صفحه 3 از 82 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 817
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    اين فلز كف قفس من پر فزله هست و كلي فزله بهش چسبيده.نميدونم چجوري هم در مياد.
    اين طلا هم كه مارو ميبينه انگار قاتلشو ديده.هنوز ترسش ازم كم نشده.
    خيلي راحت شما قفس رو با كاسكوي داخلش مي بري حمام و با شلنگ يا دوش دستي ميله هاي كف قفس رو با آب داغ خيس ميكني و بعد با يك فرچه تميزش ميكني.....جيغ ميكشه؟.....از شما مي ترسه؟ خوب معلومه جيغ ميكشه پس انتظار داري كاسكوي وحشي وقتي دستت رو مي بري داخل قفس تا فرچه بكشي جيغ نزنه؟....بزار اينقدر جيغ بزنه كه جون از گوشش در بياد ...آهان آقا همينجا استوپ رو بزن ...آهان مشكل همينجاست.....شما همين كارها رو اگر بكنيد كاسكو جيغش كم ميشه و در نهايت مي افته....شما دست روي دست ميزاريد و انتظار داريد كه جيغ كاسكو اتوماتيك خودش بيوفته اما يكسال هم اگر صبر كنيد نمي يوفته...همين حمام بردنها....همين قفس تميز كردنها....همين دست داخل قفس بردن......همين كنار قفس نشستن....همين ور رفتن به كاسكو هست كه آدمش ميكنه و رامش ميكنه و از جيغ مي اندازش...خانوم سپيده يك كليپ خارجي از رام كردن يك ككاتيل در تاپيك كاسكو گذاشتن....مگه شما اون رو نديدي؟ در همون كليپ استپ باي استپ رام كردن طوطي رو توضيح ميده...هموني كه من الان يكسال و نيمه كه در اينترنت براي بچه ها مي گفتم....اونجا تاكيد شده كه چند روز بايد دستتون رو بكنيد داخل قفس تا بهتون عادت كنه.....گفته شاه پر هاي طوطي رو بايد بزنيد....گفته بايد با دست بهش غذا بدين و در آخر گفته به كمك يك چوب بهش آموزش بدين كه بياد روي دستتون ...مگه ما غير از اين رو گفتيم؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    خيلي راحت شما قفس رو با كاسكوي داخلش مي بري حمام و با شلنگ يا دوش دستي ميله هاي كف قفس رو با آب داغ خيس ميكني و بعد با يك فرچه تميزش ميكني.....جيغ ميكشه؟.....از شما مي ترسه؟ خوب معلومه جيغ ميكشه پس انتظار داري كاسكوي وحشي وقتي دستت رو مي بري داخل قفس تا فرچه بكشي جيغ نزنه؟....بزار اينقدر جيغ بزنه كه جون از گوشش در بياد ...آهان آقا همينجا استوپ رو بزن ...آهان مشكل همينجاست.....شما همين كارها رو اگر بكنيد كاسكو جيغش كم ميشه و در نهايت مي افته....شما دست روي دست ميزاريد و انتظار داريد كه جيغ كاسكو اتوماتيك خودش بيوفته اما يكسال هم اگر صبر كنيد نمي يوفته...همين حمام بردنها....همين قفس تميز كردنها....همين دست داخل قفس بردن......همين كنار قفس نشستن....همين ور رفتن به كاسكو هست كه آدمش ميكنه و رامش ميكنه و از جيغ مي اندازش...خانوم سپيده يك كليپ خارجي از رام كردن يك ككاتيل در تاپيك كاسكو گذاشتن....مگه شما اون رو نديدي؟ در همون كليپ استپ باي استپ رام كردن طوطي رو توضيح ميده...هموني كه من الان يكسال و نيمه كه در اينترنت براي بچه ها مي گفتم....اونجا تاكيد شده كه چند روز بايد دستتون رو بكنيد داخل قفس تا بهتون عادت كنه.....گفته شاه پر هاي طوطي رو بايد بزنيد....گفته بايد با دست بهش غذا بدين و در آخر گفته به كمك يك چوب بهش آموزش بدين كه بياد روي دستتون ...مگه ما غير از اين رو گفتيم؟
    نه آقا نديدم.فكر كنم از نظرم گذشته.ميشه صفحشو بگيد؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    نه آقا نديدم.فكر كنم از نظرم گذشته.ميشه صفحشو بگيد؟

بیا عزیز واسه حذف پست ها صفحه بهم خورده بود گشتم واست پیداش کردم

http://.ir/download.php?file=...v7tpoydly6.zip

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    3383
    سلام
    من تا هفته پیش دو طوطی نر طوق صورتی داشتم اما یکی از آنها یکی از پا هایش ناراحت بود اون را پیش دامپزشک بردم گفت پایش شکستگی ندارد و سریع یک واکسن در آورد و به او زد طوطیم حالش خوب بود بعد از زدن واکسن دیگه غذا نخورد و روز بعد فوت کرد حالا بعد از کلی بررسی فهمیدم اصلا چیزی بعنوان واکسن طوطی سانان وجود ندارد و انچه هست برای مرغ و خروس است . حالا احساس بدی دارم می شود من راهنمایی کنید که طول عمر طوطی چقدر است ؟ طوطی من 20 سالش بود و تا این موقع هم حالش خوب بود فقط چون ازاد بود به پایش صدمه زده بود حالا طوطی دیگرم دائم جیغ می زند بنظر شما لازم است یک طوطی دیگر بخرم؟
    چکار کنم ؟تا این طوطیم ناراحت نشود .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهبال نمایش پست ها
    سلام
    من تا هفته پیش دو طوطی نر طوق صورتی داشتم اما یکی از آنها یکی از پا هایش ناراحت بود اون را پیش دامپزشک بردم گفت پایش شکستگی ندارد و سریع یک واکسن در آورد و به او زد طوطیم حالش خوب بود بعد از زدن واکسن دیگه غذا نخورد و روز بعد فوت کرد حالا بعد از کلی بررسی فهمیدم اصلا چیزی بعنوان واکسن طوطی سانان وجود ندارد و انچه هست برای مرغ و خروس است . حالا احساس بدی دارم می شود من راهنمایی کنید که طول عمر طوطی چقدر است ؟ طوطی من 20 سالش بود و تا این موقع هم حالش خوب بود فقط چون ازاد بود به پایش صدمه زده بود حالا طوطی دیگرم دائم جیغ می زند بنظر شما لازم است یک طوطی دیگر بخرم؟
    چکار کنم ؟تا این طوطیم ناراحت نشود .
    سلام
    دوست عزیز از اتفاقی که افتاده متاسفم
    واکسن وجود داره منتها نه برای آسیب دیدن پا و از مراکز معتبر باید تهیه بشه و شخص متبحر هم باید اون را تزریق کنه در مورد فوایدو معایب واکسن بارها در این تالار بحث شده اگر می خواهید بیشتر بدونید یک جستجو بکنید
    طوطی شما هم عمرش را کرده بوده بیست سال برای یک ملنگو ( یا طوق صورتی ) عمر خوبی است و به هر حال دیر یا زود ممکن این بود این اتفاق بیفته ( در منابع 30 سال در آزادی را ذکر کرده اند و در اسارت این طول عمر کمتر میشه )
    اگر بتونید برای اون یکی یک همدم دیگه تهیه کنید خیلی خوب است منتها ممکنه اون را نپذیره شما خواستی بخری با فروشنده شرط کن که اگر بعد از یک دو ماه با هم جور نشدن پس می بری و یکی دیگه جاش می بری البته شما یک ریسک هم داری ممکنه طوطی شما که سنش زیاد است یک وقت به بیماری یا چیزی حساسیت داشته باشه و یک طوطی تازه وارد حتما باید یک ماه قرنطینه بشه ( یک ماه در یک مکان کاملا جدا نگهداری بشه ) بعد که از سلامتش مطمئن شدید بذاریدش کنار طوطی قدیمی تون

کاربر ساده

شماره عضویت
    3433
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.private نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا پرنده نداشتم
    میخوام یه طوطی بگیرم که زیاد سرو صدا نکنه
    یعنی اصلا حرف زدنش هم واسم مهم نیست
    هرچی ساکت تر بهتر
    فقط چیزی که مهمه رام شدنش و اینکه روی شونه یا دستم بیاد و بتونم باش بازی کنم
    لطفا دوستان یه نژاد با این خصوصیات ( البته اگه وجود داره ) رو معرفی کنن
    با تشکر
    سلام
    ببین دوست من پرنده مثل اسبابازی نیست که فقط برای بازی کردن باشه ... رسیدگی شدید میخواد .... نظافت میخواد .... سروصدا داره اصلا نشونه یه پرنده خوب یه سوصدا کردن و بازیگوشیشه.... و کلی چیز دیگه ..
    حالا اگه پایه هستی بسملا برای شروع از کاکاتیل شروع کن بهتره جیغشم برای 2 _3 روزه بعد عادت میکنه به محیط خوب میشه ..

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3267
    سلام
    کسی از دوستان جوجه شاه طوطی (3-4 ماهه ) و کاسکو ( 7-8 ماهه) سراغ داره ؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOSS نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    اگر سراغ داشتیم خودمون می خریدیم ( شوخی کردم ها )
    در مورد خرید و فروش طوطی در بخش مربوطه سوال کنید اونجا همه سر می زنن اگر موردی باشه شما راحت تر می تونید به نتیجه برسید دوست خوبم :smile (4):

کاربر ساده

شماره عضویت
    3433
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOSS نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    من دیروز دو تا دیدم مثل کفتر میگرفتشون خیلی بامزه بودند .. اما خیلی گرون بود ؛ دونه ای 200 هزار تومن

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4187
    سلام دوستان
    راستش من خیلی از پرندگان سر درنمایرم ولی میخواهم یک طوطی بخرم . چیزی که برام مهم هست هوشش هست و اینکه خوب چیزها رو متوجه بشه . حالا میخواستم ببینم کدوم نژاد طوطی یا کاسکو بهتر هست ؟ از چه سنی باشه بهتره و خلاصه یکسری از این راهنمایی ها .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .
    با تشکر

صفحه 3 از 82 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)