صفحه 2 از 82 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 817
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.private نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا پرنده نداشتم
    میخوام یه طوطی بگیرم که زیاد سرو صدا نکنه
    یعنی اصلا حرف زدنش هم واسم مهم نیست
    هرچی ساکت تر بهتر
    فقط چیزی که مهمه رام شدنش و اینکه روی شونه یا دستم بیاد و بتونم باش بازی کنم
    لطفا دوستان یه نژاد با این خصوصیات ( البته اگه وجود داره ) رو معرفی کنن
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    در ادامه صحبت دوستمون بگم اینا همشون سرو صدا دارن حتی همون عروس هلندی اگه حوصلشو نداری نگیر باید عاشق اینا باشی اینا اثباب بازی نیستن اگه عاشقی بسم اله ماله من کاسکو اولاش زیاد سرو صدا میکرد ولی الان در حد سوت های زیباست که ما واقعا دوست داریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    ممنون جان
    ببخشید بله بی نقل قول خدمت f& p عرض کردم که عذر می خوام اما از نقل قول های شما از اون 3 تا که اسم بنده روشه یکیش ماله منه
    فکر می کنم در جریان کاسکو من باشی پس حتما اشتباها اسم من اونجاست چون این پسر ما خیلی خوب راه میاد باهامون به همه غذا های مجاز هم عادتش دادم پرنده غریب جان الان دیدم گفتی توضیح بدم ببخش می گم الان
    دوتا درخواست دارم استاد
    1.راجع به آلوورا و مضراتش یا فوایدش و نگهداریش با داشتن یک طوطی در خانه بگو
    2.این آقا پسر خوب شده ر روزی 3 ساعت بیرونه از کسی نمیترسه تقریبا با نزدیک شدنم غاار نداره الا وقتی که توقف خیلی بیجا باشه و دست بره تو قفس که بهم میریزه تو نور کم خیلی راحت سر میده قر قر های کوچولو اما راحت میشه صورتشو ناز کرد (البته مشقت ها و انگشتها فدا شد) جان لازمه کم کم نورو زیاد کنم یا تو همین نور کم ادامه بدم؟؟
    سلام دوست گلم
    خودت گفتی هر سوالو جواب جای خودش ولی این صحبت ماله جای دیگست چرا اینجا تکرار شده

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.private نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا پرنده نداشتم
    هرچی ساکت تر بهتر
    با تشکر
    آقا مگه طوطی اسباب بازیه؟؟؟؟با این تفاسیر شما کبوتر بگیری بهتره البته اونم اسباب بازی نیست.x-(

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.private نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا پرنده نداشتم
    هرچی ساکت تر بهتر
    با تشکر
    سلام دوست عزيز
    بهترين گزينه براي شما با توجه به اينكه اخلاق شما رو مي دونم و مي دونم كه زياد هم حوصله وقت گذاشتن و رام كردن طوطي رو نداريد، يك عروس هلندي رام هست.
    البته شما هيچ پرنده اي رو نمي تونيد پيدا كنيد كه هيچ سر و صدايي در منزل نداشته باشه اما عروس هلندي يك مورد اپتيمم هست يعني هم رابطه خوبي با انسان بر قرار ميكنه و هم سر و صداش كمتره.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    ممنون جان
    ببخشید بله بی نقل قول خدمت f& p عرض کردم که عذر می خوام اما از نقل قول های شما از اون 3 تا که اسم بنده روشه یکیش ماله منه
    فکر می کنم در جریان کاسکو من باشی پس حتما اشتباها اسم من اونجاست چون این پسر ما خیلی خوب راه میاد باهامون به همه غذا های مجاز هم عادتش دادم پرنده غریب جان الان دیدم گفتی توضیح بدم ببخش می گم الان
    دوتا درخواست دارم استاد
    1.راجع به آلوورا و مضراتش یا فوایدش و نگهداریش با داشتن یک طوطی در خانه بگو
    2.این آقا پسر خوب شده ر روزی 3 ساعت بیرونه از کسی نمیترسه تقریبا با نزدیک شدنم غاار نداره الا وقتی که توقف خیلی بیجا باشه و دست بره تو قفس که بهم میریزه تو نور کم خیلی راحت سر میده قر قر های کوچولو اما راحت میشه صورتشو ناز کرد (البته مشقت ها و انگشتها فدا شد) جان لازمه کم کم نورو زیاد کنم یا تو همین نور کم ادامه بدم؟؟
    آقا حواست خيلي پرته ها!!!!
    اين جوابي كه الان به من ميدي راجع به حرفي بود كه من در تاپيك كاسكو مطرح كردم نه اينجا!!!

1-راجع به آلوورا و خوردن اون توسط طوطي من اطلاعي ندارم كه خوبه يا بده.

2-راجع به نور هيچ مشكلي نيست زيادش كن ....خيلي داري سخت ميگيري عزيز اينقدر هم كه شما فكر مي كني اين كار فرموليزه نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا مگه طوطی اسباب بازیه؟؟؟؟با این تفاسیر شما کبوتر بگیری بهتره البته اونم اسباب بازی نیست.x-(
    نه آقا اين حرف رو نزن....مگه شما طوطي داريد باهاش بازي نمي كنيد؟ روي شونتون نمياد؟ بهش ور نميريد؟ نوازشش نمي كنيد؟ در ضمن با كبوتر كه نميشه اين كارها رو كرد اتفاقا طوطي جماعت هست كه با انسان رفيق و رام ميشه و ميشه باهاش بازي كرد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    [quote=نه آقا اين حرف رو نزن....مگه شما طوطي داريد باهاش بازي نمي كنيد؟ روي شونتون نمياد؟ بهش ور نميريد؟ نوازشش نمي كنيد؟ در ضمن با كبوتر كه نميشه اين كارها رو كرد اتفاقا طوطي جماعت هست كه با انسان رفيق و رام ميشه و ميشه باهاش بازي كرد.[/[/quote

اخه این دوستمون از سر بی حوصلگی میخواد طوطی بگیره که این فقط موجب اذیت شدن طوطی میشه همین وگرنه من منظورم بازی نکردن با طوطی نبود.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    [QUOTE=ardi1234;2767][quote=نه آقا اين حرف رو نزن....مگه شما طوطي داريد باهاش بازي نمي كنيد؟ روي شونتون نمياد؟ بهش ور نميريد؟ نوازشش نمي كنيد؟ در ضمن با كبوتر كه نميشه اين كارها رو كرد اتفاقا طوطي جماعت هست كه با انسان رفيق و رام ميشه و ميشه باهاش بازي كرد.[/[/quote

اخه این دوستمون از سر بی حوصلگی میخواد طوطی بگیره که این فقط موجب اذیت شدن طوطی میشه همین وگرنه من منظورم بازی نکردن با طوطی نبود.[/QUOTE]

منم کاملا با نظر ardi موافقم و همین برداشتو کردم اگه اشتباه بود ببخشید ولی اگه درسته و زیاد حالو حوصله سرو کله زدن با اینا رو ندارید من همین اول راه بگم اگه واقعا عاشق نیستی این کارو نکن

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من قفس كاسكومو ميخوام بشورم ولي نميدونم چطوري.ميشه وقتي طوطي توشه و موقع حمام قفسو بشورم؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    [QUOTE=ardi1234;2767][quote=نه آقا اين حرف رو نزن....مگه شما طوطي داريد باهاش بازي نمي كنيد؟ روي شونتون نمياد؟ بهش ور نميريد؟ نوازشش نمي كنيد؟ در ضمن با كبوتر كه نميشه اين كارها رو كرد اتفاقا طوطي جماعت هست كه با انسان رفيق و رام ميشه و ميشه باهاش بازي كرد.[/[/quote

اخه این دوستمون از سر بی حوصلگی میخواد طوطی بگیره که این فقط موجب اذیت شدن طوطی میشه همین وگرنه من منظورم بازی نکردن با طوطی نبود.[/QUOTE]

[QUOTE=پرنده ی غریب;2770]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها

منم کاملا با نظر ardi موافقم و همین برداشتو کردم اگه اشتباه بود ببخشید ولی اگه درسته و زیاد حالو حوصله سرو کله زدن با اینا رو ندارید من همین اول راه بگم اگه واقعا عاشق نیستی این کارو نکن
    دوستان ما اینجا راهنمایی می کنیم
    دیگه وکیل وصی مردم که نیستیم
    نسبت به ایشونم جز دو جمله شناختی نداریم پس بهتره قضاوت هم نکنیم
    از دوستان و کل افرادی که مسیرشون 1 بار هم شده به اینترنت خورده واسه اون پست که اشتباها اینجا مطرح شد عذر میخوام و اگه کسی بازم ناراحته پیغام بده رسما و حضوری هم خدمت برسم و عذر خواهی کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    من قفس كاسكومو ميخوام بشورم ولي نميدونم چطوري.ميشه وقتي طوطي توشه و موقع حمام قفسو بشورم؟؟
    سلام
    ما که با خلاصه عکس کاسکوتو ندیدیم!
    اما شما همیشه وقتی کاسکوتو میبری حمام اول قفسشو بشور بعد خودشو
    اگه بر عکس عمل کنی مریض میشه ها
    حالا قفس برق نیوفتاد هم شما راضی شو

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    اين فلز كف قفس من پر فزله هست و كلي فزله بهش چسبيده.نميدونم چجوري هم در مياد.
    اين طلا هم كه مارو ميبينه انگار قاتلشو ديده.هنوز ترسش ازم كم نشده.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    اين فلز كف قفس من پر فزله هست و كلي فزله بهش چسبيده.نميدونم چجوري هم در مياد.
    اين طلا هم كه مارو ميبينه انگار قاتلشو ديده.هنوز ترسش ازم كم نشده.

دوست عزیز موقع حمام قبل طوطی کف قفس رو خیس کن و با ییه چیز پاکش کن
    به ترسش بی محلی کن

صفحه 2 از 82 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)