صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138

4 به اطلاعاتتون راجب دوبرمن احتیاج دارم ، چرا توله دوبرمنا سفید شدن؟!

با سلام
    من دارم دو تا توله دوبرمن میارم برای نگه داری تو خونه
    چند تا سوال دارم :
    مثلا اینکه از مادر ایت توله ها 13 تا بچه آورده که سه تاش سفید با چند بخش سیاهن ، دلیلش چی میتونه باشه؟!
    آیا این توله های سفید ارزش خرید و نگه داری دارن و قیمتشون چی؟!
    یخورده هم اطلاعات راجب نحوه برخورد با توله ها و آموزششون میخوام (آخه دوبرمن یه سگ قوی و نسبتا سرکشه دیگه) ، چطوری باید باهاشون کار کنم و آموزشارو بدم که نتیجه بهتری داشته باشه
    یه سوال دیگه هم اینکه با توجه به اینکه این توله ها مال سگای نگهبانن و الان 13 تا هستن بهتر نیست قبل از دو ماهگی بیارمشون ؟!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    دوست عزیز بهتره اول یه عکس از توله ها بگذارید بعضی فروشندگان توله های سگهای بی نژآد و معمولی خودشون را کنار یه سگ با نژاد و اصیل میزارند و اون رو جای توله اون سگ غالب میکنند و بعد هم شما که یک سگ گارد و قوی میخواید باید بگذارید بعد از 2 ماهگی توله رو بیارید که خوب با شیر مادرش تغذیه بشه مهمترین اصولی رو که باید برای دوبرمن رعایت کنید این هست که باید کاملا تحت فرمان شما باشه و کلیه دستورات و خواسته های شما رو اجرا کنه و همیشه به شما به چشم یک آلفا راهنما و صاحب نگاه کنه چون ذات دوبرمن سرکشی هست و اگر نتونید بهش از همون تولگی بفهمونید که آلفا و ریس کیه مثل خیلی های دیگه وقتی سگ بزرگ بشه دیگه نمیتونید کنترش کنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghosthos333 نمایش پست ها
    با سلام
    چند تا سوال دارم :
    مثلا اینکه از مادر ایت توله ها 13 تا بچه آورده که سه تاش سفید با چند بخش سیاهن ، دلیلش چی میتونه باشه؟!
    یخورده هم اطلاعات راجب نحوه برخورد با توله ها و آموزششون میخوام (آخه دوبرمن یه سگ قوی و نسبتا سرکشه دیگه) ، چطوری باید باهاشون کار کنم و آموزشارو بدم که نتیجه بهتری داشته باشه
    یه سوال دیگه هم اینکه با توجه به اینکه این توله ها مال سگای نگهبانن و الان 13 تا هستن بهتر نیست قبل از دو ماهگی بیارمشون ؟!
    سلام
    دوست عزیز وجود هرگونه خال یا لک سفید رنگ تو توله ها نشان ناخالصی هستش چون از استاندارد دابرمن خارجه
    و احتمالا یکی از والدین ناخالصی ژنی داشته
    ارزش که تا عکس رو نبینم نمی تونم بگم چند درصد خلوص داره.اما اگه هیکل و استایل پدر و مادر(خصوصا پدر)خوب باشه یکم ناخالصی فکر نکنم مسئله ای براتون ایجاد کنه
    مگر اینکه اصرار بر داشتن یک سگ 100% اصیل داشته باشید
    نه برعکس دابرمن یکی از فرمانبردارترین سگ هاست و اگه خوب تربیت بشه حتی با حرکت دست فرماناتون رو سریع انجام میده
    دلیل سخت بودن تربیتش جثه بزرگ این سگه.خیلی سگ های خون گرم و دوست داشتنی هستن و هوششونم بالاست.
    مقاله های تربیت رو بخونید.تو مقاله "چگونه مربی خوبی برای سگ خود باشیم" اثبات الفا بودن رو کامل توضیح دادم.چون مفصله و اینجا نمیشه توضیح داد.تو همون تاپیک بپرسید
    http://www.parsipet.ir/thread24831.html
    راجب اموزش هم بستگی داره بخواید چه اموزشی بدی؟سگ گارد میخواید یا نگهبان؟یا فقط یه سگ همراه؟
    اگه بلدین و توانایی نگهداری یه توله با سن پایین دارید مسئله ای نیست اگز حس میکنید مادر به خوبی نمی تونه به توله ها برسه بیارید
    راجب تغذیش هم بعد براتون توضیح میدم که چه برنامه غذایی براش بذارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز وجود هرگونه خال یا لک سفید رنگ تو توله ها نشان ناخالصی هستش چون از استاندارد دابرمن خارجه
    و احتمالا یکی از والدین ناخالصی ژنی داشته
    ارزش که تا عکس رو نبینم نمی تونم بگم چند درصد خلوص داره.اما اگه هیکل و استایل پدر و مادر(خصوصا پدر)خوب باشه یکم ناخالصی فکر نکنم مسئله ای براتون ایجاد کنه
    مگر اینکه اصرار بر داشتن یک سگ 100% اصیل داشته باشید
    نه برعکس دابرمن یکی از فرمانبردارترین سگ هاست و اگه خوب تربیت بشه حتی با حرکت دست فرماناتون رو سریع انجام میده
    دلیل سخت بودن تربیتش جثه بزرگ این سگه.خیلی سگ های خون گرم و دوست داشتنی هستن و هوششونم بالاست.
    مقاله های تربیت رو بخونید.تو مقاله "چگونه مربی خوبی برای سگ خود باشیم" اثبات الفا بودن رو کامل توضیح دادم.چون مفصله و اینجا نمیشه توضیح داد.تو همون تاپیک بپرسید
    http://www.parsipet.ir/thread24831.html
    راجب اموزش هم بستگی داره بخواید چه اموزشی بدی؟سگ گارد میخواید یا نگهبان؟یا فقط یه سگ همراه؟
    اگه بلدین و توانایی نگهداری یه توله با سن پایین دارید مسئله ای نیست اگز حس میکنید مادر به خوبی نمی تونه به توله ها برسه بیارید
    راجب تغذیش هم بعد براتون توضیح میدم که چه برنامه غذایی براش بذارید
    با تشکر از راهنمایی مفیدتون ، ایشالله تا جمعه یا شنبه آینده حتما عکس توله ها و پدر و مادرشونو میزارم
    بازم تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghosthos333 نمایش پست ها
    با سلام
    چند تا سوال دارم :
    سلام چیز های گفتنی رو دوستان گفتند فقط این رو بگم که خیلی گاز میگیره....دوبرمن من که این جوری بود 2 ماهش بود خریدم توی تولگیشون خیلی گاز میگیرن دست من که ضخم بود همیشه ولی به مرور زمان از بین میره خیلی سگ خوب و حرف گوش کنیه به ندرت الکی پارس میکنه
    بعد دوبرمن رو نباید لوسش کنی اگه خیلی نوازش الکی بغیر از اموزش بکنی یا بغلش کنی لوس و سرکش و غیر قابل کنترل میشه و کارت به مربی و تعلیم دهنده سگ میرسه
    موفق باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    دوستان یه سوال دیگه
    میگم برای نگه داریشون تو حیاط خونه شما پیشنهادتون برای جاش (لونه) چیه؟
    یعنی چی درست کنم و لازمه چیز خاصی زیر پاشون باشه؟
    یه باغچه حدودا 6-7 متری هم هست تو حیاط
    ممنون میشم راهنماییم کنین

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    این توله ها زال هستن... زال یه بیماریه ژنتیکیه که تو هر مهره داری ممکنه اتفاق بیوفته.. از انسان گرفته تا ماهی.. حالا سگ که جای خود داره
    به نظر من دارین پولتون و دور میریزین.. چون اصلا ارزش نگهداری و وقت گذاشتن ندارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    این توله ها زال هستن... زال یه بیماریه ژنتیکیه که تو هر مهره داری ممکنه اتفاق بیوفته.. از انسان گرفته تا ماهی.. حالا سگ که جای خود داره
    به نظر من دارین پولتون و دور میریزین.. چون اصلا ارزش نگهداری و وقت گذاشتن ندارن
    مرسی از راهنمایتون ، حالا عکس میزارم ببینم نظرتون چیه
    باز تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ ، بلبل ، ماهی
    شماره عضویت
    15138
    دوستان اگه راهنمایی کنین برای لونه و جای خوابشون چیکار میتونم بکنم ممنون میشم
    لطفا بگین چون تا هفته آینده قراره بیارمشون

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    اول این که باید محلی و انتخاب کنین که مخالف جهت باد و بارون باشه.. گوشه ی حیاط که از سرما باد و نور خورشید در امان باشه
    دیوارهای کناری هم باید به طور کامل محفوظ باشه تا سوز وارد نشه.. بهتره کمی از زمین فاصله داشته باشه تا رطوبت نفوذ نکنه
    لونه باید به اندازه ی کافی بزرگ باشه تا حیوون توش احساس راحتی کنه.. ارتفاعشم باید در حدی باشه که بتونه در اون کاملا بایسته
    بهتره تو این 2ماه زمستون تو لونه یه جعبه چوبی بزارین.. چوب های یه طرف و بردارین.. تا موقع خواب بره تو جعبه و احساس امنیت کنه
    هر هفته لونه باید تمیز و ضد عفونی و شه..
    زیرشون کاه بریزین و ماهی 1بار حتما عوضش کنین تا باعث ایجاد انگل نشه.. اگه تو لونه از زد انگل استفاده کنین که خیلی بهتره
    تا زمانی که آموزش مدفوع در محل مورد نظر و یاد نگرفته هر روز باید مدفوعش و از تو لونه جمع کنین و محل و ضد عفونی کنین
    .
    یه چیز دیگه
    اگه هدفتون از سگ نگهبانیه باید لونه رو جایی قرار بدین که رفت و آمد نباشه و با افراد غریبه اصـــلا نباید برخورد داشته باشه
    سگ نگهبان باید در طول روز بسته باشه و باز نگهداری نشه..
    البته نوع نژاد و اصالت و جنس سگ خیلی شرطه.. بهدشم تربیت و پرورش و محل نگهداری نقش مهمی داره
    موفق باشین.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)