نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484

جوش سبز رنگ در بدنه توله سگ!

سلام به تمامی دوستان عزیزم.امروز رویه بدنه توله سگم ( کوبی ) یه جوش پیدا کردم که رنگش سبزه روشنه.میخواستم بدونم این عادیه یا باید ببرمش دامپزشک یا پمادی چیزی داره ؟ لطفا راهنمایی کنید.الان داره یک ماهش میشه...

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    لطفا عکس بزارید.تا دیده نشه که نمیشه تشخیص داد
    فقط یه جوشه یا تمام شکمش؟
    چه اندازه ایه؟متورمه؟
    وقتی لمسش می کنید دردش میاد؟
    میتونه ارژی یا گزیدگی در اثر حشرات باشه
    بهتره به دامپزشک مراجعه کنید
    احتمالا انتی بیوتیک تجویز می کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط xMAGYx نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان عزیزم.امروز رویه بدنه توله سگم ( کوبی ) یه جوش پیدا کردم که رنگش سبزه روشنه.میخواستم بدونم این عادیه یا باید ببرمش دامپزشک یا پمادی چیزی داره ؟ لطفا راهنمایی کنید.الان داره یک ماهش میشه...
    جوش های سبز رنگ مایل به زرد میتونه یکی از عارضه های بیماری یرقان باشه پس هر چه زود تر سگتون رو پیش دامپزشک متخصص ببرید
    باید عکس بذارید اگه جوش های معمولی باشه که عوامل بیماری:
    چربی پوست بر اثر غذایی نامناسب باشه
    الرژی سگ باشه
    از همه مهم تر نظافت بد محل نگهداری سگ و خود سگ باشه
    و ترشح زیاد هورمون
    اگه این 4 تا مورد بود میتونید روزی چند مرتبه با دستمال تمیز و اب ولرم محل رو با صابون های مخصوص ضدعفونی کنید گیاه الوورا یا پمادشم مفید و بی ضرره
    ولی در هر صورت حیوون رو پیش دامپزشک ببرید محل نگهداری حیوان رو هم مرتبا نظافت کنید
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    جوش های سبز رنگ مایل به زرد میتونه یکی از عارضه های بیماری یرقان باشه پس هر چه زود تر سگتون رو پیش دامپزشک متخصص ببرید
    باید عکس بذارید اگه جوش های معمولی باشه که عوامل بیماری:
    چربی پوست بر اثر غذایی نامناسب باشه
    الرژی سگ باشه
    از همه مهم تر نظافت بد محل نگهداری سگ و خود سگ باشه
    و ترشح زیاد هورمون
    اگه این 4 تا مورد بود میتونید روزی چند مرتبه با دستمال تمیز و اب ولرم محل رو با صابون های مخصوص ضدعفونی کنید گیاه الوورا یا پمادشم مفید و بی ضرره
    ولی در هر صورت حیوون رو پیش دامپزشک ببرید محل نگهداری حیوان رو هم مرتبا نظافت کنید
    موفق باشید
    خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون
    اما لطفا دارو تجویز نکنید
    تا دامپزشک معاینه نکنه نباید سرخود دارو داد
    شما از کجا می دونید الوورا واسه اون جوش ضرر نداره؟مگه ادمه؟یا جوش انسانی داره که بی ضرر باشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون
    اما لطفا دارو تجویز نکنید
    تا دامپزشک معاینه نکنه نباید سرخود دارو داد
    شما از کجا می دونید الوورا واسه اون جوش ضرر نداره؟مگه ادمه؟یا جوش انسانی داره که بی ضرر باشه؟
    جوش های معمولی در انسان هم براثر چربی پوست و خوردن غذا های گرم و زیادی ترشح هورمون از غدد چربی بوجود میان مثل خود بنده (البته دور از جونم)
    که همینطور که در انسان با شستن و تمیز کردن پوست بدن(به عبارتی کم کردن چربی بدن) و صورت کم میشن در حیوان هم همینطور است و من بار ها و بار ها از گیاه الوورا (به پوست حیوون مالیدم) و صابون مخصوص پت که ضد باکتریایی هست استفاده کردم و نتیجه گرفتم (نه تنها سگ های خودم بلکه سگ های دوستام)چون این جوش ها بیماریه پیش پا افتاده و زیادیه (البته با پیشرفت بیماری خطرناک کیشه) و بار ها و بار ها در وب خوندم که اگه مایل بودین 5-6 تاشو بذارم؟؟؟
    بعدشم من دارو تجویز نکردم نگفتم که بیا بهش امپول بزن الوورا خیلی تو سگ بازا معموله
    در مورد اینم من بعید میدونم از این جوش های معمولی باشه چون جوش های معمولی یک دونه نیستن و در سر سگ هستند و همچین رنگی ندارند
    این جوش ها میتونه از عوالم دو تا از بیماری های بسیار خطر ناک باشه که اگه واکسنش زده شده باشه همچین بیماری نمیگیره
    یکیش همونطور که گفتم یرقان و دیگری ویروس دیستمپر (اگه درست نوشته باشم )هست که تو توله های 3-6 ماه بوجود میاد که خدا نکنه این دوتا باشه

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    جوش های معمولی در انسان هم براثر چربی پوست و خوردن غذا های گرم و زیادی ترشح هورمون از غدد چربی بوجود میان مثل خود بنده (البته دور از جونم)
    که همینطور که در انسان با شستن و تمیز کردن پوست بدن(به عبارتی کم کردن چربی بدن) و صورت کم میشن در حیوان هم همینطور است و من بار ها و بار ها از گیاه الوورا (به پوست حیوون مالیدم) و صابون مخصوص پت که ضد باکتریایی هست استفاده کردم و نتیجه گرفتم (نه تنها سگ های خودم بلکه سگ های دوستام)چون این جوش ها بیماریه پیش پا افتاده و زیادیه (البته با پیشرفت بیماری خطرناک کیشه) و بار ها و بار ها در وب خوندم که اگه مایل بودین 5-6 تاشو بذارم؟؟؟
    بعدشم من دارو تجویز نکردم نگفتم که بیا بهش امپول بزن الوورا خیلی تو سگ بازا معموله
    در مورد اینم من بعید میدونم از این جوش های معمولی باشه چون جوش های معمولی یک دونه نیستن و در سر سگ هستند و همچین رنگی ندارند
    این جوش ها میتونه از عوالم دو تا از بیماری های بسیار خطر ناک باشه که اگه واکسنش زده شده باشه همچین بیماری نمیگیره
    یکیش همونطور که گفتم یرقان و دیگری ویروس دیستمپر (اگه درست نوشته باشم )هست که تو توله های 3-6 ماه بوجود میاد که خدا نکنه این دوتا باشه
    شما تا حالا اصلا سگ داشتید که واسه من از سگ بازی می گید؟!
    همین سگ بازا هستن که هربار هرچی سگ مریضه میندازن به مردم.اگه بلد بودن خودشون سگای خودشون رو درمان میکردن
    خیالم نکنید این جواب هایی که من به سوالات تو این تاپیک ها میدم از وب کپی کردم!!!
    وب اگه میتونست حییون درمان کنه.دامپزشکا میرفتن خونشون بشینن!
    من ازتون تشکرهم کردم اونوقت رفتار شما اینه؟
    باشه اقای دامپزشک!!!که تا حالا سگ هم درمان کردین به وفوور!
    سگ هرکسی رو میخواین با تجویزهای سرخود خودتون درمان کنید
    اما معاون تالار سگ منم.و وظیفه دارم اگه کسی کار خطایی میکنه اخطار بدم
    حتی اگه صحبت های شما درست هم باشه بازهم نمیشه سر جون یه حیوون ریسک کرد!
    همه ما شکلات میخوریم اما همین شکلات میتونه جون یه نفر رو که دیابت داره بگیره!امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
    تا بیماری تشخیص داده نشه نمی تونین ادعا کنید این پماد یا دارو بی ضرره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    MAGY سگ میکس پاکوتاه
    شماره عضویت
    14484
    دوستان از کمکتون ممنون.خوشبختانه یکی از دوستانه خیلی خوب که خودشون هم چندین سگ رو نگه میدارن ( Voodi ) گفتن : موی اون قسمت رو بتراش با بتادین بشور و از پماد تریا مسیکورت ان ان استفاده کن اگر در چن روز خوب نشد بگو میگم از یه شامپو استفاده کنی - روزی 2 بار این کارو انجام بده.
    امیدوارم بزودی خوببشه.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    از ادم مطمئنی سوال کردین
    یاسر یکی از معدود افرادی هستش که بصورت تخصصی سگ پرورش میده
    و من خیلی چیزها رو تو این سال ها از خودش یاد گرفتم.و همیشه تشخیصاش درست از اب درمیاد
    انشالا که با توصیه هاش خوب میشه
    اما به نظر من بازم باید دامپزشک معاینه می کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    شما تا حالا اصلا سگ داشتید که واسه من از سگ بازی می گید؟!
    همین سگ بازا هستن که هربار هرچی سگ مریضه میندازن به مردم.اگه بلد بودن خودشون سگای خودشون رو درمان میکردن
    خیالم نکنید این جواب هایی که من به سوالات تو این تاپیک ها میدم از وب کپی کردم!!!
    وب اگه میتونست حییون درمان کنه.دامپزشکا میرفتن خونشون بشینن!
    من ازتون تشکرهم کردم اونوقت رفتار شما اینه؟
    باشه اقای دامپزشک!!!که تا حالا سگ هم درمان کردین به وفوور!
    سگ هرکسی رو میخواین با تجویزهای سرخود خودتون درمان کنید
    اما معاون تالار سگ منم.و وظیفه دارم اگه کسی کار خطایی میکنه اخطار بدم
    حتی اگه صحبت های شما درست هم باشه بازهم نمیشه سر جون یه حیوون ریسک کرد!
    همه ما شکلات میخوریم اما همین شکلات میتونه جون یه نفر رو که دیابت داره بگیره!امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
    تا بیماری تشخیص داده نشه نمی تونین ادعا کنید این پماد یا دارو بی ضرره
    بازم سلام در پاسخ باید بگم بله من سگ داشتم یه دوبرمن و یه میکس دوبرمن گریت دین که تو باغمون داشتیم مثل اینکه منظورم نتونستم بهتون برسونم من نگفتم سگ بازم ولی دوست و اشنا هام همه سگ بازن برای رسیدگی کم به باغ سگام جوش میزدن منم اینهارو از همونها و مربی گیتارم (که دامپزشکه) سوال کردم ولی حرفه شما هم درسته شاید اصن این سگ به الوورا حساسیت داشته باشه در هر صورت من نه به شما بی احترامی کردم و نه همچین قسطی داشتم ولی شما نمیدونم چرا ناراحت شدید؟؟(پیام خصوصی کنید)نمیدونم چرا با این لحن صحبت کردید؟؟؟
    بازم اگه نا خواسته از من خطایی سر زده ببخشید همچین قسطی نداشتم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    بازم سلام در پاسخ باید بگم بله من سگ داشتم یه دوبرمن و یه میکس دوبرمن گریت دین که تو باغمون داشتیم مثل اینکه منظورم نتونستم بهتون برسونم من نگفتم سگ بازم ولی دوست و اشنا هام همه سگ بازن برای رسیدگی کم به باغ سگام جوش میزدن منم اینهارو از همونها و مربی گیتارم (که دامپزشکه) سوال کردم ولی حرفه شما هم درسته شاید اصن این سگ به الوورا حساسیت داشته باشه در هر صورت من نه به شما بی احترامی کردم و نه همچین قسطی داشتم ولی شما نمیدونم چرا ناراحت شدید؟؟(پیام خصوصی کنید)نمیدونم چرا با این لحن صحبت کردید؟؟؟
    بازم اگه نا خواسته از من خطایی سر زده ببخشید همچین قسطی نداشتم
    نیازی به پیام خصوصی نیست
    شما تجویز کردین اونم بدون اینکه حتی عکسی از اون جوش داشته باشین و دیده باشید لمس و معاینش بماند
    و رو تجویزتون تاکید هم می کنید!
    اگه به سگ الووورا میزد بخاطر حرف شما و بدتر میشد کی پاسخگو میشد؟فقط جلوه علمی سایت رو خراب می کردین
    یه دامپزشک با حواسش.حتی بوییایی یه بیماری رو تشخیص میده و دیدید که اون دامپزشک هم فقط حدسیاتش رو گفت
    از رو حدسیات میشه یه موجود زنده رو درمان کرد؟
    من تشخیص اون اقا رو تایید کردم چون ایشون رو حضورن میشناسم و از تجربشون مطمئنم.و سالهاست که خودشون تو کار پرورش سگ هستن
    و علاوه بر این اطلاعات پزشکیشون در این زمینه کامله.
    لطفا منبد تو هیچ فرومی دارو تجویز نکنید متین جان
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)