صفحه 15 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 161
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    16676
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    برای توری می تونید از توری هایی که اکثر ابزار فروشی ها به رنگهای مختلف دارند تهیه کنید روزنه ها هم سایزهای مختلف دارند
    ولی به جز اون ی تونید از سبدهای کوچکی که داخل چشمی کفشورها استفاده میشه هم می تونید استفاده کنید که کارایی خیلی خوبی هم داره

ممنون اقا سعید فدایی داری
    از اون توری کفشورها استفاهده کردم خیلی عالی شد میگی انگار واسه این کار سخته بودنش اصلا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    17636
    سلام چندتاسوال درموردسامپ واورفلودارم:
    ابعادسامپ برای اکواریومی به ابعاد70-40-60؟؟؟
    اورفلودوجداره برای اکواریوم دیسکس بهتره یایک جداره؟؟؟؟
    واترپمپ موردنیازاین سامپ؟؟؟؟
    هزینه ی ایت سامپ واورفلو؟؟؟؟
    مرسی

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza nazari pour نمایش پست ها
    سلام چندتاسوال درموردسامپ واورفلودارم:
    ابعادسامپ برای اکواریومی به ابعاد70-40-60؟؟؟
    اورفلودوجداره برای اکواریوم دیسکس بهتره یایک جداره؟؟؟؟
    واترپمپ موردنیازاین سامپ؟؟؟؟
    هزینه ی ایت سامپ واورفلو؟؟؟؟
    مرسی
    ابعاد سامپ معمولا یک چهارم ابعاد تانک در نظر گرفته می شه
    برای اب شیرین اورفلو دوجداره کاربرد تر هست
    حجم واتر پمپ به ارتفاع سامپ و محل قرار گیری سامپ نسبت به تانک بستگی داره با توجه به حجم 1200 لیتر بر ساعت جوابگو هست بیشتر هم می تونید انتخاب کنید چون مقدار درج شده بر روی دستگاهها عموما واقعی نیستند
    قیمت رو باید از مغازه دارها بگیرید قیمتها متغییر است
    در کل برای همچین تانکی فیلتر سطلی مناسبتر هست

برای سوالاتتون اگر پستهای صفحات اول همین تایپیک ر مطالعه می کردید به همه جوابهاتون می رسیدید نیازی به مطرح کردن مجدد نداشتید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5878
    سلام خدمت همه عزيزان
    من دارم آكواريوم ديسكس راه ميندازم به ابعاد ١٢٠ در ٥٠ در ٥٠ سوالم اينه كه بدون در نظر گرفتن هزينه ، سامپ بهتر جواب ميده يا فيلتر سطلي؟
    توضيح اينكه من قصد سايذ كردن ندارم و ميخوام تقريبا ١٢ عدد ديسكس بريزم و داخل تانكم شن ريز و چوب و چندتا گياه داخل كوزه داشته باشم
    با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesamzk نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزيزان
    من دارم آكواريوم ديسكس راه ميندازم به ابعاد ١٢٠ در ٥٠ در ٥٠ سوالم اينه كه بدون در نظر گرفتن هزينه ، سامپ بهتر جواب ميده يا فيلتر سطلي؟
    توضيح اينكه من قصد سايذ كردن ندارم و ميخوام تقريبا ١٢ عدد ديسكس بريزم و داخل تانكم شن ريز و چوب و چندتا گياه داخل كوزه داشته باشم
    با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام
    فيلتر سطلي به مراتب كم دردسرتر و مناسبتر خواهد بود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستان برای 750 لیتر چه سامپی رو پیشنهاد میکنید؟
    قدرت واتر پمپ باید چقدر باشه ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8962
    با سلام
    میخوام یک قسمت از سامپ را که خالیه رو گیاه بکارم برای کاهش نیترات آکواریوم آب شیرین ، ماهیام دیسکس هستند و داخل تانکم نه گیاه دارم و نه شن ، آیا این مدل کاربردی هست ؟ و میتونه تاحد قابل توجهی نیترات رو کم کنه یاخیر و آیا شن های داخل قسمت گیاهان تاثیری بر سختی آب میگزاره یاخیر
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط persin نمایش پست ها
    با سلام
    میخوام یک قسمت از سامپ را که خالیه رو گیاه بکارم برای کاهش نیترات آکواریوم آب شیرین ، ماهیام دیسکس هستند و داخل تانکم نه گیاه دارم و نه شن ، آیا این مدل کاربردی هست ؟ و میتونه تاحد قابل توجهی نیترات رو کم کنه یاخیر و آیا شن های داخل قسمت گیاهان تاثیری بر سختی آب میگزاره یاخیر
    با تشکر
    سلام
    تاثیر چندانی نداره چون شدت جریان زیاده و اگه بخوای تاثیر مثبتی ببینی باید 10 درصد ظرفیت تانک اصلی رو گیاه بکاری مثلا برای آکواریوم 400 لیتری محیطی حدود 50 لیتر باید به کاشت گیاه اختصاص داده بشه تا تاثیرش مشهود باشه ، گیاه میتونه در صورتی که انبوه بشه فسفات و نیترات رو کنترل کنه و اگه مقدار نیترات زیاد باشه توانایی کم کردن رو نداره و اول باید نیترات رو به حدود 5 برسونید تا گیاهها مانع از بالا رفتن دوباره بشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    سلام دوستان برای 750 لیتر چه سامپی رو پیشنهاد میکنید؟
    قدرت واتر پمپ باید چقدر باشه ؟
    سلام
    سامپ باید حدود 25 درصد ظرفیت تانک اصلی ساخته بشه و خونه اول که پد و اسفنج گذاشته میشه رو بزرگتر بگیرید ، خونه دوم رو برای مدیا کمتر و خونه واترپمپ رو بزرگتر
    واترپمپ هم برای تانک گیاهی 4 برابر و برای دیسکس هم چون شدت جریان رو دوست ندارن فکر میکنم همون 4 برابر کافی باشه و برای سیچلاید میشه شدت رو بیشتر کرد در آب شور شدت جریان از 20 برابر تا 40 برابر ظرفیت تانک اصلی هم گرفته میشه

Send by tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21188
    سلام .من یه اک 500 لیتری دارم که یدون سامپ با چهار خونه که خونه ای اول الیاف و پد کاهش دهنده ای فسفات و نیترات هست .خونه ای دوم هم سرامیک گذاشتم .خونه ای سوم بخاری و چهارم واتر پمپ.و یدون فیلتر داخلی که توش ذغال و سرامیک ریختم .به نظر شما این دوتا فیلتر میتونن جواب فیلتراسیون این اکواریوم بده ؟ یه سوال دیگه ایا واقعا ذغال اکتیو کلر را از بین میبره؟ چقدر باید فیلتر روشن باشه تا کلر کاملا از بین بره ممنون میشم اگه جواب بدید

Sent from my SM-N900T using پارسی پت mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
    سلام .من یه اک 500 لیتری دارم که یدون سامپ با چهار خونه که خونه ای اول الیاف و پد کاهش دهنده ای فسفات و نیترات هست .خونه ای دوم هم سرامیک گذاشتم .خونه ای سوم بخاری و چهارم واتر پمپ.و یدون فیلتر داخلی که توش ذغال و سرامیک ریختم .به نظر شما این دوتا فیلتر میتونن جواب فیلتراسیون این اکواریوم بده ؟ یه سوال دیگه ایا واقعا ذغال اکتیو کلر را از بین میبره؟ چقدر باید فیلتر روشن باشه تا کلر کاملا از بین بره ممنون میشم اگه جواب بدید

Sent from my SM-N900T using پارسی پت mobile app
    سلام
    شما سایز سامپ رو باید بدید تا بشه فهمید که جواب میده یا نه ، سامپ باید یه چهارم تانک اصلی باشه و پدهای فسفات گیر و ... چندان کارایی ندارن
    از پدهای معمولی استفاده کنید و هر دو روز پد اولی رو عوض و هفته ای یه بار پدها رو بشورید و یا عوض کنید
    زغال اکتیو اگه از شرکت معتبر باشه میتونه کلر رو حذف کنه ولی برای هر ۲۰۰ لیتر ۱ لیتر زغال لازم دارید و بهتره با گذاشتن سنگ هوای قوی در خونه آخر سامپ همینکار رو انجام بدید

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

صفحه 15 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)