نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14333

4 پناهگاه نجات خودم در کرمان

با سلام و درود به یککایک دوستان خودم
    همینطور که میدونید چندی پیش چند سگ در کنار خونه ما میومدن که تایپیکشم زدم
    http://www.parsipet.ir/thread21865.html
    همیشه دوست داشتم ی پناهگاه براون بزنم متاسفانه به دلایلی موفق نشدم تا اینکه چند وقت پیش یکی از سگ ها توله داد همان زمان بود که اینجا برف شدیدی اومده بود دیگه تصمیم گرفتنم هر طور شده یه جا رو جور کنم برای این طفلی ها ..................

چند روز پیش یه جا رو گرفتم و در حال انتقال سگ ها به اونجا هستم چند عکس از پناهگاه

از دوستانی که تجربه در این امر دارن خواهشمندم که راهنمایی کنن که چه وسایلی نیاز دارم یا چگونه چند سگ را در یک محیط با هم نگهداری کنم و ....

با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14333
    با سلام دوباره به تمام دوستان
    ی سوال از با تجربه ها دارم امروز یه سگ بزرگ دیدم که پاش خراب بود اومدم بگیریمش فرار کرد برای گرفتن این سگ های بزرگ از چه وسیله ای باید استفاده کنم
    و اینکه میخوام مادر این بچه ها رو هم ببرم منتها این پشت نرده ها هست برای جابجاییش از چی استفاده کنم
    چون نمیدونم گاز میگیره یا نه
    تشکر از تمام دوستان
    راستی الان براشون سر بال مرغ میگیرم ابپز میکنم میدم بهشون دیگه چی باید بدم ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14333
    سی از دوسستان نیس راهنمایی کنه واسه انتقال سگ بزرگ ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط n.teac نمایش پست ها
    با سلام دوباره به تمام دوستان
    ی سوال از با تجربه ها دارم امروز یه سگ بزرگ دیدم که پاش خراب بود اومدم بگیریمش فرار کرد برای گرفتن این سگ های بزرگ از چه وسیله ای باید استفاده کنم
    و اینکه میخوام مادر این بچه ها رو هم ببرم منتها این پشت نرده ها هست برای جابجاییش از چی استفاده کنم
    چون نمیدونم گاز میگیره یا نه
    تشکر از تمام دوستان
    راستی الان براشون سر بال مرغ میگیرم ابپز میکنم میدم بهشون دیگه چی باید بدم ؟
    غذا هايي كه ميشه به اين بچه ها داد:كله مرغ پاي مرغ تخم مرغ آب پز گاهي شير يا ماست گاهي نون.اگه ميخواي از پا يا بال يا كله بدي كمي تو آب بجوشون.كمي نمك و زرد چوبه هم بريز تو آب با اشتهاي بيشتري ميخورن.يه وقت فلفل نزني به غذا.
    اون سگ مادر كه گفتي نميدونم منظورت ا ز پشت ميله ها چيه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    14333
    سلام دوست گرامی ممنون از توضیحات ببین من میخوام مادرشونو یا هر سگ دیگه ای رو بگیرم که بزرگه چه جوری بگیریم
    و از همه مهمتر این سگ ها در پشت خونه ما هستن که دور شهرک ما نرده زده شده من از رو نرده ها رفتم بچه ها رو برداشتم منتها مادر رو نمیتونم بگیرم یعنی تا حالا نگرفتمش دیشب اینجا برف میومد خواستم برم پتو بندارشم روش نتونه فرار کنه بعد پتو پیچش کنم گفتم شاید وحشی بشه به نظر شما بهترین راه برای گرفتن مادر این بچه ها چیه ؟
    تشکر فراوان

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط n.teac نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ممنون از توضیحات ببین من میخوام مادرشونو یا هر سگ دیگه ای رو بگیرم که بزرگه چه جوری بگیریم
    و از همه مهمتر این سگ ها در پشت خونه ما هستن که دور شهرک ما نرده زده شده من از رو نرده ها رفتم بچه ها رو برداشتم منتها مادر رو نمیتونم بگیرم یعنی تا حالا نگرفتمش دیشب اینجا برف میومد خواستم برم پتو بندارشم روش نتونه فرار کنه بعد پتو پیچش کنم گفتم شاید وحشی بشه به نظر شما بهترین راه برای گرفتن مادر این بچه ها چیه ؟
    تشکر فراوان
    انجام وظيفست دوست عزيز.ميتونم يه راهي بهت بگم.منتها چون سگ ولگرده ممكنه ناقل بيماري باشه.مسئوليتش با خودت.ميتوني بهش غذا بدي چند بار.تا عادت كنه از دستت غذا بخوره(بهتره دستكش بزاري دستت)بعدش يكم پشتش و سرش رو بخارون تا آروم بگيره كنارت.بعد چندبار انجام اينكار بهت عادت ميكنه.بعد ميتوني پوزه بند بگيري و بزاري جلوي دهنش.و پتو پيچش كني و از رو نرده ردش كني.سگ پنجه نميزنه معمولا.فقط گاز ميگيره.با پوزه بند خطرش رفع ميشه.البته نميدونم اين نرده كه ميگي چقدر ارتفاع داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)