صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 51
    همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    با سلام
    از آقای رضایی سپاسگزاری میکنم به خاطر مطالب مفیدشون.اسپرولینا رو به راحتی میتونید از مغازه های اب شور نواب تهیه کنید.در مورد لاروها تغذیه این ماده و در دیسکس های ریز مخلوط این ماده همراه دل در شادابی و سلامتی دیسکس ها به وضوح قابل مشاهده است.از اونجایی که غذاهای شرکتی علاوه بر این ماده دارای مواد دیگری مثل رنگدونه و سایر ترکیبات شیمیایی و ... هستند بنده بین اضافه کردن این ماده یا غذاهای گرانولی مورد اول رو انتخاب خواهم کرد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    15222
    اسپیرولینا ، به عنوان یک ماده ارزشمند غذایی جهت تغذیه انسانی استفاده می شود در حال حاضر با پروژه ای که وزارت بهداشت در نظر دارد به عنوان پودر در نانوایی ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت . خبرها حاکی از این است که هم اکنون در شهرستان قشم از این پودر جهت مصرف نانوایی ها استفاده می شود . اسپیرولینا حاوی مواد ارزشمند از انواع ویتامین ها و اسید امینه های ضروری می باشد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    15222
    اسپیرولینا یک غذای مخصوص برای آبزی پروی و ماهیان زینتی

. اسپیرولینا با توجه به خواص اشاره شده ذیل یک مکمل غذایی خوب برای بسیاری از موجودات از جمله ماهیان ؛ پرندگان ؛ میگو و دیگر جانوران دست آموز از جمله گربه و سگ میباشد. در افزایش رشد میگوها و ماهیان تاثیر شگفتی دارد از طرفی درخوش رنگی ماهیان و سلامت آنها مؤثر میباشد. امروزه موج در حال رشدی برای افزایش تغذیه ویژه از جنبه افزایش رشد و نیز مقاوم سازی ابزیان به بیماری در آبزی پروری بوجود آمده است . یکی از موادی که امروزه برای این منظور استفاده میشود پودر اسپیرولینا است.
    اسپیرولینا سرشار از پروتیین میباشد.که بعضا تا 65 درصد میرسد.از طرفی سرشار از ویتامین b12 ؛ آهن ؛ مواد معدنی و نیز اسد چرب ضروری gla که کمک به dna برای ترمیم خود بعد از تماس با رادیواکتیو میکند.اسپیرولینا بین 18 تا 22 اسید امینه اصلی دارد که کاملترین پروتیین گیاهی را میسازند.
    اساسا مصرف اسپیرولینا در ایجاد ایمنی بالا در بدن موجودات بسیار مؤثر است.اسپیرولینا منبع عمده ای از کربوهیدراتها از جمله گلیکوژن بوده که بوسیله بدن جذب شده و موجب انرژی بالا در بدن میشوند .
    امروزه پرورش دهندگان ژاپنی به پنج کلید سود آوری در مصرف اسپیرولینا در خوراک آبزیان دست پیدا کرده اند.
    1- میزان رشد بهتر 2- بهبود کیفیت در رنگ پذیری ماهی 3- میزان بقاء بیشتر 4- کاهش مصرف دارو 5- کاهش ضایعات محیطی
    مکمل خوب برای هچری ها:
    مصرف پودر اسپیرولینا در افزایش رشد بهتر و کاهش ضایعات تغذیه ای) بعلت عدم ایجاد چربی شکمی (پایداری بیشتر نسبت به بیماریها را بدنبال دارد. با مصرف این ماده نسبت رشد تا 10 % افزایش خواهد داشت.
    غذای سلامت برای ماهیان آکواریومی:
    در تولید ماهیان زینتی برای بسیاری از گونه ها از جمله ماهیان مناطق حاره ؛ جلبک ها بخشی از غذایی آنها را تشکیل میدهند.
    مصرف اسپیرولینا پنج سود اساسی را برای آکواریوم داران بدنبال دارد. 1- تامین ویتامینها و مواد معدنی لازم 2- سرشار از پروتئین های مخاطی جهت سلامت پوست 3- حاوی فیکوسیانین جهت جلوگیری از چاقی و افزایش رشد بهتر ماهی4- وجود اسید های چرب ضروری به منظور رشد متناسب اندام ها 5- غنی از رنگ دانه شبیه کاریتونیدها .
    تغذیه ماهیان با این آلگ ماهیانی زیبا؛ سلامت با طول عمر بیشتر را تولید خواهد کرد. اسپیرولینا در فضای آکواریوم رشد نخواهد کرد و لذا موجب کثیفی آن نخواهد شد.
    سلامت؛خوش رنگی و زیبایی پرندگان زینتی با مصرف اسپیرولینا :
    جلبکها موجب خوش رنگی بال و پر؛ روشنی رنگ و زیبایی منقار ؛ پوست ؛ و رشد باکتریهای مفید جهاز هاضمه پرندگان میشوند.با مصرف 2 تا 5% پودر اسپیرولینا در غذای پرندگان زینتی ؛ شادابی پرندگان بهتر خواهد شد و از طرفی مصرف ویتامینهای سنتتیک کمتر میگردد.
    غذای سلامت برای سگ و گربه های خانگی:
    پودر اسپیرولینا در سلامتی سگ و گربه های خانگی نیز مفید است. اضافه کردن مقدار 1% پودر اسپیرولینا در جره غذایی گربه های کوچک خانگی و گربه های بزرگتر حدود 4/1 قاشق غذا خوری در هر روز ؛ سگ های متوسط 2/1 و بزرگتر 1 قاشق غذا خوری .
    اسپیرولینا نیرو بخش برای اسب وگاو:
    اسپیرولینا یک غذای نیرو بخش در پرورش اسب و گاو میباشد. 2/1 انس به ازای هر 50 کیلو وزن بدن با اضافه کردن به غذا قابل استفاده است. استفاده از اسپیرولینا در جیره غذایی باعث افزایش اسپرم در نرها و باروری بیشتر در جنس ماده خواهد شد.
    منبع : asta.net
    ویرایش توسط رضا مصدقی نژاد : 26th February 2014 در ساعت 01:22 PM دلیل: ذکر منبع

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    15721
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا مصدقی نژاد نمایش پست ها
    اسپیرولینا یک غذای مخصوص برای آبزی پروی و ماهیان زینتی

. اسپیرولینا با توجه به خواص اشاره شده ذیل یک مکمل غذایی خوب برای بسیاری از موجودات از جمله ماهیان ؛ پرندگان ؛ میگو و دیگر جانوران دست آموز از جمله گربه و سگ میباشد. در افزایش رشد میگوها و ماهیان تاثیر شگفتی دارد از طرفی درخوش رنگی ماهیان و سلامت آنها مؤثر میباشد. امروزه موج در حال رشدی برای افزایش تغذیه ویژه از جنبه افزایش رشد و نیز مقاوم سازی ابزیان به بیماری در آبزی پروری بوجود آمده است . یکی از موادی که امروزه برای این منظور استفاده میشود پودر اسپیرولینا است.
    اسپیرولینا سرشار از پروتیین میباشد.که بعضا تا 65 درصد میرسد.از طرفی سرشار از ویتامین b12 ؛ آهن ؛ مواد معدنی و نیز اسد چرب ضروری gla که کمک به dna برای ترمیم خود بعد از تماس با رادیواکتیو میکند.اسپیرولینا بین 18 تا 22 اسید امینه اصلی دارد که کاملترین پروتیین گیاهی را میسازند.
    اساسا مصرف اسپیرولینا در ایجاد ایمنی بالا در بدن موجودات بسیار مؤثر است.اسپیرولینا منبع عمده ای از کربوهیدراتها از جمله گلیکوژن بوده که بوسیله بدن جذب شده و موجب انرژی بالا در بدن میشوند .
    امروزه پرورش دهندگان ژاپنی به پنج کلید سود آوری در مصرف اسپیرولینا در خوراک آبزیان دست پیدا کرده اند.
    1- میزان رشد بهتر 2- بهبود کیفیت در رنگ پذیری ماهی 3- میزان بقاء بیشتر 4- کاهش مصرف دارو 5- کاهش ضایعات محیطی
    مکمل خوب برای هچری ها:
    مصرف پودر اسپیرولینا در افزایش رشد بهتر و کاهش ضایعات تغذیه ای) بعلت عدم ایجاد چربی شکمی (پایداری بیشتر نسبت به بیماریها را بدنبال دارد. با مصرف این ماده نسبت رشد تا 10 % افزایش خواهد داشت.
    غذای سلامت برای ماهیان آکواریومی:
    در تولید ماهیان زینتی برای بسیاری از گونه ها از جمله ماهیان مناطق حاره ؛ جلبک ها بخشی از غذایی آنها را تشکیل میدهند.
    مصرف اسپیرولینا پنج سود اساسی را برای آکواریوم داران بدنبال دارد. 1- تامین ویتامینها و مواد معدنی لازم 2- سرشار از پروتئین های مخاطی جهت سلامت پوست 3- حاوی فیکوسیانین جهت جلوگیری از چاقی و افزایش رشد بهتر ماهی4- وجود اسید های چرب ضروری به منظور رشد متناسب اندام ها 5- غنی از رنگ دانه شبیه کاریتونیدها .
    تغذیه ماهیان با این آلگ ماهیانی زیبا؛ سلامت با طول عمر بیشتر را تولید خواهد کرد. اسپیرولینا در فضای آکواریوم رشد نخواهد کرد و لذا موجب کثیفی آن نخواهد شد.
    سلامت؛خوش رنگی و زیبایی پرندگان زینتی با مصرف اسپیرولینا :
    جلبکها موجب خوش رنگی بال و پر؛ روشنی رنگ و زیبایی منقار ؛ پوست ؛ و رشد باکتریهای مفید جهاز هاضمه پرندگان میشوند.با مصرف 2 تا 5% پودر اسپیرولینا در غذای پرندگان زینتی ؛ شادابی پرندگان بهتر خواهد شد و از طرفی مصرف ویتامینهای سنتتیک کمتر میگردد.
    غذای سلامت برای سگ و گربه های خانگی:
    پودر اسپیرولینا در سلامتی سگ و گربه های خانگی نیز مفید است. اضافه کردن مقدار 1% پودر اسپیرولینا در جره غذایی گربه های کوچک خانگی و گربه های بزرگتر حدود 4/1 قاشق غذا خوری در هر روز ؛ سگ های متوسط 2/1 و بزرگتر 1 قاشق غذا خوری .
    اسپیرولینا نیرو بخش برای اسب وگاو:
    اسپیرولینا یک غذای نیرو بخش در پرورش اسب و گاو میباشد. 2/1 انس به ازای هر 50 کیلو وزن بدن با اضافه کردن به غذا قابل استفاده است. استفاده از اسپیرولینا در جیره غذایی باعث افزایش اسپرم در نرها و باروری بیشتر در جنس ماده خواهد شد.
    منبع : asta.net
    با سلام
    اقا رضا یه راهنمایی میخواستم ازتون
    این اسپیرولینا رو از کجا تهیه کنیم من ساکن تبریزم دنیارو زیرو رو کردم نتونستم پیدا کنم در ضمن قیمتشم هم لطف کنین ممنون میشم
    با تشکر

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه پرشین و ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    15234
    دنیارو زیرو رو کردم نتونستم پیدا کنم
    داروخانه. و آکواریوم فروشی های خیابان خاقانی.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    15721
    قیمتش لطفا کنین

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    15721
    درضمن تو داروخونه ها قرصش هست پودرش نیست ایا از قرص هم میشه استفاده کرد

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid363 نمایش پست ها
    درضمن تو داروخونه ها قرصش هست پودرش نیست ایا از قرص هم میشه استفاده کرد

درود من اسپیرولینا رو از داروخانه بصورت قرص خریدم و پودرش کردم و در غذای دست ساز خودم استفاده کردم. من 22000 خریدم یک بسته 100 تاییش رو ولی تازگی فکر می کنم 45000 شده.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    15721
    ممنون از لطفت دوست عزیز

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    با سلام
    ممنون از راهنمایی همه عزیزان
    ببخشید اگه قرص اسپیرولینا رو استفاده کنیم
    چند تا قرص رو برای چه مقدار میکس دل باید اضافه کرد؟
    متشکرم

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)