صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36
    همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3

انواع اسباب بازی و وسایل و ملزومات در رابطه با طوطي سانان

انواع اسباب بازی و وسایل و ملزومات در رابطه با طوطي سانان

کاربر عالی

شماره عضویت
    4

Wild Side Carrier Parrotopia € 95,00

Tiki Takeout EINSTEIN serie € 20,00

Showerfun small Parrotopia € 25,95

Penthouse € 10,00

Party Ball 5 cm cluster € 5,95

Kaleidoscoop klein € 14,95

Fire Cracker Swing € 14,70

Coco Treasure € 7,00 ( نارگیل)

Acryl Schommel small Parrotopia € 14,50 (مخصوص کوتاه شدنه ناخن )

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.این اسباب بازی های فکری یا اونایی که واسه اینه، که طوطی دنبال غذا بگرده یا اون تابی واسه کوتاه شدنه ناخنه یا اون طناب که تو همه سایتای خارجی میگن طوطی باید اینو داشته باشه تو تهران هست؟من روش درست کردن طناب رو می دونم ولی میخوام اگه تو تهران هست دیگه به خودم زحمت ندم درست کنم.دنبال اسباب بازی های فکری هم هستم تو تهران هست؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.این اسباب بازی های فکری یا اونایی که واسه اینه، که طوطی دنبال غذا بگرده یا اون تابی واسه کوتاه شدنه ناخنه یا اون طناب که تو همه سایتای خارجی میگن طوطی باید اینو داشته باشه تو تهران هست؟من روش درست کردن طناب رو می دونم ولی میخوام اگه تو تهران هست دیگه به خودم زحمت ندم درست کنم.دنبال اسباب بازی های فکری هم هستم تو تهران هست؟
    سلام

یه سر به پرنده پر طلایی تو خیابان شریعتی بزنید
    ممکنه اون داشته باشه

بابک

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام سپیده جان
    من توی خیلی از مغازه ها گشتم ولی پیدا نکردم بازی فکری که اصلا پیدا نمیشه اگر پیدا کردم حتما بهت خبر می دم قبلا هم در این مورد صحبت کرده بودیم... طوطیت چه طوره اسپری اثر کرد یا بی تاثیر بود؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.آره گفتی نیست ولی فکر کردم شاید کسی دیده باشه.سوالت درباره کاسکو رو نمی دونم اینجا جواب بدم یانه؟حالا چون پرسیدی می گم.از همون روز که گفتی بفروشش دیگه تصمیم گرفتم بهش اسپری نزنم دیگه برام مهم نبود پراشو خراب می کنه یانه.آخه می دونی هر بار که اسپری می زدم بهش، خیلی خیلی عصبی میشد بعد با شدت بیشتری دمشو می کند.راستشو بخوای دلم براش سوخت.دیگه نزدم.راحتش گذاشتم.فقط هر بار که می رفت سراغ دمش یه جور حواسشو پرت می کردم.فهمیدم از جایزه گرفتن خیلی خوشش میاد منم باهاش بازی کردم تو این مدت 4 تا بازی بهش یاد دادم.توپ بازی ، بازی حلقه ،تمرین قدم برداشتن و یه بازیه دیگه که هم منو راحت می کنه هم اونو سرگرم میکنه اینطوریه که اسباب بازیهای کوچیکشو میندازه تو یه جعبه منم واسه هر کدوم یه تخمه بهش جایزه می دم.تا حدودی میشه گفت موفق شدم پرکنیشو کم کنم.نمی گم عالیه ولی اثرش از اسپری بیشتر بود.یه چیزه دیگه هم فهمیدم اینه که وقتی جوجو تو قفسه و ما نیستیم .هرکی وارد اتاق بشه این میترسه و دمشو ریش ریش میکنه .یه بار وقتی می خواستم برم بیرون گذاشتمش بیرونه قفس بعد به مامانم گفتم بهش سر بزنه و براش غذا و اسباب بازی بذاره.وقتی برگشتم خوشحال تر از وقتی بود که تو قفس می موند.تازه داشتم از موفقیتم لذت میبردم که این بلای تازه افتاد تو جونش که خودت می دونی.از هرچی می ترسم سرم میاد.بدشانس تر از من دیدی تا حالا؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام.آره گفتی نیست ولی فکر کردم شاید کسی دیده باشه.سوالت درباره کاسکو رو نمی دونم اینجا جواب بدم یانه؟حالا چون پرسیدی می گم.از همون روز که گفتی بفروشش دیگه تصمیم گرفتم بهش اسپری نزنم دیگه برام مهم نبود پراشو خراب می کنه یانه.آخه می دونی هر بار که اسپری می زدم بهش، خیلی خیلی عصبی میشد بعد با شدت بیشتری دمشو می کند.راستشو بخوای دلم براش سوخت.دیگه نزدم.راحتش گذاشتم.فقط هر بار که می رفت سراغ دمش یه جور حواسشو پرت می کردم.فهمیدم از جایزه گرفتن خیلی خوشش میاد منم باهاش بازی کردم تو این مدت 4 تا بازی بهش یاد دادم.توپ بازی ، بازی حلقه ،تمرین قدم برداشتن و یه بازیه دیگه که هم منو راحت می کنه هم اونو سرگرم میکنه اینطوریه که اسباب بازیهای کوچیکشو میندازه تو یه جعبه منم واسه هر کدوم یه تخمه بهش جایزه می دم.تا حدودی میشه گفت موفق شدم پرکنیشو کم کنم.نمی گم عالیه ولی اثرش از اسپری بیشتر بود.یه چیزه دیگه هم فهمیدم اینه که وقتی جوجو تو قفسه و ما نیستیم .هرکی وارد اتاق بشه این میترسه و دمشو ریش ریش میکنه .یه بار وقتی می خواستم برم بیرون گذاشتمش بیرونه قفس بعد به مامانم گفتم بهش سر بزنه و براش غذا و اسباب بازی بذاره.وقتی برگشتم خوشحال تر از وقتی بود که تو قفس می موند.تازه داشتم از موفقیتم لذت میبردم که این بلای تازه افتاد تو جونش که خودت می دونی.از هرچی می ترسم سرم میاد.بدشانس تر از من دیدی تا حالا؟
    سلام
    می دونم که من نباید این سوال را اینجا می پرسیدم ممنون که جواب دادی دلم می خواست احوالش را بدونم ... اینکه بهش بازی یاد دادی خیلی خوبه اگه می تونی بازی هایی را که یادش دادی توی این تاپیک توضیح بده ... امیدوارم مشکل جدید هم بر طرف بشه اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم برات

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .این سایتا دو تا کتاب هستن که یاد میدن چطور تو خونه واسه طوطی ها اسباب بازی درست کنیم.
    http://www.greyhaven.bc.ca/forms/TOY...lic4mgSize.pdf

http://www.phoenixlanding.org/PEAB_V2.pdf

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت همه دوستان
    خواستم بدونم که برای ساخت اسباب بازی کاسکو میشه از هر نوع چوبی مثل چوب خشک کن استفاده کرد یا نه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    خواستم بدونم که برای ساخت اسباب بازی کاسکو میشه از هر نوع چوبی مثل چوب خشک کن استفاده کرد یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    منظور شما همون دسته طی هست یا چیز دیگه ؟فقط از چوب نو تمیز که در نجاری ها و ابزار فروشیها هست (دسته طی و بیل) استفاده کن
    موفق باشی

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)