صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    تغذیه تقویتی

پودر پسته یا پسته شیرین 50گرم
    پودر بادام شیرین یا بادام شیرین 30 گرم
    پودر ذرت یا ذرت 20 گرم
    توت 30 گرم
    عسل 5 یا 7 قطره
    پسته . بادام شیرین . ذرت . توت باهم کاملا خرد کنید و با عسل قاطی کرده و بصورت آدامس آماده کنید و بصورت تیله یا شبیه بستنی چوبی درست کنید و روش شاهدانه پاشیده و اگر هم تونستید مقدار هم تخم خشخاش بهش اضافه کنید و در هفته یک وعده در صورت نیاز دو وعده در اختیار سهره قرار بدید .

توجه داشته باشید حتما مواد بدون نمک باشد
    ویرایش توسط مهدی خلیلی : 11th November 2015 در ساعت 10:24 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سهره ،قناری .طرقه_بلبل خرما_مورچه
    شماره عضویت
    17499
    بلغور سنگريزه

از مواد مهم که بايدهميشه در دسترس پرنده قرار بگيره !فوايد:بهتر هضم شدن دانه ها ،چربی نگرفتن سهره ،جلوگيرى از مشکلات روده ،جدب املاح معدنی دانه ها
    روش درست کردن :مقدارى ماسه دانه ريز خوب شسته سپس روی حرارت تفت ميديم تا ضد عفونی شود ،کفدريا يا پوسته تخم مرغ پودر ميکنيم با ماسه مخلوط ميکنيم به همراه کمی نمک بدون يد در اختيار پرنده قرار ميدهيم .
    بنده چند ساله از ماسه تميز سواحل جنوب استفاده ميکنم فقط لازم هستش باحرارت تفتش بدم در اختيار پرنده هام ميزارم تاثير بسيار خوبی روی پرنده هام داره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سره
    شماره عضویت
    24896
    سلام.من حدود هشتا سره دارم.همشون هم رفتن تولک وپرریزی.حالا صبح اول وقت شروع به خوندن میکنن.اینها روبروی همن ایراد نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سره
    شماره عضویت
    24896
    سلام.نفرمودید.چکارکنم.سرهه مو.دوتا سره قناری وهفتا سره است.تقریبا روبروی هم هستن.از قبل از لک اویزون هستن.اگر الان جا بجا کنم خراب نمیشن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سره
    شماره عضویت
    24896
    باسلام.اقا یان محترم.من هفتا سره ودوتا سره قناری دارم که پشت بوم از اول تابستان ی میخن.وپرریزی ولکشون داره تموم میشه.میخواستم بدونم اینها تقریبا روبروی هم هستن ایراد نداره.بعد کی باید ببرمشون گشت

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan.zare@1 نمایش پست ها
    باسلام.اقا یان محترم.من هفتا سره ودوتا سره قناری دارم که پشت بوم از اول تابستان ی میخن.وپرریزی ولکشون داره تموم میشه.میخواستم بدونم اینها تقریبا روبروی هم هستن ایراد نداره.بعد کی باید ببرمشون گشت
    سلام ، خیر مشکلی نداره با فاصله {50 سانت تا 1 متر} با هم باشند اگر که فاصله بیشتر هم باشه که بهتر هستش .
    وقتی روی پشت بام هستند و در کنار هم دیگه گشت دادن پرنده ها الزامی نیست و برای تنوع میتونید یک جای جدا و دور از {کلونی} پرنده ها روی پشت بام در نظر بگیرید و هر روز یکی از پرنده ها رو اونجا قرار بدید که یک روز اونجا باشه و شب دوباره سر میخ خودش باشه .
    اما اگر خودتون وقت و علاقه به گشت دادن پرنده رو دارید میتونید این کارو بکنید و بی تاثیر نیست در خوندن و مست شدن سهره های شما .

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)