صفحه 81 از 82 نخستنخست ... 31626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 817
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چیک
    شماره عضویت
    22655
    سلام گرین چیک من 2 ماهه دارمش ماه اول خوب بود اما الان همش گاز میگیره از وقتی میرفتم دنبالش تا بگیرمش اینطوری شده

باید چیکار کنم لطفا بگگگگگگگگیییییییییننننننن نن
    ویرایش توسط Kolang : 16th August 2017 در ساعت 06:28 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanyh نمایش پست ها
    با سلام طوطي من چند وقتي شروع كرده به گاز گرفتن البته گازهاي كوچولو ولي يكم دردناك [emoji52]، ماده اس و ده ماهه ، خيلي خيلي منو دوست داره ، ولي يه چند روزه گاز ميگيره فرقي هم نداره دست و پا ، گردن ، گوش ، بدون هيچ دليلي از نظر خودم ، هميشه هر چي ميخواد بهش ميدم ، فقط چند روز پيش لاك ناخن ميخواست بخوره برداشتم عصباني شد از اون روز فكر ميكنم لج كرده، چيكار كنم از سرش بيفته گاز گرفتن ؟

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام . چند روز یا چند هفته موقعیتی براش فراهم نکنید که بتونه گاز بگیره . دست رو بی دلیل سمتش نبرید . با منقارش بازی نکنید . اگه هم اتفاقی تونست گاز بگیره ، واکنشی نشون ندین خیلی جدی باشید و طوری برخورد کنید انگار اصلا اتفاقی نیفتاده. دست رو نکشید و تو قیافتون هم ترس رو نبینه ! وقتی موقعیت گاز گرفتن براش فراهم شه و واکنشی ببینه که نظرش رو جلب کنه ، این گاز گرفتن براش عادت میشه .
    مورد بعدی اینکه گردن و گوش چرا ؟ اصلا روی شونه نذارید بشینه ! طوطی ها بیشتر نشستن روی شونه رو ترجیح میدن ، أین ارتفاع ، رفتار پرخاشگرانه رو در طوطی تقویت میکنه و نه الان ! ممکنه در آینده و در روزهایی که به بلوغ برسه یا در دوران تولید مثل یا حتی تو لکی باشه به شخصی که روی شونه ش نشسته آسیب بزنه. شاید بگید طوطی به من علاقه داره و به من آسیبی نمیزنه ! این فکر هم اشتباهه. طوطی ها ممکنه حتی از روی علاقه هم به شما ناخواسته آسیب بزنن یا گاز بگیرن . همون رفتاری که طوطی من هم داشت و هرکی به ما نزدیک میشد منو میزد با منقار یا محکم گاز میگرفت. ممکنه یه شخص رو خیلی دوست داشته باشن و وقتی روی شونه اون شخص نشستن، شی یا شخصی که بهش اعتماد ندارن رو نزدیک اون شخص ببینن، تو این موقعیت ممکنه با عصبانیت اون شخص مورد علاقه رو گاز بگیرن ، دلیلش هم آسیب زدن به اون نیست ، در واقع این یه روش دفاع از شخص مورد علاقشون هست . تو طبیعت اگه با یه دشمن رو برو بشن ، با منقار پر جفتشون رو گاز میگیرن و‌بهش میفهمونن که سریع دور بشه . این رفتار غریضیه! حالا روی شونه اگه باشن ، پری در کار نیست . یا گوش یا اعضای صورت که خیلی هم حساس هستن . حتی اگه خیلی دوستش دارید اجازه ندین روی شونه بشینه .
    این مقاله رو هم بخونید:

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=9070

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط elisharifi نمایش پست ها
    سلام گرین چیک من 2 ماهه دارمش ماه اول خوب بود اما الان همش گاز میگیره از وقتی میرفتم دنبالش تا بگیرمش اینطوری شده

باید چیکار کنم لطفا بگگگگگگگگیییییییییننننننن نن

سلام خب خیلی عجیب نیست رفتارش ، در مقابل کاری که شما انجام دادین . اعتمادش رو جلب کنید . تو موقعیتی قرار نگیره که بتونه دست شما رو گاز بگیره. همون توضیحاتی که تو پست بالا دادم رو بخونید و اینکه سعی کنید دست فقط برای دادن غذاهای خوشمزه به سمتش بره . اگه هنوز رام نیست فعلا فقط با دست غذا بدین بهش و اصلا دنبالش نکنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قبلا عروس هلندی داشتم
    شماره عضویت
    22582
    سلام خسته نباشید دوستان، من میخوام یه جوجه ملنگوی پنج٬ شش ماهه بخرم، الان میتونم پیدا کنم یافصلش نیست؟ و اینکه میخوام خودش دون خور باشه و توی سنی باشه که بتونم حرف زدن یادش بدم،چه سنی بخرم بهتره ؟چون تجربه ای تو بزرگ کردن جوجه ی کوچولو رو ندارم😞

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazi301 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان، من میخوام یه جوجه ملنگوی پنج٬ شش ماهه بخرم، الان میتونم پیدا کنم یافصلش نیست؟ و اینکه میخوام خودش دون خور باشه و توی سنی باشه که بتونم حرف زدن یادش بدم،چه سنی بخرم بهتره ؟چون تجربه ای تو بزرگ کردن جوجه ی کوچولو رو ندارم������
    سلام ،
    جوجه دي -بهمن ، الان حدود ٧-٨ماهه و جوجه هاي ارديبهشت -خرداد ٣-٤ ماهه هستن توي بازار. براي اموزش دادن ، بايد دانخور شده ( ٢/٥-٣ ماهه ) بخريد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قبلا عروس هلندی داشتم
    شماره عضویت
    22582
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ،
    جوجه دي -بهمن ، الان حدود ٧-٨ماهه و جوجه هاي ارديبهشت -خرداد ٣-٤ ماهه هستن توي بازار. براي اموزش دادن ، بايد دانخور شده ( ٢/٥-٣ ماهه ) بخريد.
    ....ممنون بابت پاسختون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي kakariki
    شماره عضویت
    21360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . چند روز یا چند هفته موقعیتی براش فراهم نکنید که بتونه گاز بگیره . دست رو بی دلیل سمتش نبرید . با منقارش بازی نکنید . اگه هم اتفاقی تونست گاز بگیره ، واکنشی نشون ندین خیلی جدی باشید و طوری برخورد کنید انگار اصلا اتفاقی نیفتاده. دست رو نکشید و تو قیافتون هم ترس رو نبینه ! وقتی موقعیت گاز گرفتن براش فراهم شه و واکنشی ببینه که نظرش رو جلب کنه ، این گاز گرفتن براش عادت میشه .
    مورد بعدی اینکه گردن و گوش چرا ؟ اصلا روی شونه نذارید بشینه ! طوطی ها بیشتر نشستن روی شونه رو ترجیح میدن ، أین ارتفاع ، رفتار پرخاشگرانه رو در طوطی تقویت میکنه و نه الان ! ممکنه در آینده و در روزهایی که به بلوغ برسه یا در دوران تولید مثل یا حتی تو لکی باشه به شخصی که روی شونه ش نشسته آسیب بزنه. شاید بگید طوطی به من علاقه داره و به من آسیبی نمیزنه ! این فکر هم اشتباهه. طوطی ها ممکنه حتی از روی علاقه هم به شما ناخواسته آسیب بزنن یا گاز بگیرن . همون رفتاری که طوطی من هم داشت و هرکی به ما نزدیک میشد منو میزد با منقار یا محکم گاز میگرفت. ممکنه یه شخص رو خیلی دوست داشته باشن و وقتی روی شونه اون شخص نشستن، شی یا شخصی که بهش اعتماد ندارن رو نزدیک اون شخص ببینن، تو این موقعیت ممکنه با عصبانیت اون شخص مورد علاقه رو گاز بگیرن ، دلیلش هم آسیب زدن به اون نیست ، در واقع این یه روش دفاع از شخص مورد علاقشون هست . تو طبیعت اگه با یه دشمن رو برو بشن ، با منقار پر جفتشون رو گاز میگیرن و‌بهش میفهمونن که سریع دور بشه . این رفتار غریضیه! حالا روی شونه اگه باشن ، پری در کار نیست . یا گوش یا اعضای صورت که خیلی هم حساس هستن . حتی اگه خیلی دوستش دارید اجازه ندین روی شونه بشینه .
    این مقاله رو هم بخونید:

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=9070
    خيلي ممنونم از توضيحات كاملتون ، حتما تموم نكات رعايت ميكنم ، متشكرم [emoji1317][emoji4][emoji254]

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    22724
    سلام خسته نباشيد ،راستش من اين عروسا روتازه گرفتم اول اينكه خيلي ساكتن و دوم اينكه همش ميخوابن و سنشونو نميدونم شما ميتونين سنشونو تقريبي بگيد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط JHosain نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد ،راستش من اين عروسا روتازه گرفتم اول اينكه خيلي ساكتن و دوم اينكه همش ميخوابن و سنشونو نميدونم شما ميتونين سنشونو تقريبي بگيد
    سلام. کدوم عروسا؟؟
    غذا میخورن ؟ اسهال دارن؟ مشخصه خاصی مثل علایم سرماخوردگی دیده میشه؟

لطفا عکس کاملی از هر دو بزارید. چشمها. دم و کاکل واضح باشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    22750
    سلام من یه شاه طوطی چهار ماهه دارم از اونجایی که دوستم از سرلاکی بزرگش کرده و بعدش داده به من بلد نیست گاز بگیره میخوام یادش بدم وقتی یکی به جز من بهش نزدیک شد گازش بگیره چون بچه های فضول فامیلامون وقتایی که من نیستم به خونمون میان و دور از چشم خانواده میرن تو اتاق و ممکنه اذیتش کنن. راهی برای این کار هست؟
    این جوجه حلقه پا هست جدیدا میبینم وقتی داره پرآرایی میکنه دوس داره حلقه رو بکنه دوست ندارم اذیت بشه شنیده بودم اگه حلق پا باشه خروجش از کشور یا یک سری دیگه از مساعلش راحتتره. چطوری از پاش بازش کنم؟ ایا لازمه؟
    استفاده از شلیل هلو ذرت سیب تخمه مخصوص طوطی تنها در غذاییش کافیه؟ اخه سبزی هم نمیخوره تخمه هم میترسم زیاد بدم ببماری کبد چرب بگیره میترسمم دچار کمبود غذا تو ش بشه چه چیزی اضافه یا کم کنم؟

صفحه 81 از 82 نخستنخست ... 31626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)