صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 107
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    با سلام من می خواستم بدونم ایا فرقی بین کاسکوی دم قرمزافریقایی با دم سیاه پاکستانی هست با تشکر از شما دوست عزیز و تمام مدیران این بخش.تشکر
    ویرایش توسط rezaper : 11th December 2011 در ساعت 05:15 PM دلیل: نامه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    سلام شاه طوطی نیز مانند کاسکو از نظرمن پرنده بسیار باهوشی هست و به تمرین برای حرف زدن نیاز دارد شما نباید ظبط صدا صدای کسی دیگرباشد وروش رخ به رخ به نظر من شما باید با مهربانی با ان صحبت کنید و بعد از پایان صحبت یک اسبابازی یا خوراکی مورد علاقه اش را بدهید که علاقه ای به حرف زدن داشته باشه از نظر من همه ی روش هارا کار کنید چون سنش برای حرف زدن عالیه اگر به خوبی با ان کار کنید شاید حدود6 یا7 ماه یا شاید کم تر به حرف دراید وطوطی چه زن باشد چه مرد فرقی نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    دوستان من 3 تا سئوال دارم:

اول : شاه طوطی 7 ماهه چند روزه گرفتم و اصلاً تا حالا کسی باهاش تمرین نکرده ! به نظرتون باهاش تمرین کنم با این شرایط چند وقته کلمه اول و میگه ؟ کلاً امید به شاه طوطی کمه یا خیلی زیاده یعنی مثل کاسکو هستش که میگن باهاش تمرین کنی محاله به حرف نیاد ؟

دوم : سه تا روش من شنیدم رخ به رخ , ضبط صدا , و شرطی کردن یا ادغامی از این 3 تا (اگه ادغامی خوبه ممنون میشم یکم توضیح بدین ), میخواستم اساتید بگن کدوم از همه بهتره برای شاه طوطی با شرایط بالا.

سوم : به شاه طوطی زن حرف زدن یاد بده بهتره یا مرد یا فرق زیادی نداره ؟ بعد اگه زن تمرین کنه باهاش دیگه مرد هیچی نگه هیچوقت یا ادغامی اشکال نداره ؟

ممنون .

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaper نمایش پست ها
    سلام من مخوستم بدونم پاسخ هایی که شم استادان می دهید در کج باید پیداکنم باتشک از شما
    سلام دوست عزیز

لطفا چند پست پشت سرهم نزنید چون ممکنه باعث بشه سرور شما رو به عنوان اسپم شناسایی کنه اگر پستی زدید و چیز جدیدی یادتون اومد با زدن دکمه ویرایش همون پست رو ویرایش کنید

هرجا سوالی میپرسید دوستان در همون قسمت جوابتونو میدن مگر اینکه محل مناسبی پست نزده باشید که با اطلاع شما پستتون و جوابتون به جای مناسب منتقل میشه

در مورد bbcode چیزی نمیدونم ولی اگر منظورتون اینه که جای دیگه ای این مطالبو بیان کنید باید حتما با ذکر منبع و اسم سایت باشه

در مورد پرنده تون هم اینی که میخواد نازش کنید که خیلی دلچسب و دوست داشتنیه

در مورد باز کردنه در قفس هم باید یک قفل به در بزنید که نتونه بازش کنه چون ممکنه خطرناک باشه و وقتی شما خونه نیستید بیاد بیرون و بلایی سر خودش بیاره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

لطفا چند پست پشت سرهم نزنید چون ممکنه باعث بشه سرور شما رو به عنوان اسپم شناسایی کنه اگر پستی زدید و چیز جدیدی یادتون اومد با زدن دکمه ویرایش همون پست رو ویرایش کنید

هرجا سوالی میپرسید دوستان در همون قسمت جوابتونو میدن مگر اینکه محل مناسبی پست نزده باشید که با اطلاع شما پستتون و جوابتون به جای مناسب منتقل میشه

در مورد bbcode چیزی نمیدونم ولی اگر منظورتون اینه که جای دیگه ای این مطالبو بیان کنید باید حتما با ذکر منبع و اسم سایت باشه

در مورد پرنده تون هم اینی که میخواد نازش کنید که خیلی دلچسب و دوست داشتنیه

در مورد باز کردنه در قفس هم باید یک قفل به در بزنید که نتونه بازش کنه چون ممکنه خطرناک باشه و وقتی شما خونه نیستید بیاد بیرون و بلایی سر خودش بیاره
    چشم با تشکر از توضیحات شما دوست عزیز.ممنونم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    سلام دوستان طوطي من مدتيكلمه اي را با سوت مي گويد اين كلمه انگار خوبي است؟ به نظرتون راه مي افته براي حرف زدن اخه كاسكوي من كلمات را با سوت مي گويد مانند:مامان و باباو......باتشكر.

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaper نمایش پست ها
    سلام دوستان طوطي من مدتيكلمه اي را با سوت مي گويد اين كلمه انگار خوبي است؟ به نظرتون راه مي افته براي حرف زدن اخه كاسكوي من كلمات را با سوت مي گويد مانند:مامان و باباو......باتشكر.
    سلام
    با سوت گفتن کلمات اول به حرف افتادنه

کاری که باید بکنی اینه که اول کلماتی که با سوت میگه رو باهاش کار کنی تا واضح بگه بعد بری سراغه کلماته دیگه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    سلام يك آموزش رقص براي كاسكو و طوطي هاي ديگر اگر مي شود . باتشكر از همه ي مديران سايت پارسي پت.باتشكر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6697
    سلام من از مدیر سایت تشکر می کنم که این معلومات مفید را در اختیار همه گذاشتن .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3828
    با سلام...دوستان کسی میدونه کاسکو ها از چه سنی قابلیت تقلید صدا رو دارن؟؟؟و این که وقتی اهنگ میذارم کاسکوم شروع میکنه با خودش تمرین کردن(سوت هایی که بلده رو میزنه و با خودش حرف میزنه) در این زمان باید به حال خودش بذارمش تا با خودش تمرین کنه یا کلمه ای که دارم بهش یاد میدم رو براش تکرار کنم؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط manutd نمایش پست ها
    با سلام...دوستان کسی میدونه کاسکو ها از چه سنی قابلیت تقلید صدا رو دارن؟؟؟و این که وقتی اهنگ میذارم کاسکوم شروع میکنه با خودش تمرین کردن(سوت هایی که بلده رو میزنه و با خودش حرف میزنه) در این زمان باید به حال خودش بذارمش تا با خودش تمرین کنه یا کلمه ای که دارم بهش یاد میدم رو براش تکرار کنم؟؟؟؟
    عموما از 14 تا 16 ماهگی

اگر کلمه هاتون رو باهاش تمرین کنید بهتره

صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)