صفحه 66 از 82 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 817
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    ممنونم عزیز من خودم کاسکو دارم بر مادرممی خوام به بزرگی کاسکو یا کاکادو یا امازون یا اکلاکتوس نمی خوام بتشه در حد جثه ملنکو کانور یا سنگال باشه بهترینشونو از لحاظ تکلم می خوام لطفا 1 عدد که بهترینشه پیشنهاد کنین ممنون
    فکر میکنم ملنگو اولیش باشه شاه طوطی هم خوبه
    عروس هلندی هم از لحاظ ارتباط برقرار کردن خوبه
    در کل اینا اگه بالغ باشن و یا درست باهاشون کار نشه خیلی احتمال حرف زدنشون کمه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    فکر میکنم ملنگو اولیش باشه شاه طوطی هم خوبه
    عروس هلندی هم از لحاظ ارتباط برقرار کردن خوبه
    در کل اینا اگه بالغ باشن و یا درست باهاشون کار نشه خیلی احتمال حرف زدنشون کمه
    استاد گرامی من فکر کنم اشتباه میکنین !
    تو منباع خارجی نوشته شده ! طوطی سنگال به صورت صحیح تا 200 کلمه میتونه تکلم داشته باشه
    بعدش شاه طوطی هستش که تقریبا با سنگال تو یک رنج
    ولی ملنگو خیلی فرق داره با شاه طوطی تو تکلم
    ملنگو و شاه طوطی خیلی خیلی کم رفیق میشن با ادم و در حد سردادن هم 99% سرلاکی ها هم نمیدن !
    ولی تو این رنج سنگال خوب رفیق میشه که بسیار کم جوجه پیدا میشه که جوجه ایران تعدادشون 8 عدد !

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    سلام دوستان به نظر شما بهترین طوطی کوچک جثه مثل جثه ملنگو خورشیدی نه به بزرگی کاسکو که تو حرف زدن خوب باشه چه طزطی هست قیمتشم مهم نیست
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز
    صدا ی خورشیدی خیلی بد و رو مخ
    چون برای مادرتون میخواین پیشنهاد من فقط سنگال یا پاینس سر ابی که هر دو تو ایران جوجه دادن میتونین تهیه کنین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیان شیرخانی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    صدا ی خورشیدی خیلی بد و رو مخ
    چون برای مادرتون میخواین پیشنهاد من فقط سنگال یا پاینس سر ابی که هر دو تو ایران جوجه دادن میتونین تهیه کنین
    ممنون دوست عزیز تو تکلم کدام شون بهتره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    ممنون دوست عزیز تو تکلم کدام شون بهتره؟
    والا من سنگال ايران دارم خودم كه از تكلم و رام بودن و .... راضي هستم
    در مورد پاينس ابي اطلاعاتم خيلي نيس ولي طوطي كم صدا و ارومي هست
    فكر كنم جوجه پاينس براي معاون انجمن طوطي اقاي قليخاني باشه ميتونين از ايشون سوْال كنين

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    استاد گرامی من فکر کنم اشتباه میکنین !
    تو منباع خارجی نوشته شده ! طوطی سنگال به صورت صحیح تا 200 کلمه میتونه تکلم داشته باشه
    بعدش شاه طوطی هستش که تقریبا با سنگال تو یک رنج
    ولی ملنگو خیلی فرق داره با شاه طوطی تو تکلم
    ملنگو و شاه طوطی خیلی خیلی کم رفیق میشن با ادم و در حد سردادن هم 99% سرلاکی ها هم نمیدن !
    ولی تو این رنج سنگال خوب رفیق میشه که بسیار کم جوجه پیدا میشه که جوجه ایران تعدادشون 8 عدد !
    در مورد اینکه سنگال سخنگوی بهتری از ملنگو و شاه طوطی هست اطلاعی ندارم
    در مورد ملنگو و شاه طوطی اختلاف هست ولی من شنیدم ملنگو سخنگوی بهتری هست
    مقالش فکر میکنم تو سایت باشه که به ترتیب کدوم گونه ها بهترین های سخنگویی هستند اگه پیدا کردید لطف کنید اینجا لینکش رو بذارید
    ویرایش توسط abolfazl : 4th November 2015 در ساعت 12:06 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    مقالش فکر میکنم تو سایت باشه که به ترتیب کدوم گونه ها بهترین های سخنگویی هستند اگه پیدا کردید لطف کنید اینجا لینکش رو بذارید
    من تو سرچ سايت زدم چيز خاصي نيومد...
    ولي تو http://www.parrotforums.com
    نوشته شده پاراكيت الكساندر = شاه طوطي سخنگويي قابل تَر نسبت به پاراكيت هندي يا همون ملنگو هستش
    فكر كنم اقاي اژيده نسبت به اين كه كدوم سخنگوي قابل تري هستن اطلاعات زيادي دارن چون هم شاه داشتن هم ملنگو ....
    ممنون ميشم راهنمايي كنين اقاي اژيده[emoji848]

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    http://www.parsipet.ir/thread12363.html

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    من تو سرچ سايت زدم چيز خاصي نيومد...
    ولي تو Parrot Forum - Parrot Owner's Community
    نوشته شده پاراكيت الكساندر = شاه طوطي سخنگويي قابل تَر نسبت به پاراكيت هندي يا همون ملنگو هستش
    فكر كنم اقاي اژيده نسبت به اين كه كدوم سخنگوي قابل تري هستن اطلاعات زيادي دارن چون هم شاه داشتن هم ملنگو ....
    ممنون ميشم راهنمايي كنين اقاي اژيده[emoji848]

سلام

اینا سوالاتی نیست که پاسخ قطعی براش وجودداشته باشه. طبق اون مواردی که من تا به امروز دیدم، ملنگو های با استعدادی که خوب آموزش دیدند از شاه طوطی هایی با همون شرایط‌ (باهوش و صاحب حرفه ای) سخنگو های بهتری بودند. من چندین ملنگو دیدم که بالای ۱۰۰ کلمه حرف میزنند و جالبه که خیلی وقتا صاحبانشون حتی حرفه ای هم نبودند....احتمالا نمونش رو تو کلیپ هایی که این ور و اون ور شیر میشه دیدید. ولی خودم تا حالا از نزدیک شاه طوطی که بالای ۱۰۰ کلم حرف بزنه ندیدم. البته تو مغازه ها زیاد میگن فلان طوطی ۴۰۰ کلمه حرف میزنه و .... من معیار رو دیده های خودم قرار دادم نه گفته های مغازه دار و پرنده فروش....به هر حال کیفیت صدای شاه طوطی گاهی بهتره. و باز هم تاکید میکنم ممکنه شاه طوطی هم همینقدر و یا بیشتر بتونه حرف بزنه و قانون مشخصی برای این موضوع وجود نداره
    ویرایش توسط بابک آژیده : 4th November 2015 در ساعت 04:59 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

اینا سوالاتی نیست که پاسخ قطعی براش وجودداشته باشه. طبق اون مواردی که من تا به امروز دیدم، ملنگو های با استعدادی که خوب آموزش دیدند از شاه طوطی هایی با همون شرایط‌ (باهوش و صاحب حرفه ای) سخنگو های بهتری بودند. من چندین ملنگو دیدم که بالای ۱۰۰ کلمه حرف میزنند و جالبه که خیلی وقتا صاحبانشون حتی حرفه ای هم نبودند....احتمالا نمونش رو تو کلیپ هایی که این ور و اون ور شیر میشه دیدید. ولی خودم تا حالا از نزدیک شاه طوطی که بالای ۱۰۰ کلم حرف بزنه ندیدم. البته تو مغازه ها زیاد میگن فلان طوطی ۴۰۰ کلمه حرف میزنه و .... من معیار رو دیده های خودم قرار دادم نه گفته های مغازه دار و پرنده فروش....به هر حال کیفیت صدای شاه طوطی گاهی بهتره. و باز هم تاکید میکنم ممکنه شاه طوطی هم همینقدر و یا بیشتر بتونه حرف بزنه و قانون مشخصی برای این موضوع وجود نداره
    مرسي اقاي أژيده
    من بر گفته هاي فروم پارسي پت گفتم و ديگر سايت هاي ديگه چه ايراني و خارجي كم و بيش گفتن شاه طوطي سخنگويي بهتر نسبت به ملنگو هستش!
    مثل اكلكتوس كه خيلي ها اعتقاد دارن نر و ماده تكلمشون برابر ! و حتي بيشترين كلمات رو ماده ميگه
    ولي در منابع خارجي براي اكلكتوس نر كلمه ي وري گود گفته ولي براي ماده فقط و فقط گفته good.
    ألَّبته چون ترجيتون از من بيشتر و چون منابع خارجي راحت تَر به دستتون ميرسه پس ١٠٠٪‏ شما درست ميفرماييد
    با تشكر

صفحه 66 از 82 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)