صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 144
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    نه دوست عزیز به هیچ عنوان تبلیغاتی نیست،این سیستم با 10 هزار تومن راه میوفته چه تبلیغاتی اخه!!ولی بیشتر رو دستگاههای صنعتی میزارن که مصرف بیشتری دارن
    من این سیستمو اصن رو دستگاههای اینجا ندیدم و مطلب برای رفرنس معتبر اروپایی
    با باز کردن شیر اب از محدود کننده نمیگذره با سرعت از ممبران رد میشه که باعث شسته شدن غشاء بیرونی در نتیجه عمر بیشتر ممبرین میشه
    این 32 لیتری که شما دارین میگیرین هم چه ربطی به مصرف بالای تانک و خونگی بودن و نبودن داره
    گیریم همه ی جنسا چینی دیگه از 300 لیترافت نمیکنه به این 32 لیتری که شما میگین!!
    3تا فیلتر اول اگه زود به زود عوض شه که البته باز به اب منطقه بستگی داره
    سیستم فلش کیتم رو دستگاها باشه عمر ممبران تقریبا همونه که روش نوشته
    نمونه یک سالو نیمش تانکی هست که راه انداختیم و هنوز ممبران تی دی اس 9 میده بدونه رزین و بعد رزین 0 میده!!
    من 200لیتری که ممبران در روز آب تصفیه شده تا دوسال میدرو که شما گفتید، میگم تبلیغه شرکت هاست واقعی نیست.
    در مورد دوم هم خودتون گفتین کدوم تانکی مصرفش از مصرف خونگی بیشتری منم گفتم تانک من و خیلیای دیگه، با آبش که ظرف نمیشورن فقط برای آشامیدنه پس مصرف خونگیه ناچیزی داره و تا 4سالم میتونه عمر کنه ولی وقتی مصرف بالا بره حتما عمرش هم کم میشه.

نکته سوم کلا نامفهوم بود!!!!!

مصرف هفتگی تانک شما هم حتما اون مقداری نیست که تا الان ممبرانتون عمر کرده تازه اینم باید بگم خدمتتون که میشه تا وقتی که ممبران کامل کیپ نشده و تی دی اس نرماله ازش استفاده کرد ولی اونوقت باید واسه تصفیه 10لیتر آب 2ساعت منتظر باشین و همینطور به پمپ دستگاه هم فشار وارد میشه که من اینو نمیپسندم.

من به شخصه هر 5ماه ممبرانو تعویض میکنم و از اینکه 10لیتر آبو برام کمتر از نیم ساعت تصفیه میکنه لذت میبرم.

در کل اینم عرض کنم خدمتتون که کلا توی همه فروم ها هرکی حرف خودشو میزنه ولی مجید هم اشاره کرده که زمان تصفیه10لیتر آبش خیلی طولانی شده و من براش کامل توضیح دادم که دلایلش اینه.

ادامه بحث فقط تاپیکو شلوغ میکنه.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadfalah نمایش پست ها
    من 200لیتری که ممبران در روز آب تصفیه شده تا دوسال میدرو که شما گفتید، میگم تبلیغه شرکت هاست واقعی نیست.
    در مورد دوم هم خودتون گفتین کدوم تانکی مصرفش از مصرف خونگی بیشتری منم گفتم تانک من و خیلیای دیگه، با آبش که ظرف نمیشورن فقط برای آشامیدنه پس مصرف خونگیه ناچیزی داره و تا 4سالم میتونه عمر کنه ولی وقتی مصرف بالا بره حتما عمرش هم کم میشه.

نکته سوم کلا نامفهوم بود!!!!!

مصرف هفتگی تانک شما هم حتما اون مقداری نیست که تا الان ممبرانتون عمر کرده تازه اینم باید بگم خدمتتون که میشه تا وقتی که ممبران کامل کیپ نشده و تی دی اس نرماله ازش استفاده کرد ولی اونوقت باید واسه تصفیه 10لیتر آب 2ساعت منتظر باشین و همینطور به پمپ دستگاه هم فشار وارد میشه که من اینو نمیپسندم.

من به شخصه هر 5ماه ممبرانو تعویض میکنم و از اینکه 10لیتر آبو برام کمتر از نیم ساعت تصفیه میکنه لذت میبرم.

در کل اینم عرض کنم خدمتتون که کلا توی همه فروم ها هرکی حرف خودشو میزنه ولی مجید هم اشاره کرده که زمان تصفیه10لیتر آبش خیلی طولانی شده و من براش کامل توضیح دادم که دلایلش اینه.

ادامه بحث فقط تاپیکو شلوغ میکنه.

بله حق باشماست تو فروما هر کس هرچی میرسه بدون داشتن منبع معتبری و صرفا تجربه شخصی نسخه پیچی میکنه باهاش ادامه این بحثم باعث شلوغ شدن تاپیک میشه کاملا درسته
    شما هم همین فرمون برید جلو ادامه بدین
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها

بله حق باشماست تو فروما هر کس هرچی میرسه بدون داشتن منبع معتبری و صرفا تجربه شخصی نسخه پیچی میکنه باهاش ادامه این بحثم باعث شلوغ شدن تاپیک میشه کاملا درسته
    شما هم همین فرمون برید جلو ادامه بدین
    موفق باشید
    اختیار دارید شما استاد مایی فرمون دست شماست ما که کمک راننده هم نیستیم.
    ولی من تجربمو گفتم شما رو نمیدونم.تجربه خیلی وقت ها از منابع با لوازم بکار برده شده با برند مختلف فرق میکنه.
    راستی اگه تونستین به سوال مجید جواب بدین پس اگر ممبران ایشون یک مقدار اشباع نشده پس چه چیزی موجب دیرتر تصفیه شدن آب نسبت بروز اول ممبران شده؟!!!!!
    ارادت.

ویرایش توسط mohamadfalah : 1st September 2014 در ساعت 02:53 PM

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    چون نیروی انسانی تو چین ارزونه بیشتر اجناس وارداتی رو شرکتهای سازنده فرمولش رو به چین میدن و بعد تولید تو چین بدست ما میرسه ، این قسمت خوبشه و تحت لیسانسه و این دستگاه هم احتمالا اینجوریه .
    قسمت بدش هم کپی برداریه که فراوان انجام میشه حتی تو ایران خودمون
    آیا فکر میکنید غذاهایی مثل تترا و سرا واقعا تو آلمان تولید میشن ؟
    من به نمایندگیش زنگ زدم گفت تایوانی تحت لیسانس کانادا
    3 سال گارانتی و 10 سال خدمات
    اما قیمتهاش یکم بالاست
    البته تا 10 سال دیگه معلوم نیست اصلا این نمایندگی باشه یا نه که به خاطر این صحبتهاشون بخرم اما در کل به نظرم چون تحت لیسانس هست نباید بد باشه
    مثل چسب سیستا که توی ترکیه ساخته میشه اما تحت لیسانس هنکل هست و کیفیتش از باقی چسب های ترکیه ای که تحت لیسانس نیست بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    من به نمایندگیش زنگ زدم گفت تایوانی تحت لیسانس کانادا
    3 سال گارانتی و 10 سال خدمات
    اما قیمتهاش یکم بالاست
    البته تا 10 سال دیگه معلوم نیست اصلا این نمایندگی باشه یا نه که به خاطر این صحبتهاشون بخرم اما در کل به نظرم چون تحت لیسانس هست نباید بد باشه
    مثل چسب سیستا که توی ترکیه ساخته میشه اما تحت لیسانس هنکل هست و کیفیتش از باقی چسب های ترکیه ای که تحت لیسانس نیست بهتره
    سلام
    شما توی خرید حتما به این نکات توجه کنید:
    اول حتما حتما روی پمپش ساخت تایوان حک شده باشه نه برچسبی باشه.
    دوم فیلتر ممبران که مهم ترین کاره تصفیه با اونه روش نوشته شده باشه فیلمتک آمریکا البته چون فقط یه برچسب هست زیاد قابل اطمینان نیست ولی سعی کن از یجای مطمن خرید کنی.
    حتما ممبران شماره 75 بگیرید اکثرا توی خوده کارتنشون 50هستن بگید براتون تعویض کنن یه ده تومن گرونتره.
    من از توی سعدی مارک water safe و خریدم خداروشکر راضیم قیمتش با قیمت مثلا نمایندگیش 100تومن ارزونتر بود.خوده اونجا 40تومن بابت حمل و نصب گرفتن ازم که با همین مبلغ دستگاهو یک سال گارانتی کردن برام.
    موفق باشید.

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    سلام دوستای عزیز مارکی که دوسنمون فرمودن اقای فلاح دقت کنیین 2 نوعش هست شبیه هم سرتون کلاه نره یکش سیف واتر هستش و یکیش واتر سیف که دومی خیلی بهتره البته من اولش واتر سیف رو خریدم بعدش وارک ایزی ول رو خریدم که غیر قابل مقایست با دستگاه های دیگه اینم تها اشکالی که داری قیمت فیلتره هاشه که فیلتر معمولیش 70 تومن که واقعا گرونه ولی عالیه دستگهاش منتاز تایوانه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    یه تشکر از دوستان خوبم آقایان فربد و فلاح
    در مورد مدت زمان کارکرد پمپ دستگاه وقتی فیلتر ممبران را عوض کردم مخزن دستگاه 45 دقیقه زمان میبرد تا پر بشه ولی الان یکی دوساعت زمان میبره و این یعنی دوباره فیلتر مبران کیپ شده و آب بیزبون داره هدر میره

خوب دوستان یه سوال دارم بنظرتون فیلتر ششم وجودش لازمه یا نه

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز مارکی که دوسنمون فرمودن اقای فلاح دقت کنیین 2 نوعش هست شبیه هم سرتون کلاه نره یکش سیف واتر هستش و یکیش واتر سیف که دومی خیلی بهتره البته من اولش واتر سیف رو خریدم بعدش وارک ایزی ول رو خریدم که غیر قابل مقایست با دستگاه های دیگه اینم تها اشکالی که داری قیمت فیلتره هاشه که فیلتر معمولیش 70 تومن که واقعا گرونه ولی عالیه دستگهاش منتاز تایوانه

حامد جان اون سه تا فیلتر اولش 70 تومنه ؟
    و در کل منظور شما دستگاه های شرکت آکو جوی هست
    ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    یه تشکر از دوستان خوبم آقایان فربد و فلاح
    در مورد مدت زمان کارکرد پمپ دستگاه وقتی فیلتر ممبران را عوض کردم مخزن دستگاه 45 دقیقه زمان میبرد تا پر بشه ولی الان یکی دوساعت زمان میبره و این یعنی دوباره فیلتر مبران کیپ شده و آب بیزبون داره هدر میره

خوب دوستان یه سوال دارم بنظرتون فیلتر ششم وجودش لازمه یا نه
    سلام
    فیلتر ششم برای آب آشامیدنی خوبه که آب رو معدنی میکنه و املاح رو به آب اضافه میکنه و برای آکواریوم از قبل اون آب باید بگیرید

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    فیلتر ششم برای آب آشامیدنی خوبه که آب رو معدنی میکنه و املاح رو به آب اضافه میکنه و برای آکواریوم از قبل اون آب باید بگیرید

send by Tapatalk
    سلام علی آقا
    یه سری بحث هست که میگن این فیلترها معلوم نیست چی داخلش هست و احتمالا باعث بیماری میشه و خطرناکه
    اصلا فیلتری که بخواد چیزی به آب اضافه کنه اصولی نیست فقط باید حذف کنه
    حالا صحتش چقدر هست و نمیدونم

صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)