صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 54
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    آتنا جان پشمکت بی نهایت زیباست.یه میکس پرشین/dsh فوق العاده...رگ پرشینشم قویه(^-^)
    خدا رو شکر که الان پیشتونه....هیچ چیز بدتر از این نیست که ادم حیوونی رو که مثل بچش میمونه بده دست کسه دیگه: (
    گربه ها خیلی لوسن انقدر که همیشه اویزون بغلتن...یه روزم که نباشن انگار ادم چیزی رو گم کرده....

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    مرسی نفیسه جون،آره خیلییی خودشو لوس میکنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAAABAN نمایش پست ها
    وای چقد ناز و ملوسه...خداحفظش کنه....امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشه
    دوست مهربونمون ممنون از لطفت

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467

ممنون نسرین جان،آره واقعا سخت بود...نمیدونم پشمک رگ پرشین داره یا نه،البته دکترش که چیزی نگفت و هموم dsh نوشت تو شناسنامش،کوچولو که بود یکم شبیه پرشین بود اما بزرگ که شد کم کم چهرش عوض شد.راستش واقعا برام مهم نیست،اگه زشت ترین گربه دنیا هم باشه بازم من همینجوری دوسش دارم و برام کلییی عزیزه

من روزا که میرم بیرون همش بی تاب خونه رفتنم،چون تا درو باز میکنم 2تا چشم سیاه گنده رو میبینم که پشت در نسشته منتظرم

[/QUOTE]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    اول از همه خیلی داستان رو هیجانی و جالب نوشته بودید
    و دوم خیییییییییییییللللللللللل لیییییییییییییی پشمک نازه و ملوسه و امیدوارم که همیشه همیشه پیش خودتون در کنار مادر مهربونش بمونه
    و سوم هم ازتون خخخخخخخخخخخخخخییییییییییی لللللللللییییییییی ممنونم عکسا و داستان زیبا

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    سلام
    اول از همه خیلی داستان رو هیجانی و جالب نوشته بودید
    و دوم خیییییییییییییللللللللللل لیییییییییییییی پشمک نازه و ملوسه و امیدوارم که همیشه همیشه پیش خودتون در کنار مادر مهربونش بمونه
    و سوم هم ازتون خخخخخخخخخخخخخخییییییییییی لللللللللییییییییی ممنونم عکسا و داستان زیبا
    سلام خیلییییی ممنون از شما که از اولشو خوندی....ببخشید طولانی بود تازه کلی خلاصش کردم،بازم خیلییییییی ممنون از لطفت

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    من این داستان شما رو دیشب خوندم . فکر نمیکردم آخرش اینقدر جذاب و عالی تموم شه . خدا کنه اگه جدایی هست بین ما و این موجودات دوست داشتنی ، از همین جدایی ها باشه ، که آدم امید داشته باشه که یه بار دیگه میبینتش . کاش منم میتونستم دلمو خوش کنم که یه روز میتونم دوباره جوجو کوچولومو ببینم . خوشحالم که الان پیش شماست و امیدوارم همیشه در کنار هم شاد باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    دوستان این دخی ما یه مشکلی داره اونم اینکه وقتی میخوابه بشدت خر و پف میکنه...خر خری که گربه ها میکنن نه ها...خروپف مثل آدما.بنظرتون مشکلی داره؟ممکنه از پرخوری باشه؟چون ایران که بودیم خیلی بد غذایی میکرد و هر چیزی هم نمیخورد و وقتی هم میخوابید خروپف نمیکرد،اما غذا های اینجا رو بیش از اندازه دوست داره و خیلیییی میخوره،ممکنه بخاطر اون باشه؟![IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    من این داستان شما رو دیشب خوندم . فکر نمیکردم آخرش اینقدر جذاب و عالی تموم شه . خدا کنه اگه جدایی هست بین ما و این موجودات دوست داشتنی ، از همین جدایی ها باشه ، که آدم امید داشته باشه که یه بار دیگه میبینتش . کاش منم میتونستم دلمو خوش کنم که یه روز میتونم دوباره جوجو کوچولومو ببینم . خوشحالم که الان پیش شماست و امیدوارم همیشه در کنار هم شاد باشید
    مرسی سپیده جون،داستان جوجو کوچولوتو قبلا خوندم و کلییی اشک ریختم،همه ما ها که با حیوونا سرو کار داریم تجربه های تلخ داریم،منم قبل از فلفل یه توتو داشتم (البته جوجه کلاغ بود) که رفت پیش جوجوی شما....ولی شاید تنها راهی که باعث التیام میشه محبت کردن به بقیه ی هم نوعاشونه،مطمئنم جوجو خیلی خوشبخت بوده که همون عمر کوتاهشو پیش شما بوده دوست خوبم

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    وقتی پشمک کار بد میکنه...[IMG][/IMG]

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)