صفحه 71 از 82 نخستنخست ... 2152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 817
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق هلندی
    شماره عضویت
    19177
    سلام خدمت دوستان
    دو سوال دارم و ممنون میشم که پاسخ بدید

سوال1:
    یک جفت مرغ عشق هلندی دارم که دوتا جوجه تقریبا 25 روزه دارند---و این دو جوجه کاملا معلوم هست که نر هست (رنگ بینی بنفش)---در نتیجه دو ماده هلندی جوان(تقریبا جوجه) و خانگی گیرم آمد و پیشاپیش خریداری کردم برای جوجه های خودم و به طور مجزا نگهداری میکنم این دو ماده را----اکنون سوال این است که برایم خیلی اهمیت دارد:
    ( از چند ماهگی این دو جوجه را به طور مجزا با ماده هایی که پیشاپیش خریده ام جفت کنم ؟ یعنی جوجه هایی که اکنون 25 روزه هستند چند ماهگی برای جفت کردن با دو ماده مطلوب اند؟)

سوال2:
    سویا اگر خیس کنم( به مدت زیاد که خوب نرم شود) ، آیا تغذیه خوب و سالمی است؟ اگر خوب است چه مدت به چه مدت؟
    ( در کنار مکل های روزانه ای از قبیل هویج،برنج بدون روغن،جعفری،گیشنیز،کف دریا،مولتی ویتامین،سیب و غیره + پنج روز در میان تخم بلدرچین(بمب ویتامین) )

سوال3:
    من به جای این تخم مرغ های شیمیایی و آمپولی ، تخم بلدرچین(بمب ویتامین) به مرغ عشق هایم میدهم که یک غذای فوق العاده قوی هست.
    حال سوال این است که به جفت های دارای جوجه کی تا کی و به جفت های بدون جوجه کی کی تا کی تخم بلدرچین بدهم؟

با تشکر از دوستان گرامی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    19407
    سلام.یک طوطی ملنگو امروز با بال شکسته وارد خانه ماشده . بال این طوطی خرد شده و خیلی حالش خرابه.مثل اینکه باتیر زدنش.بنظر شما برای بهبود حالش چیکار کنم.
    من تا حالا طوطی نداشتم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی عباسیان نمایش پست ها
    سلام.یک طوطی ملنگو امروز با بال شکسته وارد خانه ماشده . بال این طوطی خرد شده و خیلی حالش خرابه.مثل اینکه باتیر زدنش.بنظر شما برای بهبود حالش چیکار کنم.
    من تا حالا طوطی نداشتم.
    سلام
    هرچه سریع تر ببرید دامپزشکی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام میشه برای من دعا کنید تا مدرسه نمونه دولتی قبول شم ربطش به موضوع چیه اینکه اگه قبول شم مادرم گفته یه عروس برام میخره😁 و من عاشق این حیوون هستم تجربه مینا که با ذکر بیشعور بی صاحاب فرار کرد خرگوش به زور بردنش باغ وحش 😢که تمام عمر من بود اردک فروختنش دوجفت فنچ شماره 1 که دادن پسر خالم جفت شماره دو اسم نر سینه سیاه و ماده 1جوجه حنایی که از قفس وقتی تو بالکنمون بودن فرار کرد و ماده دو که کاملا شکل ماده یک بود جوجه حنایی یه جوجه رسمی داشتم که از کوچکی بزرگش کردم و بعد که حدود 4 ماهش شد وقتی گذاشتمش تو باغچه خونه مامان بزرگم گربه که خونگی بود و صاحبش ولش کرده بود و به مامان بزرگم پناه آورده بود یه لقمه کرد بی ادب 😢 و یه ماهی فایر که 5 سالش بود و بعد آروم آروم فوت شد یه فایر دیگه که 3 سالش بود و به طرز نامعلومی دار فانی رو وداع گفت تا دلت بخواد ماهی قرمز که الانم دوتا دارم خدارو شکر هنو زنده اند و کلی دوستشون دارم به اسمای دم سیاه و دم سفید😃 و یه یا کریم تو بالکنمون لونه کرده و دوتا تخم داش که یکیش مرد و یکی دیگه الان خدارو شکر خوبه و سلام میرسونه 😁 و تا دلت بخواد جوجه رنگی که همون عمده تلفات حیوون های من بودن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام من یه عروس هلندی میخوام بگیرم ولی مادرم گفت اول باید نمونه قبول شم امروز رفتم از اینترنت تست گرفتم زدم همه رو جز فارسی خوب زدم دعا کنید قبول شم ترا خدا من عاشق عروس هلندی هستم و سوالم آینه درسته ماده نمیتونه حرف بزنه یا کمتر از نر میتونه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    19510
    سحنكويي كاسكو
    سلام بنده يه كاسكو ٢/٥ساله خريدم خيلي خوب حرف ميزنه و خيلي هم زود باهامون انس كرفته فقط الان جندتا سوال دارم
    ١)كاسكوي من صاحب قبليش عادتش نداده كه روي دست بياد الان من واس اين كار بايستي جيكار كنم از همه لحاظ ديكه خوبه حتي از دهنمم غذا ميكيره و ميحرفه ولي رو دستم نمياد
    ٢)الان من ميخوام جمله و كلماتي ك خودم دوس دارم يادش بدم براي ياد دادن جمله بهش بايد جمله رو كامل باهاش كار كنم يا اينكه اول كلمه ب كلمه جمله رو يادش بدم
    ٣)من واس كلماتي ك ميخوام يادش بدم يه ليست نوشتم كه صدامو ضبط كنم يادش بدم هر ليستم چندتا كلمه باشه خوبه؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    19510
    سحنكويي كاسكو
    سلام بنده يه كاسكو ٢/٥ساله خريدم خيلي خوب حرف ميزنه و خيلي هم زود باهامون انس كرفته فقط الان جندتا سوال دارم
    ١)كاسكوي من صاحب قبليش عادتش نداده كه روي دست بياد الان من واس اين كار بايستي جيكار كنم از همه لحاظ ديكه خوبه حتي از دهنمم غذا ميكيره و ميحرفه ولي رو دستم نمياد
    ٢)الان من ميخوام جمله و كلماتي ك خودم دوس دارم يادش بدم براي ياد دادن جمله بهش بايد جمله رو كامل باهاش كار كنم يا اينكه اول كلمه ب كلمه جمله رو يادش بدم
    ٣)من واس كلماتي ك ميخوام يادش بدم يه ليست نوشتم كه صدامو ضبط كنم يادش بدم هر ليستم چندتا كلمه باشه خوبه؟
    توروخدا هرجي زودتر جواب بدين بخدا كيج شدم جيكار كنم همش حس ميكنم داره عمر كاسكوم ب بطالت ميكذره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط كوروش كبير نمایش پست ها
    سحنكويي كاسكو
    توروخدا هرجي زودتر جواب بدين بخدا كيج شدم جيكار كنم همش حس ميكنم داره عمر كاسكوم ب بطالت ميكذره
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=12052

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=22853

سلام این لینک ها و لینک های مشابه که با سرچ میتونید از تو سایت پیدا کنید درباره روی دست آوردن هستن

برای سخنگویی هم چون صحبت میکنه جمله یا کلمات رو روزانه خودتون باهاش تمرین کنید زود یاد میگیره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    19510
    ممنون از راهنماييتون ولي در مورد اينكه من صدامو ضبط كنم جيزي نكفتين،اينجوري جواب ميكيرم يا نه؟و همجنين اكه جواب ميكيرم ليست كلماتم چندتا باشه خوبه؟مثلا اكه بخوام يه ليست از كلماتم بنويسم و ٢٠دقيقه همون كلمات رو تكرار كنم و صدامو ضبط كنم و در روز وقتايي ك نيستم ب خصوص صبحا واسش پخش كنم خوبه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط كوروش كبير نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون ولي در مورد اينكه من صدامو ضبط كنم جيزي نكفتين،اينجوري جواب ميكيرم يا نه؟و همجنين اكه جواب ميكيرم ليست كلماتم چندتا باشه خوبه؟مثلا اكه بخوام يه ليست از كلماتم بنويسم و ٢٠دقيقه همون كلمات رو تكرار كنم و صدامو ضبط كنم و در روز وقتايي ك نيستم ب خصوص صبحا واسش پخش كنم خوبه؟
    درود بر شما، بهتره كه كلمات رو تك تك ياد بگيره ، شعرها رو پشت سرهم. اينطورى شنيدن كلمات بطور جداگانه بانمكتره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 71 از 82 نخستنخست ... 2152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)