2 روزه گرفتم فروشنده گفته 4ماهشه به نظر شما چند ماهشه چون خیلی میترسه نتونستم عکس درست حسابی بگیرم از این کوچولو
    من خودم فکر کنم 5/6 ماهه باشه
    آخه خیلی میترسه تا 1زره نزدیک قفس میشم میره پایین اینجوری میکنه مثل عکس طبیعیه دوستان؟
    سلام . مبارکه 4 ماهش نیست . احتمالا همون 5 6 ماهشه ولی بعد ازش یه عکس بذارید تا بشه بهتر نظر داد . فعلا هیچ استرسی بهش وارد نکنید .

فقط وقتی شما میرید سمتش میره کف قفس یا همیشه میره ؟

وقتی به قول شما میترسه و میره پایین قفس ساکت میشینه ؟ یا سرش رو عقب میبره و منقارش رو باز میکنه و صدای مثل هیس درمیاره که یه جوری شما رو بترسونه یا کلا حرکت خاصی انجام میده ؟

وقتی شما دور میشید میره روی چوب نشیمن ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    سلام نه روی چوب میشینه غذام میخوره ،وقتی میرم سمتش اول چشم ازم بر نمیداره (ولی رو چوبه) بعد که دستم میره سمت قفس میاد پایین از تو گلوش صدا در میاره و بعد که دستمو برا غذا میبرم تو قار میکشه
    تو این مدت 1 بار صبح که پا شدم دیدمش با نوکش میله کف قفسو گرفته و پاشو میکشه کف قفسش بعد که غذا گذاشتم براش آروم شدو غذا خورد این کارم 1 بار آخر شب که کاری باهاش نداشتم 1 دفعه انجام داد بهد 1/2 دقیقه خودش آروم شد این حرکتش برا چیه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام نه روی چوب میشینه غذام میخوره ،وقتی میرم سمتش اول چشم ازم بر نمیداره (ولی رو چوبه) بعد که دستم میره سمت قفس میاد پایین از تو گلوش صدا در میاره و بعد که دستمو برا غذا میبرم تو قار میکشه
    تو این مدت 1 بار صبح که پا شدم دیدمش با نوکش میله کف قفسو گرفته و پاشو میکشه کف قفسش بعد که غذا گذاشتم براش آروم شدو غذا خورد این کارم 1 بار آخر شب که کاری باهاش نداشتم 1 دفعه انجام داد بهد 1/2 دقیقه خودش آروم شد این حرکتش برا چیه؟
    دوست عزیز خوب میشد ابتدا انجمن یه سرچی میکردید....تازه 2روزه خریدید طبیعی هستش...دو هفته فقط اب و غذاش عوض کنین و زیاد بهش نزدیک نشین و دستتونم جلوش نبرید..بعد دو هفته کم کم بهش نزدیک تر بشید و از دست بهش غذا بدید این کاسکو شما هنوز بهتون عادت نداره .فقط در تربیت و سخنگویی باید صبر کنید صبر صبر صبر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    اینکه پاش رو میکشه کف قفس داره با شما لج بازی میکنه مین قبلا 2 تا کاسکو داشتم که این حرکت رو میکردند بهتره زیاد فعلا سر به سرش نذارید و یه مدت بگذارید به محیط جدید عادت کنه بعد یواش یواش بهش نزدیک بشید چون سنش کم هست زود وایسته به شما میشه فعلا باهاش مدارا کنید تا یه چند روزی بعد باز اعلام وضعیت ش رو بکنید تا دوستان نظر بدهند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    ممنون دوستان فقط برا آبو غذا میرم جلو الان تو ارتفاع 2 متری گذاشتمش و فقط مارو از اون بالا میبینه تو 1کتاب خوندم که اول باید تو ارتفاع باشه بعد کم کم بیارمش پایین تر ممنون دوستان از راهنمایتون پس مشگلی جزء لجبازی نداره

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    سلام
    تبریک میگم بهتون
    امیدوارم لحظه های خوبی و در کنار هم داشته باشین
    به قار کشیدن هاش توجه نکنین.. بعد یه مدت کلی با هم دوست میشین و میتونین باهاش تمرین سخنگویی کنین

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام مهدی جان ..تبریک میگم ..

ایشالا خیلی زود رام و دستی بشه..

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)