صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    سلام.ببین عزیزم قبل از اوردن توله ها اگه یادتون باشه گفتم تربیت دوتا توله کار خیلی سختیه.
    توله جیغ و ویغش زیاده
    نباید درش میاوردید که دیگه تو لونه بند نشه و با داد بیاد بیرون
    لازم نیست حتما تو لونه بمونه فقط یه جایی ببندید که حواسشون به هم پرت نشه.یعنی همرو نبینن
    گاز گرفتن هم طبیعیه...شما وقتی که دستتون رو گاز گرفت یا به قصد گاز گرفتن اومد جلو با صدای بلند دعواش کنید و نزارید دستتون رو دندون بگیره اگه اهمیت نداد دستتون رو به حالت زدن ببرید بالا و بگید نه!....نزنیدا!فقط طوری که عقب بکشه
    و بعد چند قدم به حالت قهر ازش دور شید و بهش پشت کنید....چند دقیقه بمونید و بعد باز برگردید پیشش و نوازشش کنید
    سگ میفهمه اگه اینکار رو انجام بده شما ازش دور می شید!
    تربیت توله استرس زا هست...اما نگران نباشید اروم باشید و با صبر به کارتون ادامه بدید
    فقط مد نظر داشته باشید الان نتونید از پسشون بر بیاید چند ماه دیگه که بشه یه سگ بزرگ جثه حسابی تو دردسر می افتید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    سلام.ببین عزیزم قبل از اوردن توله ها اگه یادتون باشه گفتم تربیت دوتا توله کار خیلی سختیه.
    توله جیغ و ویغش زیاده
    لازم نیست حتما تو لونه بمونه فقط یه جایی ببندید که حواسشون به هم پرت نشه.یعنی همرو نبینن
    گاز گرفتن هم طبیعیه...شما وقتی که دستتون رو گاز گرفت یا به قصد گاز گرفتن اومد جلو با صدای بلند دعواش کنید و نزارید دستتون رو دندون بگیره اگه اهمیت نداد دستتون رو به حالت زدن ببرید بالا و بگید نه!....نزنیدا!فقط طوری که عقب بکشه
    و بعد چند قدم به حالت قهر ازش دور شید و بهش پشت کنید....چند دقیقه بمونید و بعد باز برگردید پیشش و نوازشش کنید
    تربیت توله استرس زا هست...اما نگران نباشید اروم باشید و با صبر به کارتون ادامه بدید
    فقط مد نظر داشته باشید الان نتونید از پسشون بر بیاید چند ماه دیگه که بشه یه سگ بزرگ جثه حسابی تو دردسر می افتید
    مرسی از راهنماییتون
    فقط بعنوان تشویقی از چه چیزی استفاده کنم بهتره؟!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    توله جیغ و ویغش زیاده
    سلام و خسته نباشید
    خیلی خیلی ببخشید
    شما طبق کدوم منطق یا طبق حرف چه کسی همچین حرفی رو میزنید؟
    همینطور که توی پست های قبل خودتون فرمودید استفاده از وسیله برای تنبیه سگ براش نقطه ضعف میسازه
    حتما نباید بهش ضربه بزنید تا تاثیر منفیش رو بزاره موقعی که یک قریبه و حتی مهاجم دستش رو به حالت زدن و با داد ببره بالا سگ از این حرکت خاطره بدی داره برای همین از این حرکت سر جاش وا میسه یا میترسه و عقب نشینی میکنه...
    و همینطور داد خیلی بلند سر سگ کشیدن خیلی اشتباهه توله سگ با صدا های بلند اشنایی پیدا نکرده و میترسه و این ترس تا بزرگی توش میمونه... این روش تنبیه کلا غلط و اشتباهه........
    برای تنبیه دست مربی باز و میتونه از هر روشی استفاده کنه ولی دو تا شرط داره این دو تا شرط رو همیشه یادتون باشه:
    1_مهاجم و فرد غریبه نتونه از اون استفاده کنه
    2_سگ نترسه یا صدمه نبینه
    که توی قسمتی از اون روشی که ارائه دادید درسته که سگ از صاحبش حساب میبره و این برای یه سگ بزرگ جثه خیلی مهمه ولی هم سگ میترسه از صدای بلند و هم فرد غریبه میتونه ازش استفاده کنه پس جای بحث نداره...نمیخواید که سگتون ترسو بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    روش روزنامه چند لا حتی از این روش معقول تره...
    همینطور که توی ی قسمت از فرمودتون فرمودید دور شدن از سگ و با لحن جدی و محکم (نه با حالت داد که توله بترسه)دعوا کردن سگ مفیده...(حتما اسم سگ و کلمه «نه»رو بیارید)
    ghosthos عزیز شما هم به غیر از زمان اموزش خیلی با توله ها بازی نکن بازی خوبه ولی زیادش بده
    کشیدن بند قلاده و وارد کردم موج هم روشی هست که من خودم امتحان کردم (برای تنبیه بیشتر توی زمان اموزش)و خوب بوده
    توی تاپیک قبلی خودتون هم گفتم توله دوبرمن زیاد و محکم گاز میگیره به دلایل مختلف
    اسباب بازی های مخصوص بذارید براشون تا خارش دندون از بین بره به هیچ عنوان هم اجازه ندید گاز بگیره دستتون رو فکشون رو توی دست بگیرید و چند ثانیه نگه دارید سگ تقلا میکنه که ازاد بشه طی این مدت که فک رو توی دست دارید با لحن جدی و سرزنش امیز دعواش کنید و از محل دور بشید اینم روش تنبیه ی هست که نه فرد غریبه میتونه استفاده کنه و نه سگ صدمه ببینه
    تربیت سگ کار مفرح و تجربه ایی خوبه ولی من تو باغ نگه میداشتم 1 دونه 1 دونه اوردم برای همین کار شما یه خورده سخت تره...
    یک مطلب مهمه دیگه اینه که بزارید سگ تشویقی رو از دستتون بگیره با دست به توله ها غذا دادن رفاقت و وابستگی رو بیشتر میکنه ولی معایب زیادی داره...
    فقط موقعی باید به سگ با دست غذا داد که سگ روی ظرف غذاش حالت تهاجمی داشته باشه نه زمان دیگه
    حتما براش تشویقی تهیه کنید و زمان اموزش رو کوناه کنید
    با ارزوی موفقیت برای شما
    یا علی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوستان . بحث و تبادل نظر میکنید که خیلی هم عالیست ... فقط ملایم و مهربون لطفا!

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghosthos333 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    فقط بعنوان تشویقی از چه چیزی استفاده کنم بهتره؟!
    خواهش می کنم
    ببینید بستگی به خودتون و علاقه سگتون داره ببینید چی رو بیشتر دوس دارن واینکه تهیش براتون اسونه یا نه
    تشویقی مخصوص سگ دارن که همه سگا عاشقشن اما از نظر مال بصرفه نیست اصلا اونم واسه دوتا توله!
    میتونه یه تیکه مرغ یه تیکه گوشت....یه تیکه کوچیک نون شیرمال و...باشه
    خلاصه هرچیزی که ضرر نداشته باشه براشون خوبه

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    خیلی خیلی ببخشید
    شما طبق کدوم منطق یا طبق حرف چه کسی همچین حرفی رو میزنید؟
    همینطور که توی پست های قبل خودتون فرمودید استفاده از وسیله برای تنبیه سگ براش نقطه ضعف میسازه
    حتما نباید بهش ضربه بزنید تا تاثیر منفیش رو بزاره موقعی که یک قریبه و حتی مهاجم دستش رو به حالت زدن و با داد ببره بالا سگ از این حرکت خاطره بدی داره برای همین از این حرکت سر جاش وا میسه یا میترسه و عقب نشینی میکنه...
    و همینطور داد خیلی بلند سر سگ کشیدن خیلی اشتباهه توله سگ با صدا های بلند اشنایی پیدا نکرده و میترسه و این ترس تا بزرگی توش میمونه... این روش تنبیه کلا غلط و اشتباهه........
    برای تنبیه دست مربی باز و میتونه از هر روشی استفاده کنه ولی دو تا شرط داره این دو تا شرط رو همیشه یادتون باشه:
    1_مهاجم و فرد غریبه نتونه از اون استفاده کنه
    2_سگ نترسه یا صدمه نبینه
    که توی قسمتی از اون روشی که ارائه دادید درسته که سگ از صاحبش حساب میبره و این برای یه سگ بزرگ جثه خیلی مهمه ولی هم سگ میترسه از صدای بلند و هم فرد غریبه میتونه ازش استفاده کنه پس جای بحث نداره...نمیخواید که سگتون ترسو بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    روش روزنامه چند لا حتی از این روش معقول تره...
    همینطور که توی ی قسمت از فرمودتون فرمودید دور شدن از سگ و با لحن جدی و محکم (نه با حالت داد که توله بترسه)دعوا کردن سگ مفیده...(حتما اسم سگ و کلمه «نه»رو بیارید)
    ghosthos عزیز شما هم به غیر از زمان اموزش خیلی با توله ها بازی نکن بازی خوبه ولی زیادش بده
    کشیدن بند قلاده و وارد کردم موج هم روشی هست که من خودم امتحان کردم (برای تنبیه بیشتر توی زمان اموزش)و خوب بوده
    توی تاپیک قبلی خودتون هم گفتم توله دوبرمن زیاد و محکم گاز میگیره به دلایل مختلف
    اسباب بازی های مخصوص بذارید براشون تا خارش دندون از بین بره به هیچ عنوان هم اجازه ندید گاز بگیره دستتون رو فکشون رو توی دست بگیرید و چند ثانیه نگه دارید سگ تقلا میکنه که ازاد بشه طی این مدت که فک رو توی دست دارید با لحن جدی و سرزنش امیز دعواش کنید و از محل دور بشید اینم روش تنبیه ی هست که نه فرد غریبه میتونه استفاده کنه و نه سگ صدمه ببینه
    تربیت سگ کار مفرح و تجربه ایی خوبه ولی من تو باغ نگه میداشتم 1 دونه 1 دونه اوردم برای همین کار شما یه خورده سخت تره...
    یک مطلب مهمه دیگه اینه که بزارید سگ تشویقی رو از دستتون بگیره با دست به توله ها غذا دادن رفاقت و وابستگی رو بیشتر میکنه ولی معایب زیادی داره...
    فقط موقعی باید به سگ با دست غذا داد که سگ روی ظرف غذاش حالت تهاجمی داشته باشه نه زمان دیگه
    حتما براش تشویقی تهیه کنید و زمان اموزش رو کوناه کنید
    با ارزوی موفقیت برای شما
    یا علی
    سلام
    این بار چندمی هست که شما به کار من ایراد می گیرید
    تاپیک قبلی این کاربر رو بخاطر دخالت شما و منحرف شدن بحث بستم
    حالا باز دارید اینجا رو شلوغش می کنید
    کی گفته استفاده از حرکت دست برای تربیت اشتباهه؟
    پس سگایی که فرمان رو با ایما و اشاره یاد می گیرن چیکار می کنن؟
    اگه از چیزی اطلاع ندارید تز ندید لطفا
    من تمام حرفام از رو تجربه خودم و همینطور اموزش های بهترین داگ ترینرهای سرتاسر دنیاست
    بعلاوه تو همین ایران ما مربی های خیلی خوبی داریم که باهاشون در ارتباطم پس فکر نکنید از خودم در میارم
    شما ناراحتی از روش های من استفاده نکن!!!!منطق خودت رو پیش ببر!
    اگه سگ رو ظرف پرخاش نشون داد با دست غذا بدیم؟
    شما حتی نمی دونید اون حرکت بخاطر اموزش غلط "آلفا"هست و باید اصلاح بشه
    نه اینکه با دست بهش غذا داد
    به یه دوبرمن با اون هیکل با دست غذا داد؟
    خوبه دیگه پس ایشون بشینن نصف روز مشت مشت غذا بگیرن دسشون سگا بخورن!
    مراقب طرز صحبتتون با من باشید
    من اصراری ندارم کسی حتما از روش من استفاده کنه من وظیفمه که پاسخگو باشم و کارم رو انجام میدم.همین!
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    سلام
    این بار چندمی هست که شما به کار من ایراد می گیرید
    تاپیک قبلی این کاربر رو بخاطر دخالت شما و منحرف شدن بحث بستم
    حالا باز دارید اینجا رو شلوغش می کنید
    کی گفته استفاده از حرکت دست برای تربیت اشتباهه؟
    پس سگایی که فرمان رو با ایما و اشاره یاد می گیرن چیکار می کنن؟
    اگه از چیزی اطلاع ندارید تز ندید لطفا
    من تمام حرفام از رو تجربه خودم و همینطور اموزش های بهترین داگ ترینرهای سرتاسر دنیاست
    بعلاوه تو همین ایران ما مربی های خیلی خوبی داریم که باهاشون در ارتباطم پس فکر نکنید از خودم در میارم
    شما ناراحتی از روش های من استفاده نکن!!!!منطق خودت رو پیش ببر!
    اگه سگ رو ظرف پرخاش نشون داد با دست غذا بدیم؟
    شما حتی نمی دونید اون حرکت بخاطر اموزش غلط "آلفا"هست و باید اصلاح بشه
    نه اینکه با دست بهش غذا داد
    به یه دوبرمن با اون هیکل با دست غذا داد؟
    خوبه دیگه پس ایشون بشینن نصف روز مشت مشت غذا بگیرن دسشون سگا بخورن!
    مراقب طرز صحبتتون با من باشید
    من اصراری ندارم کسی حتما از روش من استفاده کنه من وظیفمه که پاسخگو باشم و کارم رو انجام میدم.همین!
    ممنون
    سلام و خسته نباشید
    کی گفته استفاده از دست برای تربیت سگ اشتباهه؟؟من گفتم؟چطور یادم نمیاد من همچین حرفی رو زده باشم
    استفاده از دست خیلی متداول و کاربردی هم هست منم نگفتم نیست...
    ولی زمانی که اون سگ از دست بترسه از دست یک غریبه هم میترسه...
    حتما نباید بزنیدش تا بترسه...
    مربی که نمیخواد اروم و با متانت دستش رو ببره بالا و بعد با لحن مهربون بگه عزیزم چرا این کار رو کردی؟
    موقعی که مربی سگ دستش رو بر روی سگ میبره بالا و بعد با داد اون رو دعوا و سرزنش میکنه سگ میترسه به خدا میترسه به پیر به ....... میترسه
    منم از زاییده های ذهنم همچین حرفی رو نمیزنم که خواهر من واقعا وقعا عذر میخوام این داگ ترینر هایی که این حرف رو زدن حتما مدرک و گواهینامه شون رو هم از تو گاراژ گرفتن دیگه...
    من به وفور دیدم مرض ندارم که الکی بگم این روش رو من از نزدیک دیدم که موقعی که مربی از دستش رو به حالت زدن میبره بالا و سگ رو با داد دعوا میکنه موقعی که میخواد دستش رو به سگ نزدیک کنه سگ با یه حالت ترس و دودلی به دست مربی نگاه میکنه و به دست واکنش نشون میده که این اگر ادامه پیدا کنه باعث مشکلات پیشرفته تر میشه...
    من توی زمینه ایی که یه خورده شک دارم اظهار نظر نمیکنم...
    تربیت سگ نگهبان جسارت به شما نباشه ولی بچه بازی نیست که شما هم توی مسئله ایی که تجربه نکردید و ندارید نظر ندید کسی هم ازتون ایراد نمیگیره حرف نزنید همش هم به مطالب ترجمه و وب گردیدتون اکتفا نکنید ...
    من توی اول تاپیک توی کار شما دخالت کردم؟نه دخالت نکردم چون با تمام روش هاتون موافق بودم و فقط لایک کردم اینم بدونید اگر دخالت میکنم برای لج بازی با شما نیست...
    100% حرف من برای اون حیوونه که بخاطر راهنمایی بدون اطلاع از خیابون و بازار کثیف سگ باز ها و باغ دار ها سر در نیاره...
    در مورد قضیه با دست به سگ غذا دادن کلا منظور من یه چیز دیگه بود نه اینی که اصلا نفهمیدم چی میگید...
    منحرف شدن بحث هم همش تقصیر شماست که با سوال های بچه گانتون بحث رو به نا به جا میکشید مثل تاپیک قبلی که به من گفتید:تو اصلا سگ داشتی که از سگ بازی حرف میزنی؟؟ این حرف بی ادبانه و بی جا و از همین قبیل حرف های بیجا که نمیدونم برای ضایع کردن من میزنید یا چیزایه دیگه بحث رو به اونجا کشوند...

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    کی گفته استفاده از دست برای تربیت سگ اشتباهه؟؟من گفتم؟چطور یادم نمیاد من همچین حرفی رو زده باشم
    استفاده از دست خیلی متداول و کاربردی هم هست منم نگفتم نیست...
    ولی زمانی که اون سگ از دست بترسه از دست یک غریبه هم میترسه...
    حتما نباید بزنیدش تا بترسه...
    مربی که نمیخواد اروم و با متانت دستش رو ببره بالا و بعد با لحن مهربون بگه عزیزم چرا این کار رو کردی؟
    موقعی که مربی سگ دستش رو بر روی سگ میبره بالا و بعد با داد اون رو دعوا و سرزنش میکنه سگ میترسه به خدا میترسه به پیر به ....... میترسه
    منم از زاییده های ذهنم همچین حرفی رو نمیزنم که خواهر من واقعا وقعا عذر میخوام این داگ ترینر هایی که این حرف رو زدن حتما مدرک و گواهینامه شون رو هم از تو گاراژ گرفتن دیگه...
    من به وفور دیدم مرض ندارم که الکی بگم این روش رو من از نزدیک دیدم که موقعی که مربی از دستش رو به حالت زدن میبره بالا و سگ رو با داد دعوا میکنه موقعی که میخواد دستش رو به سگ نزدیک کنه سگ با یه حالت ترس و دودلی به دست مربی نگاه میکنه و به دست واکنش نشون میده که این اگر ادامه پیدا کنه باعث مشکلات پیشرفته تر میشه...
    من توی زمینه ایی که یه خورده شک دارم اظهار نظر نمیکنم...
    تربیت سگ نگهبان جسارت به شما نباشه ولی بچه بازی نیست که شما هم توی مسئله ایی که تجربه نکردید و ندارید نظر ندید کسی هم ازتون ایراد نمیگیره حرف نزنید همش هم به مطالب ترجمه و وب گردیدتون اکتفا نکنید ...
    من توی اول تاپیک توی کار شما دخالت کردم؟نه دخالت نکردم چون با تمام روش هاتون موافق بودم و فقط لایک کردم اینم بدونید اگر دخالت میکنم برای لج بازی با شما نیست...
    100% حرف من برای اون حیوونه که بخاطر راهنمایی بدون اطلاع از خیابون و بازار کثیف سگ باز ها و باغ دار ها سر در نیاره...
    در مورد قضیه با دست به سگ غذا دادن کلا منظور من یه چیز دیگه بود نه اینی که اصلا نفهمیدم چی میگید...
    منحرف شدن بحث هم همش تقصیر شماست که با سوال های بچه گانتون بحث رو به نا به جا میکشید مثل تاپیک قبلی که به من گفتید:تو اصلا سگ داشتی که از سگ بازی حرف میزنی؟؟ این حرف بی ادبانه و بی جا و از همین قبیل حرف های بیجا که نمیدونم برای ضایع کردن من میزنید یا چیزایه دیگه بحث رو به اونجا کشوند...
    1.من کی گفتم تجربه تربیت سگ نگهبان ندارم؟
    2.شما مدرکت رو از کجا گرفتی که مدرک اونارو زیر سوال می بری؟
    3متاستفانه سیاست شما رو ندارم اینجا تواضع نشون بدم و تو پ خ حرفام رو رکیک بزنم!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    دوستان لطفا تموم کنید بحث رو . تجربیات خودتون رو مطرح کنید نیازی به بحث کردن و بد صحبت کردن نیست ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    سلام
    دوستان عزیزم ، مرسی از راهنماییاتون
    فقط لطفا هر کسی نظر و راهنمایی خودشو با شیوه خودش توضیح بده من از همه استفاده میکنم ، مصلما هر چی نظرات بیشتر باشه من نکات بیشتری ازتون یاد میگیرم
    فقط خواهشا هر کس نظر و دانسته های خودشو بگه و دیگری رو مخاطب قرار نده ( البته جایی که حس میکنین یکی داره اشتباه راهنمایی میکنه بگین که نظر شما چیز دیگس اما نه اینکه مقابل هم جبهه بگیرین ، آخه به قول نسرین خانوم از موضوع تاپیک منحرف میشیم )
    بازم از راهنمایی همتون تشکر میکنم و دوستون دارم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)