صفحه 80 از 82 نخستنخست ... 3061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 817
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas20 نمایش پست ها
    سلام، یه ماه پیشیه شاه طوطی بردم گفتن که ۳ ماهشه
    الان تقریبا ۴ ماهشه
    این الان دونخار شده دیگ خیلی بیشتر از قدیم میخوره
    آبم میخوره
    سرلاک رو نزدیک دهنش میگرفتم با سرنگ خودش میخورد الان دیگ نمیخوره سرلاک رو اصلا
    میخاستم بدونم الان یخورده سرلاک هر روز بهش بدم زوری!یا کلا سرلاکشو قطع کنم
    چون خودش دیگ نمیخوره

علت نخوردنشم بیماری نیس چون کاملا سره حاله چهار نوع ظرف هم از عنواع دون ها داره که از همشونم کم و بیش میخوره
    قبلا فقط تخمه رو پوس میکند مغزشو نمیخورد الان مغزشم یخورده میخوره
    سلام ، خير ديگه نيازي به سرلاك نداره . به مرور غذاهاي كاملتريو جايگزين كنيد . تغذيه طوطي سانان انجمن رو بخونيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    21858
    ببخشیم من میخوام کاکادو ملوکان بخرم میشه بگید از نظر حرف زدن و سرو صداچطور است تو آپارتمان میشه نگه داشت یا نه قیمتش چطور است

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط moein2000 نمایش پست ها
    ببخشیم من میخوام کاکادو ملوکان بخرم میشه بگید از نظر حرف زدن و سرو صداچطور است تو آپارتمان میشه نگه داشت یا نه قیمتش چطور است
    سلام . شما هر بار يه سوال راجع به خريد ميپرسيد و بعد ديگه سر نميزنيد انجمن!! هنوز نتونستيد انتخاب كنيد ؟!

اين طوطي خيلي وابسته و عاطفيه . مدام بايد بهش رسيدگي و توجه كرد اگر نه افسرده ميشه . قيمت جوجشو نميدونم .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پیشی😻
    شماره عضویت
    22048
    فکر کنم قیمتش از هفصد به بالا باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فیشر طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    22055
    سلام یکی از جفت های طوطی کوتوله ام چشمش نیمه بسته شده و انگار ی چیزسفید رنگ توی دهنش هست همش نوکش رو به میله های قفس میکشه دو روزه اینجوری شده خیلی نگرانم .مریض شده ؟؟؟ چکار باید بکنم جوابم بدین....لطفا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فیفی رجب نمایش پست ها
    سلام یکی از جفت های طوطی کوتوله ام چشمش نیمه بسته شده و انگار ی چیزسفید رنگ توی دهنش هست همش نوکش رو به میله های قفس میکشه دو روزه اینجوری شده خیلی نگرانم .مریض شده ؟؟؟ چکار باید بکنم جوابم بدین....لطفا
    سلام ، دوست عزيز ، سريعا مراجعه كنيد به متخصص طيور كه شمارشونو خصوص ميزارم . مشكوك به بيماري كانديدياز هست . اگر مقاومت كمي داشته باشه به بيماريهاي ديگه مثل كلاميديوز يا ساير عفونتهاي قارچي به طور همزمان مبتلا ميشه . جفتها رو جدا و وسايل و قفس رو ضدعفوني كنيد. براي پرنده سالم از قفس و ظروف ديگه اي استفاده كنيد. از هم دور نگه داريد .

ضمنا بازهم تاپيكو اشتباه انتخاب كرديد. لينكشو كه گذاشته بودم https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=140

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    22122
    سلام من یک طوطی ملنگو پنج ماهه خریدم طوطیم اصلا سروصدا نداره جیغ هم نمیزنه این خطر ناکه یا نه ؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط SsssssS نمایش پست ها
    سلام من یک طوطی ملنگو پنج ماهه خریدم طوطیم اصلا سروصدا نداره جیغ هم نمیزنه این خطر ناکه یا نه ؟؟؟؟
    بیحال هست؟
    نسبت به حرکات اطراف عکس العمل نشون میده؟

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل،باجیگار، ماهی گپی
    شماره عضویت
    22441
    نقل قول نوشته اصلی توسط SsssssS نمایش پست ها
    با اجازه از اساتید محترم، اگه ماده باشه و پنج ماهش باشه قضیه مهمی نیست و از طرفی چون هنوز نر و مادگیش مشخص نمی شه قابل توجهه،

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي kakariki
    شماره عضویت
    21360
    با سلام طوطي من چند وقتي شروع كرده به گاز گرفتن البته گازهاي كوچولو ولي يكم دردناك [emoji52]، ماده اس و ده ماهه ، خيلي خيلي منو دوست داره ، ولي يه چند روزه گاز ميگيره فرقي هم نداره دست و پا ، گردن ، گوش ، بدون هيچ دليلي از نظر خودم ، هميشه هر چي ميخواد بهش ميدم ، فقط چند روز پيش لاك ناخن ميخواست بخوره برداشتم عصباني شد از اون روز فكر ميكنم لج كرده، چيكار كنم از سرش بيفته گاز گرفتن ؟

Sent from my iPhone using Parsipet

صفحه 80 از 82 نخستنخست ... 3061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)