صفحه 29 از 82 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 817
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام آقای سهیلی.هم شما و هم دوستانتون لطف دارید.خیلی از دوستان از من عروس هلندی خریدن که همین الانم در سایت حضور دارن.قصدم این بود که پستتون رو پاک کنم اما شرمنده شدم و گفتم همینجا یک توضیحی بدم.هیچکس به اندازه ی خانم عباسی(پویش) از بنده عروس هلندی نخریدن.نسبت به بنده هم بسیار لطف داشتن همیشه و بنده یکی از افتخاراتم آشنایی چند ساله با ایشون هست که بسیار هم از تجربیاتشون استفاده میکنم.اما همیشه به همه ی عزیزان گفتم که هیچ وقت اسمی ازم برده نشه و تبلیغی نشه.از شما و همه ی دوستان هم خواهش میکنم اسمی نبرید که از فلانی بخرید یا از فلانی نخرید که خداشاهده اگر بگید از اسکندری نخرید بسیار خوشحال تر میشم چون شرمنده ی خیلی از عزیزان میشم بعد از اینکه درخواست میدن و نمیتونم پرنده ی مورد نظرشون رو برسونم بهشون.ضمن اینکه این کار باعث دلشکستگی خیلی از دوستان میشه وقتی تبلیغی میزنن و مورد مشابه رو دارن اما کاربر دیگه ای چه تلفنی چه در سایت میگه که نه میخوام از شما بخرم.از لطف همه ی شما عزیزان سپاسگزارم اما بگذارید هرکسی با استفاده از تجربه و دید خودش پرنده ی مورد نظرش رو انتخاب کنه و خرید کنه که فردا حرف و حدیثی پیش نیاد.بازم از حسن نظر شما و سایر دوستان متشکرم.(فکر میکنم این حرف مورد نظر خانم عباسی هم باشه و من جسارت کردم بیان کردم چون همیشه دیدین که هرچی بخوان بفروشن با چند عکس بسیار واضح آگهی میزنن.)ممنون

شرمنده اقای اسکندری من قصد ناراحتی شما نداشتم قصد تبلیغ نداشتم
    همه دوستان برای من مورد احترام هستن ولی از وقتی کا وارد سایت شدم این چندمین مورد که دارم میبینم تو سایت خودمون یه ادم مطمئن پرنده برای فروش گذاشته ولی دوستان رفتن از روی دیوار خرید کردن یا جاهای دیگه جز ضرر چیزی نصیبشون نشده

نمونه عروس نر اقا پویا جا جوجه بهش نر بالغ دادن خدا شکر ختم به خیر شد
    سحر خانم جوجه 7 ماه جای بالغ دادن
    و... کلی مثال دیگه که شما عزیزان بیشتر در جریان هستید

بنده حرفم این بود وقتی عروس تو خونه پیدا میشه ادم چرا باید بره بیرون دنبالش بگرده

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    سلام
    دوستان عزیزم آیا کف دریای پودری شده رو برای پرنده هاتون استفاده کردید؟ از طوزی گرفته تا کبوتر؟
    آیا کف دریای پودری شده رو به دان نرم اضافه کردید؟ به چه مقداری؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    به شدت به کمک اتون نیاز دارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزم آیا کف دریای پودری شده رو برای پرنده هاتون استفاده کردید؟ از طوزی گرفته تا کبوتر؟
    بنده برای برزیلی هام این کارو میکردم هر وقت غذای نرم مورد علاقشون میزاشتم پودر کف دریا اسیاب می کردم روش جوری که حالت سفیدی میزد غذا

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    بنده برای برزیلی هام این کارو میکردم هر وقت غذای نرم مورد علاقشون میزاشتم پودر کف دریا اسیاب می کردم روش جوری که حالت سفیدی میزد غذا
    مرسی داداش
    شما در هر هفته چند بار غذای نر می دهید؟ چند گرم می شود تقریبا غذای نرم؟ (همیشه بریزیلی هات شاد باشند با خودتون )

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    سلام
    خیلی استفاده نکنید من تقریبن هفته ای یک با استفاده میکنم از پودر پوسته تخمه مرغ با کف دریا رو غذا نرم مثل هویج یا گندم یا فل فل دلمه به اندازه نصف بند انگشت میریزم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    مرسی داداش
    شما در هر هفته چند بار غذای نر می دهید؟ چند گرم می شود تقریبا غذای نرم؟ (همیشه بریزیلی هات شاد باشند با خودتون )
    هر روز غذای گرم میدم گاهییم 2 بار جفت اول عروسام 5 ماه خونمون بودن تو 5 ماه 3بار بهشون غدای نرم ندادم که اونم مسافرت بودم بقیه روزها غذای نرم خوردن
    گرمی نمیتونم برات بگم ولی دستم اومده چقدر باید بهشون بدم چون زمانی که بهشون زیاد میدادم مینداختنش اینور اونور

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام دوستان.امروز برای کاسکوم مولتی ویتامین تابرنیل توتال گرفتم.میشه طریقه مصرفشو برای کاسکو و برزیلی رو بگین..؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام دوستان.امروز برای کاسکوم مولتی ویتامین تابرنیل توتال گرفتم.میشه طریقه مصرفشو برای کاسکو و برزیلی رو بگین..؟

سلام به این قسمت مراجعه کنید
    http://www.parsipet.ir/thread21831.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام دوستان کسی تا حالا طوطی رو هوای ارسال کرده؟
    قرار شده عروس رو واسم هوایی ارسال کنن و برگه بهداشت هم واسش بگیرن خواستم بپرسم چطوریاست
    آخه گفتن برم ساعت پرواز رو بپرسم گفتن قرار داد دارن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تا حالا طوطی رو هوای ارسال کرده؟
    قرار شده عروس رو واسم هوایی ارسال کنن و برگه بهداشت هم واسش بگیرن خواستم بپرسم چطوریاست
    آخه گفتن برم ساعت پرواز رو بپرسم گفتن قرار داد دارن
    مگه قرار از کجا برای شما ارسال بشه؟
    همون عروس هلندی هس که میخواستید بگیرید؟
    هزینه راه با شماست؟؟؟

صفحه 29 از 82 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)