صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830

5 عکسهای حسن آقا ( دلیجه ) من

سلام به همه دوستان این آقا رو که مشهاده میکنید چند روزی هست مهمان من شده اون رو تو کوچه پیدا کردم بسیار ظعیف شده و چند جای بدنش هم زخمی بود سعی دارم بهش برسم و ازش نگه داری کنم تا وقتی که کاملا حالش خوب بشه و ببرمش یک جای مناسب برشگردونم به طبیعت البته ایشون یکم فضول هم تشریف دارند امروز ظهر که رفتم واسش گوشت بخرم وثتی بر گشتم دیدم تو ویترین مغازه تشریف دارند و یک سری کرم پودر و پنکیک و لاک رو هم از تو ویترین ریخته پایین و شکونده البته چون بار اولش بود تنبیه نشد یه بار دیگه از این کارها کنه قبل بیرون رفتن کلاه میزارم واسش که دیگه جایی رو نبینه و تکون نخوره قصد ندارم بندازمش تو قفس چون نمیخوام به اسارت عادت کنه و وقتی خواستم آزادش کنم به مشکل بر بخوره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    این که دستیه چجوریاس؟
    پنجه هاش مگه قوی نیست دستو خونی نمیکنه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    این که دستیه چجوریاس؟
    پنجه هاش مگه قوی نیست دستو خونی نمیکنه؟

دستیش کردم این بنده خدا که گفتم ضعیف شده از نظر تغذیه تو شرایط خوبی نبوده و پنجه های خیلی جون ندارند البته خودمم هم پوست کلفتم با پنجه های این زپرتی چیزیم نمیشه

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    کاره خوبی کردید ! دلیجه ماده دارید که نسبتا هم بالغ شده . با غذاهایی مثل سنگدان مرغ و جیگر تغذیش کنید و مرتب ابش رو عوض کنید . سعی کنید پرنده رو زیاد روی دست نگیرید و سعی کنید براش تا زمان پایان دوره نقاهت یک قفس بزرگ تهیه کنید . و اینکه محیط ارام داشته باشه و پرنده دچار استرس نشه و به خودش اسیب نزنه اسیب استرس در پرندگان شکاری باعث اسیب های فراوان و جبران ناپذیری به پرنده می شه و بهتر است پرنده رو در اوایل بهار ازاد سازی کنید . سوالی بود در خدمتم . دوست عزیز موفق باشید و پیروز

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام دوست عزیز,بابت لطفی که در حق این پرنده میکنی ممنون.اما از گوشت خالی استفاده نکن.شما میتونی گردن مرغ براش بگیری و چرخ کنی هذبار اندازه ی یک بند انگشت بهش بدی.گوشت خالی مضره براش و ممکنه مشکل پیش بیاره.میتونید از طعمه ی زنده مثل فنچ یا موش هم استفاده کنید که برای گرفتن اون ها هم تلاش کنه و وفتی تو طبیعت ازاد شد دیگه به مشکل نخوره.یادمه پارسال یه جوجه مرغ عشق داشتیم که هر وقت قفس دلیجه رو میدید قایم می شد .خود اونم تلاش میکرد از قفس بیاد بیرون برای شکار.حتی دو سه بارم که اون بیرون بودو جوجه تو قفس تمام تلاششو کرد اما موفق نشد;-).میتونید از قفس استفاده کنید براش اما قفس طوری باشه که راحت بتونه بالهاش رو داخلش باز کنه و پراش به جایی گیر نکنه خراب شه.فقط حتما به تغذیش توجه کنید که به همین منوال نباشه وگرنه با صحنه های دلخراشی روبرو میشین.بازم ممنون از حسن نیتتون.ببخشید پرحرفی کردم.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    متشکرم از دوستانی که راهنمایی کردند براش هم گوشت قرمز سنگدان و گردن مرغ گرفتم یکی از دوستان هم میخواد یه چند تا گنجشک بیاره یکم که سر حال شد هر از گاهی یکیشون رو میذارم نزدیکش که خودش شکار کنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968

بیخیال رضا هم پیشنهاد میده (heart brocken)این چه پیشنهادیه اخه
    به من اگه یک میلیون هم بدن همچین کاری نمیکنم
    شما هم همچین کاری نکن همون چیزهایی که مدیر گفتن خوبه
    وقتی تو طبیعت ولش کنید خودش دوباره خلق و خوی وحشی گریشو به یاد میاره و لازم به گنجیشک هم نیست

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    خوش به حالت اینجا توی تهران دیگه کلاغ هم پیدا نمیشه با این هوای آلوده
    خیلی خوشگله اما ولش کن بره زیاد نگهش ندار

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    دوستان متاسفانه حال دلیجه اصلا خوب نیست اینجا هم دامپزشک خوبی نداره بردم نشون دامپزشک دادم ولی کمکی نکرد ار دیروز تا حالا با اینکه تغذیه خوبی و هم گوشت قرمز و هم سفید براش گرقتم و خوب هم خورد با این وجود امروز دیدم خیلی لاغر شده و روی پاهاش خوب نمیتونه بایسته نمیدونم چکارش کنم اعصابم خورد شده میترسم زنده نمونه از دوستان اگه کسی اطلاعی و راهنمایی داره بگه ممنون میشم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    دوستان یه خبر خوب و یه خبر بد
    خوشبختانه از لحاظ جسمی حال دلیجه خوب شد خوب غذا میخوره و جون گرفته ولی خبر بد اینکه با چند دامپزشک صحبت کردم و نشانه های بیماریش رو گفتم بهم گفتند که یه بیماری مبتلا شده که بعد از مدتی ستون فقراط و پاهاش کم کم به حالت فلج در میان و پرنده دیگه نمیتونه حرکت کنه تصمیم دارم تا زمانی که زنده هست ازش مراقبت کنم و بهش برسم امیدوارم که کار به اونجا ها نکشه و باز بتونه سر پا باسته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)